Lietotājvārds
Parole
Kāpēc nav minēts, kas veicis pētījumu ??? Varbūt atkal kārtējo reizi kāda firma savās interesēs, kurus kā apmāti lobē viens otrs skolu direktors.
Kā es savam sīcim saku - ar datoru var darīt gan labu (palīgs darbā un mācībās), gan sliktu (notriekt laiku čatos, forumos, spēlēs, prātu atslābinošās informācijās), Diemžēl kārdinājums pēc sliktā ir lielāks. Kad datori ir pieejami, tad tie 90% tiek izmantoti muļķībām. Kad dators nav pieejams, tad uzreiz atceras, ka gan tam palīdzētu, gan šitam.
CIK MUMS DAUDZ LABU PĒTĪIJUMU! TUR NAUDIŅA ATRODAS! ATSAUCIETIES, CIK SKOLAS TAJĀ PĒTĪJUMĀ PIEDALĪJUŠĀS??????
Pastāstiet! Vismaz idejiski.
Nez gan/ Rietumeiropā un citur jau diezgan daudz pētījumu(zinātnisku, nevis aptauju) kas apgalvo, ka tā gluži nav.
Skudra @Ivo G 22.04.2016. 19:33:09
"E-klase jautā" sadaļā pēdējais raksts ir par to, gan jau tev vēl aktuāli. :)
Bet cik tad ir daudz to, kuri prot izmantot jēpilni? Es pilnīgi piekrītu, ka tehnoloģijas var būt traki liels palīgs mācību procesā, kā skolotājam, tā skolēnam. Bet tās ir jāprot izmantot. Un, ja to prot, tad izglītībā var kalnu gāzt. Bet. Diemžēl nav gan daudz tādu pedagogu, kuri viedierīces izmantotu mērķtiecīgi, apzinīgi, zinot, ko un kā panākt. Daudzi diemžēl iemācās izmantot whatsapp un izveidot saraksti ar klasi.. . Smieklīgi, ja vien nebūtu tik traģiski. Gribētu iedrošināt skolotāju izmantot tehnoloģijas, BET darīt to ar konkrētu mērķi, palasīt vismaz internetā - ir ļoti daudz noderīgas info. Tepat e-klasē nesen neredz'ēju, tikai neatminos kur. Vai arī iet pie informātikas skolotāja, ja arī tas ir mūsienīgs un apzīngs, un ir labas attiecības. Ies'pēju ir daudz un dikti, tikai dariet to ar domu, draugi.
Protams, ka skeptiski! Loģiski! Kā lai tādi nebūtu? Skolotājs ar darba stāžu virs 20 gadiem 99% gadījumu ir pārāk lepns, lai atzītu, ka kaut ko neprot! :) Labāk darīs visu pa vecam, kā to darījis pēdējos 50 gadus, lai tikai nepaliktu kaunā.
Mūsu skolā gan daudzi ir diezgan skeptiski pret tehnoloģiju izmatošanu...
Protams, ka uzlabo, ja tikai izmanto jēgpilni!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.