Lietotājvārds
Parole
arī rīdziniece 23.11.2016. 09:09:16
Dīvains raksts un dīvaini komentāri, ko var rakstīt tikai nezinātāji. Visu laiku, kopš pašvaldībām jāmaksā līdzfinansējums privātai iestādei, līdzfinansējums tiek maksāts uz jebkuras pašvaldības privāto, jo vienīgais kritērijs, kas jāņem vērā bija, kur deklarēts bērns un viens no vecākiem. Pēc deklarācijas esam rīdzinieki, bet jau trīs gadus apmeklējam privāto Kuldīgā un visu laiku esam saņēmuši līdzfinansējumu no Rīgas. Tā kā šī nav nekāda jauna ziņa. Jaunums gan ir tas, ka būs jāpublicē privāto tāmes - tas varētu būt interesanti, varbūt "izspīdināsies" pāris privātās, kur cenas noteiktas NEPAMATOTI augstas peļņas gūšanas nolūkā uz situācijas ķīlnieku - vecāku rēķina.
Rīdziniece 22.11.2016. 14:05:54
Lai tikai pamēģina neapstiprināt šo lēmumu.
Vai tiešām līdz šim jau nebija sapratuši, ka vecākiem tas JAU ir gana liels apgrūtinājums - ja tuvajos dārziņos nav vietas, vest uz citas pašvaldības dārziņu? Tas ir laiks un tās ir izmaksas. Skaidrs, ka vismaz vajadzētu nākt pretī.
Super!!! Beidzot, esošā sistēma bijaa nejēdzība!
Runāju ar jauno ģimeni, kuriem ir viens zīdainis un viens divgadnieks. Stāv rindā uz dārziņu. Vēlas pārcelties no vecās padomju mājas un jaunu dzīvokli, bet tad zaudētu rindu dārziņā. Jūtas kā situācijas ķīlnieki. Šo pavisam noteikti vajadzētu sakārtot'.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.