Lietotājvārds
Parole
Niknais Kalašņikovs 03.12.2015. 12:53:51
Skolotāju streika dienā Seiles kundze sev palielināja algu par 700 euro, tad skolotāji labi saprotiet, ka viņa izstrādājusi jauno izglītības modeli. lai nodrošinātu savu algu. Ja vēl streikosiet. tad alga viņai vēl būs lielāka. Tad vēl IZM ir ieperinājusies Papules kundze, kura parādās brīdī, kad var nopelnīt ar dažādiem nevajadzīgiem projektiem. Par skolotāju kategorijām nemaksā jau gadu piecus. Ceturtā un piektā kategorija ir tikai "papīru" kategorijas.
LIZDA pati solīja samaksāt un ....nekā. Gadā atdodu 100 eiro arodbiedrībai........
palīdzēsim skolotājiem 27.11.2015. 12:23:53
nauda ir jādod skolotājiem, ārstiem, policistiem un citiem iekšvalsts darbiniekiem, nevis armijai. mums jākrāj nauda priekš mums pašiem, nevis dot citiem.
par učukiem 24.11.2015. 21:23:03
palīdzēsim skolotājiem
Tā nav mana problēma, ka kādam tur skolotājam nepatīk alga , bet viņš ir tik stulbs un bezjedzīgs, ka nevar atrast sev labi apmaksātu darbu kaut kur citur nevis skolā. Un jā, no maniem nodokļiem tiek maksāta alga skolotājiem - tā ka es neatbalstu to, ka mana nauda tiks maksāta par streika dienu - jo mans bērns neatradīsies bērnudārzā un otrs neies uz skolu un man jāpaliek mājās dēļ tā. Nevienam cilvēkam neapmaksā to dienu, kad viņš nestrādā - un skolotāji redz nu grib būt izņēmums.
pensionārei 24.11.2015. 15:47:17
Mums, patreiz strādājošiem, jūsu pensijas apmērs ir tikai sapnis. Jā, arī agrāk skolotājiem nebija tās lielās algas, bet kā tagad 9. gadu ir apgriezts!!! Jūs par savu darbu algu saņēmāt, bet patreiz mēs (nelielo skolu skolotāji) - pusi. Tātad pensija arī būs par pusi darba.
atbilde skolotājai pensionārei 24.11.2015. 08:15:27
Tiešām domājat, ka tie, kas streikos, vispār nestrādā? Arī es strādāju skolā jau 40 gadus, bet man, paldies Dievam, pašapziņa ir pietiekoši augsta, un pazemīga pieticība nepiemīt. Man vajag finansiālu neatkarību un drošību, man vajag apziņu, ka es varu atļauties kvalitatīvi atpūsties pēc šī diezgan stresainā darba, man vajag zināt, ka varu apmaksāt kvalitatīvus medicīniskos pakalpojumus, ka varu materiāli atbalstīt savus krietni gados esošos vecākus, ka varu neuztraukties par apmaksu brīdī, kad sāk pilēt mājas jumts. Ar jauno modeli un arī ar tagadējo situāciju jūs, nestreikotāja-strādātāja, to visu varat? Vai arī jums to nevajag? Apbrīnoju no sirds, ja atbilstat gan vienam, gan otram!
skolotāja penionāre 24.11.2015. 07:55:32
Strādāt vajag, nevis streikot! Strādāt mīļie ar sirdi un dvēseli! Strādāju skolā jau 47 gadus un pat nedomāju streikot!
Esmu skolotāju pusē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vai tiešām mīļie vecāki jūs nespējat vienu dienu paši pieskatīt savas atvases?
naivajām arodbiedrībām 23.11.2015. 20:35:20
Vai tiešām jūs ticat ,ka vienas dienas streiks būs spējīgs panākt to ,ko 25 gadus solījušas, skolotājiem, dažādas Latvijas valdības,solījušas, bet nav izpildījušas.!
ES , pašvaldības vietā ,ietaupītu benzīnu, nesūtot pagasta skolnieku autobusu!
Kad es savā kolektīvā mēģināju iebilst un brīdināt par tikai šodien saņemtajiem streika noteikumiem, manī neklausījās. Labi vien bija, ka nepiedalīšos šajā bezjēdzībā. Vai LIZDAi nav streiku fonda skolotāju apmaksai? Kur palika?
Tieši tā, LIZDA samaksātu biedriem un es kā biedrs padalītos ar streikojošo nebiedru!!!!!!
Lizdai būtu jāsamaksā par šo dienu, nu vismaz saviem biedriem!
tā nu ir vienīgi jūsu problēma...ņemiet mājskolotāju-10 euro stundā...
Kāpēc Jums kāds jāuzrunā? Jums jāstreiko un pašvaldībai ir jārunā ar jums...
Varbūt skolotājām vajag tādu streikošanu bet noteikti tam skolotājam nesamaksās par to strekas dienu.
Un tas, ka jums obligāti noteikts atrasties savās darba vietās, saknē nogriež domu, ka kāds varētu iziet ielās, vai ar plakātiņu stāvēt pie Vaļņu ielas kantora. Nekādas publicitātes.
Naivie skolotāji! Izlasiet uzmanīgi streika noteikumus, kurus skolas saņēma tikai šodien no "augstākām iestādēm"! Tas taču ir MURGS! Vai tiešām ļausiet sevi tā iznerrot? Tur teikts, ka jums obligāti jābūt darba vietā pilnu darba dienu un jāpieskata, kā arī jāpaēdina skolēni, jūs atbildat par viņu drošību un labsajūtu, bet jums par to NEMAKSĀS! Jūs prasāt tikai pilnveidot, nevis atcelt jauno modeli. Jūs atbalstāt darba samaksu par slodzi - 40 stundas. Parēķiniet - ja tagad slodze ir 21 stunda, tad jauno summu izdalot apm. uz 2, sanāk mazāk! Varbūt kādās mazās lauku skolās būs kāds ieguvējs. Tā vietā, lai vienkārši palielinātu samaksu par 1 stundu, viss tiek grozīts un jaukts, ka vispār neko nevar saprast. Arodbiedrību vajadzētu triekt ar s... koku!
Skolnieka vecāki 23.11.2015. 15:35:57
Skolotāji ir vieni no gudrākiem cilvēkiem mūsu valstī. ( bieži klusē, jo saprot, ja ar piedodiet, stulbiem valsts deputātiem sāks runāt, pats nolaidīsies līdz viņu līmenim-stulbumam), es pilnīgi atbalstu savu bērnu skolotājus! Uz skolu bērnu nevedīšu!!! Bet vajag streikot visiem... visiem...vecākiem, mediķiem, policistiem, visiem.
ŠIS NAV STREIKS! 23.11.2015. 15:16:16
Es piedalīšos STREIKĀ tad, kad prasības būs atjaunot iepriekšējo, 2008. gadā atņemto, darba algu, atjaunot iepriekšējo algu paaugstinājuma grafiku, ko ar tādām pūlēm un par tādiem līdzekļiem jau vienreiz izstrādāja, pieņēma, bet nerealizēja. Par jauno "modeli" saņemtā nauda ir jāatmaksā valstij, jo par brāķi nedrīkst būt samaksas. Tas ir tirgus likums: preci nepērk- uzņēmējs zaudē. Un piedalīšos tikai tādā streikā, kurš ilgs līdz prasību izpildei, kaut nedēļu, mēnesi. Pat, ja nesaņemšu šo laiku neko. Toties pēc tam man būs normāla pensija un cilvēka cienīga alga, ne ubaga graši, ko izmaksā gariem zobiem.
ŠIS NAV STREIKS! 23.11.2015. 15:10:43
Tā ir parodija par tēmu: gribam protestēt pret modeli, bet spiež strādāt par bērnu pieskatītājām. Streiks ir tad, kad visi vienojas par prasībām un rada ar savu bezdarbību maksimāli lielas neērtības sabiedrībai tik ilgi, kamēr prasības tiek izpildītas. Lai sabiedrība izjūt, valdība izjūt un beidzot nozari novērtē. . . . . . . . . . . . . . Ne jau šāda ākstīšanās, kad uz skolu jāiet, bērni jāpieskata, to dara tikai vienu dienu (pahazuha) bez rezultāta un pat ne visi!!! Nu pārdzīvos valdība un sabiedrība to vienu dienu, būs vēl vairāk noskaņoti pret skolotājiem. Es NEPIEDALOS.
A kas man samaksās par to darbadienu , kuru es palaižu garām , jo bērnu nav kur likt?
Jā, arī es domāju par naudu.
Ļoti žēl, ka tas nav streiks, bet balagāns. Manā saprašanā streiks ir tad, kad skolai atslēga priekšā, turklāt, ja nemaksā, tad es guļu mājās, bet man tāpat jāizklaidē atnākušie skolēni!
ja Ušakova kungs man Samaksās par šo dienu, tad es Nobalsošu par viņu tuvākajās vēlēšanās...APSOLU, 100%, MANS VĀRDS UN REPUTĀCIJA...punkts
tētis mammai 23.11.2015. 14:20:18
Ja vēlamies labu izglītību bērniem, ir jāciena skolotāji un izglītības nozares arodbiedrība. Bet, ja tu esi trollis, nevis mamma, tad paraksties godīgi!
A.M. - cienītā a m 23.11.2015. 14:16:41
Uzrunāju pašvaldību, kura ir pret streiku, ne jau lai man samaksātu naudu, bet saprastu skolotājus. Patiesi žēl Jūs cienītā a m, kura domā tikai par naudu...
mamma un skolotāja 23.11.2015. 14:11:46
Streika dienu redzu kā vienu vienīgu bardaku.nesaprotu, kam tas ''putenis'' ir svarīgs.Atļaujos domāt. ka arodbiedrība grib parādīt, ka tomēr strādā un ne jau par mazām naudiņām.Un daudz ir lētticīgo...Jautājumi ir jārisina.Ja nevar vienoties, tad jāpieprasa demisija...Bērnu izglītība ir mūsu prioritāte, un kurš ir tas ļaunas, kas liek sprunguļus.Skolotāja atalgojums atkarīgs no kvalifikācijas un tarifikācijas, kurai jābūt zināmai jau uz 1.septembri.Nevar būt arī situācija, ka skolotājiem tarificētas 2 slodzes - tā jau pamatā ir pārslodze.Samaksai par slodzi jābūt konkurētspējīgai, tikai tad var runāt par kvalitāti izglītībā.It kā vienkāršas lietas...
cienītā a m 23.11.2015. 14:10:36
tad ņemiet un streikojiet,nedēļu,mēnesi...cik vajag,bet nē,vispirm žēlīgi visiem atvainojaties,nevienu dienu bez samaksas nevarat...nu tad ne uz ko arī necerat! pat direktoru baidaties nosaukt,kurš aizliedz...bēdīgi
ja nevar savā labā vienu dienu ziedot,tad neceriet,ka kas mainīsies...un skolotāja,nosauciet ,kura direktore ,lai varam visi papriecāties,,TV arī būs uz mieru paintervēt...
PAŠVALDĪBAS, LŪDZU AIZSTĀVIET SAVUS IEDZĪVOTĀJUS, ARĪ PEDAGOGUS, ESIET KOPĀ AR MUMS! Diemžēl IZM un premjerei nav vēlēšanās rast risinājumu, bet pārdalīt sistēmā jau esošos līdzekļus pēc absolūti nesaprotamas formulas. Jaunajam modelim citādi nav iespējams pateikt NĒ kā vien izvēloties streika formu, jo premjere pie apaļā galda absolūti nevēlējās ieklausīties, iedziļināties problēmā, bet pauda absurdus izteikumus. Kā var kādam kaut ko noņemt, lai iedotu citiem (vai ir ārkārtas situācija valstī???) TARIFIKĀCIJA IR VIENS NO SAPROTAMIEM ATSKAITES SISTĒMAS PUNKTIEM, KĀPĒC KAUT KO MUŽINĀT UN SAMUŽINĀT TĀ, KA NEVIENS NEKO NESAPRATĪS!?
Vai kaut kur var iepazīties ar pašvaldību sarakstu, kuras ir pieņēmušas lēmumu apmaksāt streika dienu? Paldies!
...diemžēl ir skolas, kuru direktori ir aizlieguši skolotājiem piedalīties streikā, draudot ar dažādām represijām.....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.