Lietotājvārds
Parole
Satversmes tiesā sāks izskatīt lietu par pedagoga, kuram ir dzēsta sodāmība, atkārtotu sodīšanu, atlaižot pēc 20 gadiem no darba. Šādu tiesiskuma izpratni demonstrē izglītības sistēmas vadītāji. Pie kam skolotājs ar lielu pieredzi, atzītiem darba panākumiem. Šāda informācija šājā portālā neparādās. Vai tiešām mēs dzīvojam tiesiskā valstī, ar pilnu cilvēktiesību spaktra ievērošanu. Var būt, ka Mihailova kungs varētu paskaidrot, ko tad mēs lai mācām skolēniem..... Viņi arī taču saprot un redz, kas reāli notiek sabiedrībā....
Pelēkā ekonomika 16.03.2017. 13:24:43
Apmēram 50% no izglītības Latvijā atrodas pelēkās ekonomikas zonā. No pazīstamiem cilvēkiem, arī bērniem esmu dzirdējusi, ka skolotājas dažādu priekšmetu (parasti matemātikas, fizikas vai citu eksakto priekšmetu) stundās atsakās atbildēt uz skolēnu jautājumiem vai ko sīkāk paskaidrot, jo "ja Jūs nesaprotat, tad jautājiet saviem privātskolotājiem". Bērni pēc skolas nevis pavada savu brīvo laiku ārpusskolas aktivitātēs, bet gan ņemdami papildus stundas par samaksu ārpus skolas. Mūsu ģimenes bērniem palīdz vecmāmiņa, kur to dara ļoti labprāt, jo mīl savus mazbērnus, mīl viņu mājasdarbus un nav nodarbināta algotā darbā, turklāt viņai ir tehniskā izglītība un vienreizējs talants matemātikā. Bet man bija gadījums, kad aizsūtīju SMS ar šim teikumam līdzīgu tekstu: "Matemātikas privātstundas šonedēļ nevarēs notikt. Notikušas negaidītas izmaiņas. Uzrakstīšu pēc 2 dienām." un netīšām to nosūtīju uz kļūdainu telefona numuru, kā rezultātā īsziņas saņēmējs ne sev adresēto tekstu interpretēja atbilstoši savai situācijai, un radās milzīgs pārpratums. Pamēģināt arī Jūs kādam uz nejaušu numuriņu aizsūtīt līdzīgu īsziņu, un Jūs sapratīsiet, ka cilvēki, kas piedalās matemātikas mācīšanā pārsvarā nestrādā skolās, bet ir augsta līmeņa speciālisti, kas strādā zinātniskās institūcijās vai universitātēs. Skolas pārsvarā pieņem darbā tos nesekmīgos vidusskolu absolventus, kuri brīnumainā kārtā ar trijniekiem un četriniekiem ir pabeiguši pedagoģijas fakultāti, un ir ar tik zemu intelektu, ka viņus par pārdevējām neņem pat RIMI. Jau iepriekš minēju par angļu valodas skolotāju, kura nemācēja angliski ne lasīt, ne rakstīt, ne runāt, nedz saprast dzirdēto un visur apkārt skraidīja ar vārdnīcu, jo viņas specialitāte bija latviešu valodas filoloģija (un pedagoģijas fakultātē neklātniekos "nopirkts") diploms.
Viss nāk un aiziet tālumā un sākas viss no gala!
Vai kāds ir pētījis cik misijas skolotāju pēc 2 gadu darba ir palikuši skolā strādāt un ko viņi iemāca skolēniem, bez spēlēšanās......
Hah @Priede 14.03.2017. 16:00:02
Ē, mums arī tādi krēsli bija klasē! Bet neko, visi beidzām vidusskolu.
Priede Asusam 14.03.2017. 14:39:29
Strādāju skolā ar krievu mācību valodu. Tur ir mats matā tas pats.
Dīvaini krēsli šajā klasē (skatos foto) - ar ieslīpām atzveltnēm un viegli iedobtām sēžamvietām. Tā tik gribas atlaisties un izstiept kājas. Citādi normāli uz tāda krēsla pat 15 minūtes nosēdēt nav iespējams. Lūk,, tā sākas ceļš uz jauno izglītību!
Лучшее качество латышей стучать друг на друга.
29% vecāku un 11% pedagogi. Savukārt pie tiem 38% ir arī vecāku nolīgti juristi.
Ja valstiskā līmenī trūkst kāda konkrēta mācību priekšmeta skolotāju, tad vecāki un bērni var sūdzēties IKVD (par skolotājas neprofesionalitāti un nespēju motivēt skolēnus mācīties) cik grib - lēmumu pieņem skolas direktore, un ... nekas nemainās, tikai saasinās konflikts starp bērniem, viņu vecākiem un skolu.
Pedagogiem būtu jābūt saprātīgākiem, nevis jāgaida no bērna sliktā uzvedība. Piemēram, kad Apa sporta stundā paklupa, sporta skolotāja Binda nemaz nebrīnījās, jo visi zināja, ka skolniece ir izklaidīga un pavirša. Saknē jau būtu jāmaina šāda pedagogu attieksme.
TĀ lūk @Otto 14.03.2017. 10:41:48
Tas vispār ir nekorekts nosaukums. Vai domājat trauksmes cēlājus? Neesam jau PSRS, ka jāuztraucas par stukačiem, absurds. Tieši godīgā, tiesiskā valstī vajag nodrošināt, lai likums aizstāv tos, kuri grib ieviest taisnību ikdienā un nenobīstas no trauksmes celšanas. Ja nebūtu tādu trauksmes cēlāju, tad žurnālisti, policisti u.c. nekad tā arī neuzzinātu par neskaitāmām nelikumībām, ar ko nodarbojas "neaizskaramie", piemēram, paši politiķi.
Kāds jau te nevar sagaidīt, kad ieviesīs stukaču likumu @Rīdzniece.
Rīdziniece 14.03.2017. 10:16:16
Redz, ne jau vecāki ir tie, kuri visbiežāk ceļ traci, pretēji stereotipam izglītībā. Tie ir paši skolotāji savā starpā + iestādes, kā saka IKVD.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.