Lietotājvārds
Parole
Tā ir, ka domtāji bez prakses domā 10.03.2016. 22:26:02
Ko brēcam, ka matemātiku, latv. valodu neiemācam! Cik stundas jau nav noņemtas, lai ieviestu soc. zin. , ētiku. Noņemsim vēl un lamāsim skolotājus, ka tie nav iemācījuši .....................................reizrēķinu......................................... . Standarts jau nemainās, tik stundas iet mazumā!
paliekam smieklīgi! 10.03.2016. 22:16:22
Varbūt sāciet sūtīt skolotājus kara darbības zonās kursos???????????!!!!!!!!!!!!!! No skols jau tos bērnus izvedīsim- a ko tālāk?
Smieklīgi! Šīs tēmas jau tiek ietvertas mācību procesā. Te jau tik atkal kādam pulciņam labi jānopelna! Novirzītu šo naudu skolotāju darba apmaksai, kas to jau gadiem dara!
A kam to vispār vajag? Ir mamma, tētis, kuri māca bērnam to katru dienu - sākot no tā, kā ielu droši pāriet. Tāpat visu skola iemācīt nevar, jo daudz kas no cilvēku drošības attiecas tikai un vienīgi uz katru ģimeni individuāli. A ja sprāgs bumbas un tanki iebrauks, tad nekādas cilvēkdrošību stundas nepalīdzēs. Un atkal skolotājiem kursi jāiet?Piedodiet, algu jautājums ar kādreiz tiks atrisināts? Vai pa ātro risinās tikai tie jautājumi, kur atkal jauni pienākumi pedagogiem! ???????
paldies par info. Tātad šīs sviesta autori ir IZM + Marta + papardes zieds? Nu protams... Gan jau arī kāda drošības nozares uzņēmumu asociācija ar tur ir noslēpusies, tikai gļēvi izliekas par beigtiem ... Shēma skaidra. MK vairs neko noprotestēt nevar. Ok. Ar spridzināšanu IZMā nebūtu gana...
paldies par info 09.03.2016. 09:28:01
Pret Cilvēkdrošības kursu var pagūt protestēt rīt Ministru kabinetā, kad izskatīs šo jautājumu, kas paslēpies aiz civilās aizsardzības drošā vairoga. Patiesais cilvēkdrošības saturs par pusmiljonu rodams Ministru kabineta 2013.gada 5.martā uzdevumā, kas tapis pamatojoties uz informatīvo ziņojumu par ārvalstu pieredzi prostitūcijā!!!!!! : integrētā mācību kursa ietvaros iekļaut jautājumus, kas saistīti ar dzimumu līdztiesību, veselību un morāli, kā arī cilvēku ekspluatācijas formām, – par prostitūcijas, cilvēku tirdzniecības, fiktīvo laulību būtību un sekām. . Integrētā kursa idejas autori un gaidāmā finansējuma redzamākie pretendenti ir gendera ideoloģijas virzītājas izglītībā RCS MARTA Papardes Zieds. Šobrīd šis uzdevums Izglītības attīstības pamatnostādnēs un to īstenošanas plānā skan šādi Cilvēkdrošības mācību materiālu izstrāde, veicinot integrētu veselības, sporta, dzimumu līdztiesības, gatavošanos ģimenes dzīvei un morāles jautājumu apguvi pirmsskolas izglītībā, pamatizglītībā un vidējā izglītībā (t.sk. profesionālajā izglītībā), kā arī atkarību, prostitūcijas, cilvēku tirdzniecības un fiktīvo laulību risku apzināšanās un to novēršanas apguvi pamatizglītībā un vidējā izglītībā (t.sk. profesionālajā izglītībā)Nebūti jau žēl, ja aizsardzībai, bet ne jau smadzeņu skalošanai.
Cilvēkdrošībai 08.03.2016. 20:30:16
skolēniem vajag izsniegt asaru un nervu paralītisko gāzu baloniņus, elektrošokerus un pistoles ar gumijas lodēm. Bēgļi tagad būs un vienus laist skolā nebūs droši.
Lielās tēmas sadala apakštēmās un kā vadmotīvus velk cauri visam darbam - cilvēkdrošība var būt un jau IR izglītības APAKŠTĒMA vairākos māc.priekšmetos, bet nevis ATSEVIŠĶS māc.priekšmets. Zinu, ka nepareizi lamāt pašu cilvēku, drīkst nosodīt tikai to, ko vinš dara, lai neiedzītu kompleksus, bet šoreiz taisni gribas šiem ļautiņiem, kas nāk klajā ar jaunā māc.priekšmeta ideju, skaidri pateikt, ka viņi ir idioti.
Vëlreiz - neapmeklēt (2. ieraksts)un atteikties no priekšmeta (1.ieraksts)- divas pilnīgi dažādas pasaules. Var jau būt, ka var vienoties, ka priekšmetu neapmeklē, ieskaites uzraksta, vērtējumu saņem (pagrūti iedomāties, bet redzēti visādi brīnumi mīļā miera labad no skolas puses). Bet nevar atteikties no priekšmeta, kurā vērtējums ir obligāts, lai skolēns tiktu pārcelts uz nākamo klasi.
Esmu kategoriski pret šo muļķību ieviešanu un naudas lieku tērēšanu! Naudu nav kur likt? Sadaliet skolām, tās atradīs pielietojumu! P.S. Sveicinu Sieviešu dienā visas skolotājas! Lai jums veselība, dzīvesprieks un saulainas dienas!
Ir iespējams atteikties. Te nav runa šobrīd par matemātiku vai fiziku...Esam tam reāls piemērs. Konkrēti mani bērni neapmeklē sociālās zinības. Skolu, protams, ka neminēšu...tas viss ir izdarāms, ja prot to pareizi nokārtot.
Par cilvēkdrošību 08.03.2016. 12:16:13
vairāk par cilvēkdrosību lasiet pietiek.com Iespējamā un neiespējamā misija izglītības saturā
Un viss.........
Muļķības! No mācību programmā esošiem obligātajiem priekšmetiem nav iespējams atteikties, tajos ir jābūt vērtējumam. ja vērtējuma nav - klasi nevar beigt.
ko tādu vispār var ielikt pie vispārizglītojošā satura? Varbūt tad uzreiz no dzemdību nama, bērnus atņemam vecākiem, ievietojam inkubatoros un 100 gudrie šiem jau sāk skalot smadzenes...kam ģimenēm bērni, ja viss tiek kontorlēts un visiem skalo smadzenes pēc viena principa...kam vispār ģimenēs vecāki, ja man nav tiesību bērnu gatavot lielajai dzīvei??? Tāpēc tieši tā - neapmeklēs. Kamēr vecāki nesāks taisīt traci - izglītības sistēmā nemainīsies nekas. Un traci var panākt ar IGNORI !
Viss ir elementāri. Esam jau atteikušies arī no soc.zinību priekšmeta. Viss, kas jāizdara vecākiem, jāuzraksta iesniegums skolas vadībai iesniegums, ka no priekšmeta atsakās tādu un tādu iemeslu dēļ. tas viss ir elementāri. Un lai nebiedē ar štrunta NV. Šitais te nestrādā! :-D
Reāls priekšlikums: ieviešam ar labās kājas no gultas izkāpšanas mācību priekšmetu. Par nieka sešciparu skaitli apņemos izstrādāt programmu. Un neskaudiet - liela daļa no tā sešciparu skaitļa man jāatdod visādiem saskaņotājiem... Gatavie laupītāji - tik lielus kukuļus sākuši prasīt... nemaz vairs neļauj afēriņas pa kluso izveikt... Ja kāds nesaprata - tas bija joks...
Ai, nu ko jūs stāstiet, vecāki, ka jūsu bērni neapmeklēs šo sutndu! Ja to pieņems vispārilglītojošā saturā, tad apmeklēs kā mīļie. Bravūra, redz, visiem liela. Ko darīsiet, ja bērnam būs nv priekšmetā un atstās uz otru gadu? Tad gan līdīsiet uz vēdera skolas priekšā!
Pievienojos. Maneejie arii neapmeklees. Turpmaak tikai izgliitiibai atbilstoshie prikshmeti un nekaada smadzenju skaloshzna. Rokzs nost no muusu beerniem. Pashi varees seedeet tukshaas klasees un klausiities savas lekcijas.
Esmu skolotāja jau 45.gadu. To visu taču jau mācām sociālajās zinībās, dabaszinībās, klases stundās jau visus šos gadus. Ja nav naudu kur likt, tad tā arī vajag pateikt! Un nevis pēc tam brēkt, ka naudas nav! Esmu reāli dusmīga. Vai tur augšā kādam vispār ir kāda sajēga, ko māca skolā? Kas reāli notiek skolā?
Dzīvniekdrošība, datordrošība....... . 8.martā-STARPTAUTISKĀ SEKSA DROŠĪBA. ES naudu dos, tikai pašreiz naudas saņēmēji strādā pie projekta, bet stundas nemāca. E-klasē gan pieraksta ,,novadītās"stundas.
...tas murģelis būs sociālo zinību vietā, jeb man jāatdod savas stundas????? Abet, lūdzu, noņemsism latviešu valodu, samazināsim līdz stundai literatūru, un matemātikas ar ir par daudz...kam tie domājošie bērni vajadzīgi, galvenais, lai zina, kur mukt?????
ANDRIM no citas mammas 07.03.2016. 21:12:30
PĀRSTĀJ ŠO TE PROPAGANDU! PIETIEK! JEB TU NO ŠO ŠLAKAS???
Es neviltoti priecājos, ka būšu pabeigusi skolu. Tās murgainās idejas vietā derētu viena stunda, vai skolas organizēta nometne, ko finansē valsts, kur izspēlē trauksmes situācijas kā tas reāli būtu dzīvē. Jo stresa situācijā cilvēks nekad nespēs atcerēties grāmatā lasīto.
Kādam at5kal gribas iebāzt naudu savā kabatā, tāpat kā par kategoriju piešķiršanas izstrādāšanu. Nu bija tas blefs, tagad otrs-par drošību. Tas jau audzināšanā un vitos priekšmetos tiek veikts.
Kartupeļu diena!!!!!!!!! 8.martā bus kartupeļu diena!!!!!!!!8:00 ēdam kartupeļus.Labi?
Atkal Eiropas naudas izšķērdēšana. Visa lielā nauda ieviesējiem, skolotāji tikai "rukā".
Deļkam to vajag???Vairak stundu???Mazāk naudu???Jūs domajat ar galvām galu galā???
Vai viss ir jāiemāca skolā? žēl, ka mums vecākiem nekas nav saviem bērniem jāiemāca. Bet nav jau arī pašu vecāku. Un ko cilvēktiesībās var mācīt??? Attieksmi, uzvedību, likumus? Vai jau nepietiek, ka sociālajās zinībās to visu māca? Atkal noņems vienu stundu latviešu valodai vai matemātikai, jo tās jau nav svarīgas, ja nedzīvo savā zemē un nerunā latviešu valodā. Un tad jau arī skolotājiem kursus vajadzēs, protams, pa savu naudu! "Jā, kāds projektu izstrādātājs labi nopelnīs!
Par autorīem 07.03.2016. 18:24:21
Pret Cilvēkdrošības kursu var pagūt protestēt rīt Ministru kabinetā, kad izskatīs šo jautājumu, kas paslēpies aiz civilās aizsardzības drošā vairoga. Patiesais cilvēkdrošības saturs par pusmiljonu rodams Ministru kabineta 2013.gada 5.martā uzdevumā, kas tapis pamatojoties uz informatīvo ziņojumu par ārvalstu pieredzi prostitūcijā!!!!!! : integrētā mācību kursa ietvaros iekļaut jautājumus, kas saistīti ar dzimumu līdztiesību, veselību un morāli, kā arī cilvēku ekspluatācijas formām, – par prostitūcijas, cilvēku tirdzniecības, fiktīvo laulību būtību un sekām. . Integrētā kursa idejas autori un gaidāmā finansējuma redzamākie pretendenti ir gendera ideoloģijas virzītājas izglītībā RCS MARTA Papardes Zieds. Šobrīd šis uzdevums Izglītības attīstības pamatnostādnēs un to īstenošanas plānā skan šādi Cilvēkdrošības mācību materiālu izstrāde, veicinot integrētu veselības, sporta, dzimumu līdztiesības, gatavošanos ģimenes dzīvei un morāles jautājumu apguvi pirmsskolas izglītībā, pamatizglītībā un vidējā izglītībā (t.sk. profesionālajā izglītībā), kā arī atkarību, prostitūcijas, cilvēku tirdzniecības un fiktīvo laulību risku apzināšanās un to novēršanas apguvi pamatizglītībā un vidējā izglītībā (t.sk. profesionālajā izglītībā) Nebūti jau žēl, ja aizsardzībai, bet ne jau smadzeņu skalošanai.
ok -> koleeģei 07.03.2016. 16:18:50
Miljaa tu parak daudz atpuuties, tev katru reizi bazh deguna ka tu par tadu zverigi lielo naudu majas esi ap pusdienaslaiku un atvaljinajums tev ir vasaraa, tas nekas , ka policisti un rozbehsargi arii tikpat ilgi atpushas , bet tev ir priekshroka vasara nevis februaarii vai marta , kad tik tiesham kajas knapi velc , neklaa, milja tu esi dadzis acii varas gaitenjos dzivojoshajiem ierednjiem un tiem tautas kalpiem par kuriem pati ari esi balsousi - bizness vairak nekas :)
Ja mūsdienās ir karš, tad izdzīvot grūti ar visām zināšanām par drošību. Lai "augšas" beidz ālēties, un domā, lai nebūtu kara. Bet tā ir politika... Bet par citu drošību tiek runāts tiešām visos mācību priekšmetos. Murgs!
Shadurskis atkal pie riguljiem iepriekshejo reizi bija etika un kristigaa maciba, tagad cilvekdroshiba un kritiska domashana,Kokje - nauda seko skoleenam, Strel4enoks algu reforma, man skiet ka ta izglitibas siteema ir tikpat izvarota ka tas nabaga skolotajas: konkursi, olimpiades, popielas un shmopielas, dailasitaju konkursi u.t.t Jautājums ; cik ilgi tie skolotaji uzvedisies ka mulkji? Atbilde - ilgi jo ir postpadomju paliekas ( skolotaju videjais vecusm (45-55). Araa visus vecos un jaunos kopa ar misionariem skolas un vienreiz varees uzlikt tam izglitibas sistemas kapam koka krustu. To ta4u gaida musu saimnieks no aizokena, kam vajadziga shi agonija ar nacpatriotisma dekjiiti virsuu?
KAS NOTIEK? Apdomājieties jel, augšā stāvošie! Skolēni un skolotāji ir stresā, saraustīti, nervozi, mierīgi strādāt nav iespējams- konkursi, pasākumi, skolotājiem kursi, semināri u.t.t. Un tu SKOLOTĀJS kā ēzelītis velc, a Tev tik krauj un krauj, bet pienācīgi pabarot un atpūsties nedod. ĻAUJIET MUMS VIENKĀRŠI STRĀDĀT!!!!
Jau atkal kādai varzai vajadzīga silta vietiņa. Šādus darboņus sen laiks ar sūdainu mietu padzīt. Visatļautība un nesodāmības sajūta šiem ļautiņiem ir apbrīnojama.
nafig to vajag? būtu to naudu vairā nekā pusļamu dāvājuši nabagiem!
Lai zinātu, ko darīt, dzirdot trauksmes signālu pilsētā - tam signālam vispirms ir jābūt DZIRDAMAM. Cik gadus pārbauda trauksmes signālu - nekad tas nav bijis sadzirdams. Tad kuriem te to jauno mācību priekšmetu vajag, bērniem vai dienestiem?
atbildiet man uz jautājumu: Kāda liekēža pēc ir jācep jauns priekšmets, kuram jāatrod laiks - tātad, jāmazina tie priekšmeti, kas veido pamatzināšanas + jāmāca kaut kādas drošibas lietas pilnīgi bardakaini - septembrī par gāzi klases stundā, martā bioloģijā / dabaszinībās un tā uz priekšu. Kāpēc Jūs esat ieinteresēts izglītības satura bardakā? Varoņi kā reiz ir jāzina - kurš atkal ir izlavierējis un dabūjis līdz MK noteikumiem šo SHĒMU, KĀ APGŪT (LASI - NOVADĪT NEDERĪGĀM, BET IENESĪGĀM AKTIVITĀTĒM) PRIVĀTOS KANTOROS???
Ieviešana maksā pusmiljonu, bet skolotājs mācīs par to pašu naudiņu...kas saņems "piķi"?
Ko vajag daarīt, lai šo murgaino ideju apturētu? Un padzītu no sistēmas to analfabētu, kas to ir izdomājies. Tiesāt tos, kas reāli izšķērdē valsts naudu, mēginot realizēt savas murgainās idejas...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.