Lietotājvārds
Parole
pagaidām Latvijas Arodbiedrība (LIZDA) un Izglītības darbinieki ir bijuši AKTĪVĀKI par Leišu brāļiem...
Malacis *** 04.02.2016. 14:49:02
Lai atdod to ko atņēma, diemžēl pie mums to sauc par krīzes glābšanu....citiem nekaunīgi atņemot algu,
jāsniedz tiesā, lai atdod tās algas par krīzes laikā atņemto, samaksā starpības un atgriežas pie tolaik izstrādātā un apstiprinātā modeļa. un vairāk nekādas algas reformas nav vajadzīgas. Latvija - bagāta valsts - var rīkot komisiju komisijas, visām komisijām maksājot algas, kas pārsniedz skolotāju algas div tik, bet skolotājiem tā arī nekāda gaisma tuneļa galā nav redzama.
Es neapstrīdu jūsu sacīto. Taču pēc novērijumiem un publiskajā telpā dzirdamajām pedagogu žēlabām, tomēr rodas sajūta, ka nesaprot vis. Neaizstāvu valdību, drīzāk jāsak, ka esmu tai zaudējis ticību un kļuvis vienkārši cinisks. Lai piedod man skolotāji bet jums ir aktīvāk jāaizstāv savas intereses. Neviens cits jau to nedarīs.
Speciāli Andrim Tauta jau sen ir sapratusi, kā veidojas valsts budžets, kā noteiktām lietām vienmēr nauda atrodas un kā valdība aizmirst, ko solījusi pirms vēlēšanām, jo pēc vēlēšanām jāpilda to vīru vēlmes, kuri palīdzēja ietikt ""siltajā" vietā. Jautājums, kad beidzot valdībā esošie atcerēsies, ko solīja pirms vēlēšanām, kad beidzot visādi andri nerunās miļķības par naudu, domādami, ka ir gudrāki par citiem, kad beidzot ?
Vai tas jādara skolotājiem???? Vai mums nepietiek deputātu, ministru, padomnieku, ierēdņu u.c., kas par to saņem algu? Likumi, izpilde, optimizēšana, uzturēšana u.c.)
Naudas pietiktu, ja daži nebūtu vienlīdzīgāki par citiem un nebāztu kabatās nepelnītus miljonus. Vai ne?
Kas tad Latvijā skolotāju streiki beigušies? Kur arodbiedrības solījumi? Atkal gaidām jauno gadu?
Kad beidzot tauta sapratīs, ka tāpat vien algas nepalielina. Nauda pati no sevis nerodas. Ja palielina kādam algu, tad tas ir uz kaut kā rēķina. Dodot vieniem, atņem citiem. Diemžēl. Kā teikts šeit - "Finanšu ministrija šo ieteikumu noraidīja, uzsverot, ka naudu algu palielināšanai vajadzētu meklēt, nevis palielinot izglītības finansējumu, bet "optimizējot izdevumus izglītības jomā".
Šis jau ir kārtīgāk. Laikam saprata, ka no divu stundu streikiem īsti jēgas nav!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.