Lietotājvārds
Parole
Viņš bija arī tāds pats absurdo lēmumu atbalstītājs un pieņēmējs, kā citi. Sēdētu SAEMĀ, joprojām muti vaļā nevērtu! Tagad to amats atļauj. Bet paldies par to pašu. Sava veida drosme jau tā arī ir. Varbūt skats no malas ļauj labāk saskatīt nejēdzības!? Reizēm jāpabrīnās, ka pirmsvēlēšanu laikā visiem tas prāts nedaudz "apgaismojas", pēc tam sākas "atmiņas zuduma un cinisma" periods. Nu, ko- piestrādāsim pie "ilglaicīgās atniņas"!
Nu tak ne jau viņš izglītības jomā strādāja.
Prezidentam ordeni ! Kurš vēl mūsu valstsvīrs atzinies ,ka 25 gadus nav strādājis pietiekami ?! Bija pie varas visu šo laiku, velti ikrus ēda un šampānieti dzēra.
Joprojām skumji ,ka LIZDA ir dīvaina marionete,kas nekad nav spējusi sakārtot šo lietu pēc būtības. Pedagogi,milzīga itkā izglītotu cilvēku masa,kuriem būtu jāmāca domāt arī mūsu bērni, paši nespēj intelektuāli sakārtot savu nozari. Sākot jau ar savu dīvaino arodbiedrību , Starp citu,kāpēc lai streikotu tās skolas kurās vairākums labi pelna un ir apmierināti, visa pietiek ? Sistēma kopuma ir vāja kā padomju kolhozi-viens uzfrišināts pret 100 nabagiem .
Pašreizējām reformām tikai attāla līdzība ar to, ko sauc par izglītības sistēmas sakārtošanu. Tā drīzāk uzskatāma par kaitniecību, vismaz tādā veidā, kā patlaban...
Vējonis un naftas zemnieki šūpo valdību,kurā paši gadu desmitiem šivarē un nevēlas sakārtot tik svarīgu nozari kā izglītīõba-zināšanu māte. Dumji ļaudis taču viegli vadāmi, vai ne , Vējoņa kungs ?
Papules kundzei amats jāatstāj! Likvidēt oiemaksas par pakāpēm, jo piemaksa ir formāla-par skaisti sakārtotu mapīti! Paldies prezidentam par sapratni!
Tā notiek arī Rīgas skolās dažās - direktore sakidri pateica - skola nestreiko
he atbilde A.M. 25.11.2015. 00:30:27
Vai iepazināties ar arodbiedrības noformulētajām prasībām? Tur nav nekāds NĒ jaunajam modelim, bet gan tikai prasība pilnveidot!!! Vispārējā eiforijā masas streikos (strādājot) par pilnīgu murgu!
Runājot par Papuli - tas citplanētietis no IZM ar steigu padzenams! Tik daudz brāķus jau paguvusi mums uzkraut un tagad jaunu brāķi jau gatavo - uz kompetencēm balstīts izglītības standarts!!! Viņiem tur kāds piecgades plāns brāķu ražošanā? Tā vien liekas, ka Papulei kaut kur pie datora monitora pielikta neliela līmlapiņa ar uzrakstu: "Dzīvo ar mērķi - sagrau izglītības sistēmu!!!" Kā viens cilvēks var tik autoratīvi ieviest pārmaiņas vienā no valsts svarīgākajām nozarēm - izglītībā? Tam vairs nav nekāda sakara ar demokrātiju... Es domāju, ka cilvēka psihes pētniekiem te būtu, ko noņemties...
Prezidentam par izpratni-liels paldies! Bet Papuli gan vajadzētu atstādināt par greizas izpratnes radīšanu un neadvekātas pakāpju sistēmas izveidi un joprojām aizstāvēšanu. Iespējams, ka viņai tas ir materiāli izdevīgi, izliekas, tak, ka briesmīgi strādā.
Patiess prieks par tām pašvaldībām,kuras atbalsta savus pedagogus. Prieks par skolām, kur direktore iet soli solī ar saviem skolotājiem. Bet kauns par savu skolu, kas nestreikos. ....jo skolas direktore, nostājoties kolektīva priekšā ,ar šantāžu aizliedza streikot. Tādējādi paužot necieņu pret savu skolotāju kolektīvu. Un tad brīnīsies, ka nespēj saliedēt kolektīvu gadiem. Ar šādu patstāvīgu piespiedu šantāžu ļoti daudzos jautājumos, tiek grauti skolotāji . Diemžēl mazpilsētās tā notiek.
Ir arī pašvaldības,kas neatbalsta,skolas vadība,kas skatās " greizi",vecāki,kas sūtīs bērnus uz skolu,un pat pedagogi,kas nestreikos,kad visa skola streikam gatava.Skumji par nevienprātību,prieks par skolām,kur atbalsta pedagogus ,kur pašvaldība skatās ar izpratni.
Papulei amats jāatstāj,jo nevar ķengāties tā ar skolotājiem,kuri arī māk rēķināt, ne tikai klausīties pasakas :)
to man nāk smiekli 24.11.2015. 18:03:28
Lai arī daļai tevis teiktā varētu pievienoties, BET manu valsti sauc par Latviju, no tā, ka tai reizēm ir "štruntīgi" vadītāji, tā, vismaz man, nekļūst tāpēc par latvāniju!
man nāk smiekli 24.11.2015. 17:53:58
vai tie ir troļļi, vai tiešām cilvēki tik īsredzīgi un īsatminīgi..... Prezidents bija politiķis un ministrs valdībā labu laiku.... to pašu, kuru cepa visādus modeļus, pārdalīja naudu pa labi un kreisi... kur tad viņš bija? :D :D smieklīgas tās preses relīzes "tā vajag - vajag ko teikt".. un skumja reakcija - jūs tiešām to ņemat par pilnu?! tas pats, kas ar Ušakova veikli izmantoto situāciju, lai iztaisītos par "labiņo" Tauta, tauta... latvānija tomēr te... un tauta tiešām ar banāniem barojama... drausmas.
man liekas, ka vajadzēja pievienot vēl vienu prasību - par Papules atstādināšanu no atalgojuma izveides komisijas priekšsēdētājas amata un atbrīvošanu no darba ministrijā vispār... Varbūt tad sarunas kļūtu sekmīgākās, izdotos atrast kompromisu....
Paldies prezident!
PALDIES PREZIDENTAM PAR SAPRATNI! Diemžēl IZM un premjerei nav vēlēšanās rast risinājumu, bet pārdalīt sistēmā jau esošos līdzekļus pēc absolūti nesaprotamas formulas. Jaunajam modelim citādi nav iespējams pateikt NĒ kā vien izvēloties streika formu, jo premjere pie apaļā galda absolūti nevēlējās ieklausīties, iedziļināties problēmā, bet pauda absurdus izteikumus. Kā var kādam kaut ko noņemt, lai iedotu citiem (vai ir ārkārtas situācija valstī???) TARIFIKĀCIJA IR VIENS NO SAPROTAMIEM ATSKAITES SISTĒMAS PUNKTIEM, KĀPĒC KAUT KO MUŽINĀT UN SAMUŽINĀT TĀ, KA NEVIENS NEKO NESAPRATĪS!?
Walther von Plettenberg 24.11.2015. 15:12:45
Rakstā Valsts Prezidents tiek dēvēts par politiķi. Tas nav pieņemami.
Paldies tiem, kas redz reālo situāciju izglītībā. Paldies arī vecākiem, kas atbalstīs skolas un skolotājus!
Niknais Kalašņikovs 24.11.2015. 15:04:50
Paldies prezidentam, pašvaldībām, arodbiedrībai ( beidzot), skolēniem un arī skolēnu vecākiem! Premjere ļoti izbrīnīta par arodbiedrības drosmi, par deputātiem nav vērts runāt. Viņi var būt vadīs stundas piektdien, alga taču ir palielināta bez streika rīkošanas. Uz priekšu deputāti!!!
Paldies prezidentam un pašvaldībām, kuras atbalsta skolotājus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.