Lietotājvārds
Parole
Diez vai šāda pieeja ir mūsdienīgākā, cilvēkiem derīgākā.... Kāda tad ir pašsaprotamā lietu secība. Vecāki audzina savus bērnus un ne jau sveši tantes, onkuļi. Tātad šobrīd vecākus vajadzētu audzināt vispirms.... Tālāk jau paši. Patreiz sanāk ačgārni, bezgalīga un bez rezultāta mēģināšana salāpīt sekas nevis pieķerties cēloņiem.
Skolotāja- Es 01.12.2015. 08:48:44
Kāpēc Jūs domājat, ka es nemācu, ka dzimumattiecības ir pieaugušo darīšana? Es ar to arī sāku, ka tā ir pieaugušo lieta, cilvēku, kuri var par to acīs skatoties runāt, cilvēku, kuri var būt atbildīgi par to, ka var rasties bērns utt. Izklausās, ka Jūs zināt vislabāk par visiem, ko mācām, ko nemācām. Un Jūsu izmantotie lielie burti vien jau liecina par agresiju un vardarbību. Nē vardarbībai! Jā- iecietībai, mīlestībai un izglītībai! Es Jūs arī domās samīļoju- jauku dienu un skatāmies tiešraidi.
Es-skolotājai 30.11.2015. 23:32:12
""jo tikai izglītoti jaunieši spēs izdarīt atbildīgas izvēles par savu veselību- tai skaitā pateikt Nē vardarbībai, nevēlamai grūtniecībai utt."" Bet kapēc nemācīt, ka SEKSS PAREDZĒTS STARP PIEAUGUŠIEM CILVĒKIEM, kas var uzņemties atbildību, kapēc pusaudžiem nemācīt vārda atturība jēgu , jo īsta mīlestība gaida, ka labāk nestāties tādās attiecībās kamēr esi bērns vismaz līdz 18. kapēc nemācīt kā jaunietim piepildīt savu laiku, lai nebūtu jādomā par NEVĒLAMĀM ATTIECĪBĀM ???????????? Kapēc neteikt, ka sekss ir kas vairāk kā tikai viegla aizraušanās, ka bez īstas mīlestības tas nedod to ko cerējuši iegūt !!!!!!!!!
Skolotāja- Škokotājai 30.11.2015. 22:45:08
Man prieks, ka domājam līdzīgi. Esmu PAR skolēnu izglītošanu, ko arī daru, jo tikai izglītoti jaunieši spēs izdarīt atbildīgas izvēles par savu veselību- tai skaitā pateikt Nē vardarbībai, nevēlamai grūtniecībai utt.
Školotāja 30.11.2015. 20:59:24
Konferences mērķauditorija -8.-9.klases ,tas ir 15-16 gadīgi bērni -jaunieši. Manuprāt, labāk runāt, nevis kļūt par māmiņu un tēti šajā vecumā. Ja vecāki iepazītos ar sociālo zinību tēmām, tad jautājumi par seksualitāti ir iekļauti 6.klasē, tad jau nopietni -9.klasē. (IZM apstiprināti). Skolēni labprāt runā, diskutē. Paldies Papardes zieda filmiņām, pat vislielākie jokdari tās vēro ar interesi, jo aktieri ir vienaudži un komentārus sniedz speciālisti - ārsti. Parasti klasē tikai daži skolēni apspriež seksuālus jautājumus ar vecākiem. ( jautājums- kā tu iegūsti informāciju par seksuālām tēmām nav publisks). Paldies vecākiem, kuri var un arī runā ar saviem pusaudžiem!
Vai šos obligāti rādīs skolēniem arī skolās? Mēs kā vecāki nevēlamies, lai bērniem par šīm tēmām stāsta Papardes zieda pārstāvji. Ir arī citi, kas par to var runāt, t.sk., mēs paši - vecāki.
Hanna-> žēl 30.11.2015. 18:18:26
Nē. Vēlos bērnus, kam prāts nav sagrozīts ar moderno feminisma- seksualizācijas domāšanas veidu. Bērnus, kurus izglītoju es pati, mans vīrs un grāmatas, kuras mēs izvēlamies. Kad bērni būs pieauguši un pilngadīgi, izvēles būs viņu ziņā, bet jaunus prātus maitāt nedrīkst.
Žēl - Hannai 30.11.2015. 17:58:34
Gribat neizglītotus bērnus?
Negribu, la manus bērnus izglīto Papardes zieds!
Vai pēc tam varēs kaut kur redzēt ierakstus šīm konferencēm?
Izskatās vērtīgi, paldies! Kaut vairāk par šīm tēmām runātu skolas solā, jaunieši bieži vien ir tumsonīgi un nezina elementāras lietas par veselību un reproduktīvo sistēmu, seksualitāti. Bet nedzīvojam taču ne mucā, ne PSRS!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.