Lietotājvārds
Parole
Harisma vai harizma...? :))
Profesoram jabut jaunekliigam :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nu, tad Druvietes k-ze maniet likumdoshanu par profesuuras pensioneshanas griestiem , jo profesors driskt stavet auditorijas prieksha lidz zarka vaakam,kamer ar kajam pa priekshi neiznes, jo vinsh ar savu galvu nav spesji shaja valsti nopelnit tadu pensiju, lai rakstitu monografijas nevis ciinitos par papildienakumiem auditorijas priekshaa
Gudrie runātāji (-as), tad lūdzu pārdēvējiet ,,Lekcijas" par ,,Harizmātisku informācijas nodošanu", ,,Praktiskos darbus" par ,,Darbu pa pāriem un darbu grupās" un ,,Laboratorijas darbus" par ,,Iesaisti pētniecībā".
studente LiepU 04.02.2016. 17:19:33
Arī LiepU pedagogi prot sadarboties ar saviem studentiem, īpaša uzslava profesorei Samusevičai!
AIVA DINA AR AIZTURI 04.02.2016. 15:52:20
Mūsdienīgam studentam jābūt iphonu dračījošam, ne visai gudram...
Sens students 04.02.2016. 12:56:03
Profesors Lūsis Fizmatos nekādas atrakcijas nerādīja, bet harismātisms laikam gan bija augstā līmenī, jo tie, kuri pie viņa mācījās, nekad to neaizmirsīs.
Nepareizi, ka vēl mūsdienās ir iegājies teiciens "lasīt lekcijas". Tas nu noteikti nav izcils pedagogs, kurš radis lekcijas vien lasīt. Tam jābūt aktīvam darbam ar studentiem, iesaistošam.
Ja runā par augstākās izgl.sist. profesoriem, tad zinu patiešām labus piemērusViA un RSU (noteikti ir arī citās augstskolās). Pedagogi ar mūsdienīgu, nestagnējošu skatījmu, harismātiski un studentus cienoši. Protams, par visiem to nevar teikt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.