Lietotājvārds
Parole
Šajā jautājumā skolotāju domās un ieteikumos NETIEKLAUSĀS!!! Nostāda fakta priekšā un viss. Ieklausās deputātu murmuļošanā- kā nesen par to tikumību! Tiem ir spēksun vara! Un tos esam ievēlējuši visi kopā!
Lūdzu kāds pacīnaties, lai reformētu un patīrītu arī mācību priekšmetu saturu!! Daudz kas lieks, novecojis un bērnu dzīves laiku nevajadzīgi tērējošs!!!
kāpēcītis 18.11.2015. 19:32:07
Interesanti ,ka dokumentus t.sk.sarunu IZM-Lizda nevar uzzināt. Slēpjat ? Iemesls ? Par ko aģitē šī mazā s/o ,paši noteikti arī nav lasījuši dokumentus. Ja ir, tad kam un kapēc šauram lokam tie pieejami ?
Nezinu nevienu no bērna skolasbiedru vecākiem ,kuri sastāvētu šaja organizācijā. Nezinu nevienu pazīstamus vecākus,kuri būtu šajā organizācijā. Kāpēc vini runā citu vārdā ?!
Paldies! Tiešām nezināju. Mūsu novadā un bijušā Liepājas rajona teritorijā kaut kas tāds nav. Mums nolikvidēja skolas ar 54 bērniem. Bet- nedomāju ka Dagdā- Konstantīnovā. tiem pāris skolotājiem ir slodze. Neuzskatu, ka 13 skolēnu skola ir normāla. Absurdi, ja klasē ir 1 vai 3 skolēni. Nesaprotu arī kā ar valsts finansējumu to var pavilkt. Iespējams, pašvaldība šo skolu uztur. Pati strādāju lauku skolā. Savus bērnus apvienotā klasē nelaistu mācīties. Pati 2 gadus strādāju apvienotā klasē (pa abām klasēm bija 14 skolēni). Teikšu atklāti- tas bija murgs. Un bērni 100% bija zaudētāji. Muļķim jābūt, lai nesaprastu, ka 40 min.: 2= 20min katrai klasei. Piedevām katrā klasē ir kāds stiprais, kāds pavājāks, vājšs un kāds problēmbērns. Veiksmīgi to savienot var tikai uz papīra, lai cik profesionāli mēs strādātu.
Mēģinu atbildēt - Dagdas novada Konstantinovas sākumskolā zinības apgūst trīspadsmit 1.–6. klases skolēni, bet vēl 15 bērni apmeklē pirmsskolas grupiņu. Sākumskolas pirmajā klasē mācās trīs skolēni, otrajā – viens, bet piektajā – neviens, tāpēc mācību stundas norit divās apvienotajās klasēs, un tās vada 6 skolotāji. (tie bija pagājušā mācību gada dati, šogad arī skola darbu turpina...) Un ne jau tāda vienīgā.
pie faktiem 18.11.2015. 12:52:43
Klasē 2-3 skolēni? Tiešām? Kur? Ja tā zinām, tad nosauksim arī vietu!?????????????????????????
Būtu normāli,ja izglītības ministri ar visu departamentu, kas tik bezsakarīgu modeli izfantazēja patriektu no IZM.
Galīgs absurds. Ja streiko,tad streiko. Pie tam visi. Ja vairākums nolemj,tad ar to viss patekts.Nav ko vāvuļot un fantazēt ,kur liks bērnus. Jaunais modelis ir idiotisma kalngals. Visur dzird,ka it kā pieaugšot vidējā alga, bet skolās 65% tā pēs šī vājprātīga modeļa pat samazināsies. Varbūt valstī jāspēj risināt problēmas, ja kasē 2-3 skolēni? Vai tā ir skola? Vai tā ir klase?
Es gan teiktu NĒ jaunajam modelim. Pameklēju, palasīju. Kaut kas tik jēls un murgains sen nebija redzēts. Ķeksīša pasākums ar negatīvām sekām. No skolām pazudīs vēl esošie sakarīgie skolotāji. Nevienu jauno un perspektīvo ar šo nu neizdosies piesaistīt.
Bet vai LIZDAS definētais streika iemesls ir - jaunajam modelim - NĒ!????? Iet runa par pirmskolu, atbalsta personālu un zinātni. Nevis konceptuāli NĒ jaunajam modelim!!!
Paldies vecākiem par sapratni. Ir sajūta, ka IZM un premjerei nav vēlēšanās rast risinājumu, bet pārdalīt sistēmā jau esošos līdzekļus pēc absolūti nesaprotamas formulas. Jaunajam modelim citādi nav iespējams pateikt NĒ kā vien izvēloties streika formu, jo premjere pie apaļā galda absolūti nevēlējās ieklausīties, iedziļināties problēmā, bet pauda absurdus izteikumus. Kā var kādam kaut ko noņemt, lai iedotu citiem (vai ir ārkārtas situācija valstī???) Dievs, svētī, Latviju!
Nu bet protams. Vecākiem par to nebūtu jālauza galva. Streiks notiks, vecāki var pieņemt savu lēmumu jau tagad, vismaz es tā uzskatu. Savus bērnus neraustīšu turp - atpakaļ. Uz skolu neies, jo ir paziņots streiks. Tomēr visi plānojam laicīgi savas dienas.
-> tētis (neko nesaprot) 17.11.2015. 10:53 17.11.2015. 11:05:14
Baidos, ka šis ir visiespējamākais scenārijs 27.novembrim. Mana bērna skola vēl nav devusi nekādu informāciju, ko darīs. Bet, ja notiks pāris stundas ar mistiskiem starplaikiem, mierīgi atļaušu bērnam palikt mājās, ņemot vērā , ka dzīvojam laukos un no skolas mājās būtu jābrauc ar autobusu un vēl jāiet kājām 4 km. Varbūt skolēniem jāstreiko pret nespēju izlemt - ir streiks vai nav?
tētis (neko nesaprot) 17.11.2015. 10:53:07
Skolā notikusi skolotāju sapulce - domas dalījās. Būs skolotāji, kuri strādās. Tikai ar bērniem, kuriem ir viņu vadītās stundas. Pārējie var iet bekot! Skaisti! Pēc dzirdētā, atbilstoši stundu sarakstam, manai meitai 27. novembrī notiks 3 un 5 stundas! Prātiņ, nāc mājās! Tā jūs neko nepanāksiet!
Neko nepanāks!!! Mums jāstutē bēgļi!
Piekrītu! Tāda taču ir arī doma! Lai sabiedrībā izjūt izmaiņas. Nevis lai nav nekāda starpība -streikojiet, cik gribat, tāpat taču tiksim galā.
Bet tāda jau ir streika būtība... Kurš izjūt ērtības, kad striko aviokompāniju darbinieki?
Iebildumi ir par to, ka vieniem atņems, citiem pieliks. Kāpēc laikā, kad valstī pieaug minimālā alga un vidējā alga, 56 % skolotāju dzīves līmenis pazemināsies, jo viņu alga saruks ??? Tas ir solis atpakaļ...
Nu tak nav jau pirmā reize. Vismaz vairākas reizes gadā atceļ mācības dažādu iemeslu dēļ. Kad iekrīt lielā aukstuma dienas, tieši tāpat atceļ mācības, bet katru reizi daudzi tāpat ierodas skolā. Ko dara? Tāpat sēž solos un paši mācās vai kaut ko ņemās. Citreiz ir gadījies tā, ka vecāki nav dzirdējuši, ka mācības tajā dienā nenotiks un tad skolēni vienkārši dodas mājās. Atraduši te traģēdiju!
Bet kur tajā skolā reāli liks bērnu, ja atnāks, bet mācību nebūs?! taču kaut kas ir jādara, nevar sūtīt mājās!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.