Lietotājvārds
Parole
kapec tradicija
Ja klase nav saliedēta, uzvarēt ir grūti ...!
Patiesība kož acīs 08.03.2016. 18:41:46
Šis nav saliedējošs pasākums. Daži skolēni - tie, kuri ir slikti sportā - tikai sēž malā un noskatās, kā sporto klases labākie sportisti. Šis pasākums ir jautrs tikai tiem, kuri tajā piedalās, bet tiem, kuri sēž malā, šis ir slikti pavadīts laiks. Līdz ar to secinu, ka šis pasākums rada lielu plaisu starp klases skolēniem. Pēc pieredzes varu teikt, ka lielie sportisti apsmej tos, kuri nav tik labi sportisti, jo viņiem nekad netiks dota iespēja izmēģināt savus spēkus. ienīstu šo pasākumu!
objektivitātei pietrūkst klases skolēnu skaits, lielākās klases visur piedalās ar izlasi, līdz ar to visi nemaz nepiedalās, tikai labākajā gadījumā bļauj. Mazākām klasēm jāstartē visiem un ne visi ir vienādi talanti.
Saliedēšanai lielisks pasākums, bet pamatā tur jau piesakās klases, kuras JAU ir saliedētas. ;)
Ļoti labs uzdevums!
es esmu šeit 07.03.2016. 18:31:18
būtu forši tādā piedalīties!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ļoti laba aktivitāte, kas saliedē skolēnus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.