Lietotājvārds
Parole
"ierindas" pedagogam ļoti laba alga? >600eur? par pārslodzi! Samaksāju par dzīvokli,transportu,bērniem bērnudārzu, skolu...un kalkulēju kā savilkt galus....
kāpēc Rīgas skolotāju sarakstus?Laukos izčekojiet.Pirmsskolā 350 uz rokas kā apkopējai.Vai tādēļ mēs mācījāmies augstskolās?Novadu domēm arī vajadzētu atbalstīt šos pedagogus ,nevis atstāt izmisumā.
strādājosie Rigā, sanem loti labas algas. Ja vēl netlaidigs pension;ars, tad vēl jaunajiem nonems pedejo, pamegini pateikt, ka jāsāk atpusties, tad redzesi,,,
(imai 27.11.2015. 16:44 Nu nestaastiet,ka skola ir Juusu hobijs:)))Tie vnk ir Juusu ienaakumi.) Protams, ka ienākumi, bet tik minimāli, ka jāizvēlas - slimības laikā iet pie ārsta vai ēst.
Direktor, jums ir 40% pielikums. Mana direktore bezkaunīgi klusē. Jūs skolā esat kasta, kura skraida un dzer kafiju. Es kafiju sen nedzeru, bet mana direktore ir narkomāne. Vēl tās magones.
Nu nestaastiet,ka skola ir Juusu hobijs:)))Tie vnk ir Juusu ienaakumi.
Tad jau Jums vajadzētu balsot par jauno modeli. Atkarībā no skolēnu skaita klasē alga varētu būt līdz 1000 EUR.
--> SS Varbūt kādam ir liela alga, bet manējā ir minimālā +PVN pat pilnu slodzi Rīgas skolā
Skolotāji nestrādā par vēdera tiesu, vidēji viņiemir tīri labas algas.
Nu vienreiz uzrakstiet skolotāju algu sarakstus vismaz RĪGĀ tad tik redzēsiet tos tūkstošus, kaunaties vēl streikot
skolotājs,līdz pensijai vēl 15 27.11.2015. 08:50:02
Streiks ir arī par to ,lai skolās būtu skolotāji.Cilvēki ar pareizu izglītību,nevis apkopēji ar apkopēja algu.Ceru ,ka 27.nov ir starta šāviens masu skrējienam maratonam ,kas saucās skolotāju streiks.Nevis taurenītim viendienītim.
Tikai pateicoties dzīvesbiedra algai varu atļauties savu hobiju, kas man ļoti patīk - strādāt skolā.
Cepuri nost Daugavpils 3.vidusskolas direktoram Vitālijam Azarevičam. Mūsējais neatbalstīja mūs streikot, tātad sitiens zem jostas vietas. Vispār tas ir direktora attieksmes jautājums....., jāaizdomājas cik vērtas(ti) mēs viņam esam? Cik vispār ir vērts skolotāja darbs, darbs ar jauno paaudzi?
Latvija raud.... Par tevi, par mani, par sevi. Skatos debesīs Un ceru-vēl labi būs. Piedalījos kādreiz, bet šoreiz nē... Lai direktoriem veiksmīga diena, lai izdodas saprast kolēģus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.