Lietotājvārds
Parole
Ar šo premjers manu cieņu ir zaudējis. Arī viņa komanda rēķināt neprot. Realitāte vienaldzīga. Šķiet tāds pats runātājs kā citi vien ir!
Nesanāks jau gan mums tas algas pielikums, sanāks vel mazāk! Strād'ju skola, kur klasēs ir 8-17 skolēni! Esam zem āmura!
Ņemot vērā skolēnu skaita formulas, zaudēs lielās skolas, mazās skolas. Reāls uzlabojums būs tikai skolās ar 130-140 bērniem. Cik tad tādu skolu ir! Un tur aizies 9 miljoni!!! Jau par likvidētajām skolām nauda aizripoja garām skolām. Tagad būs savādāk?Manā sklolā ir 92 bērni. Tas priekš laukiem ir, manuprāt , normāli. Ja šādas skolas te taisās likvidēt, tas ir genocīts! Pēc jaunā mūsu skolai atkal mazumā iet 1-2 slodzes. Tas nozīmē, ka darbs saglabāsies iepriekšējais un palielināsies, jo būs jāvieno klases, samaksa mazināsies. Jau tagad maksā praktiski tikai par kontaktstundu. Vai maz tagad varēs samaksāt par stundu?
Skolotāju algu pielikums ir skaista un aplama manipulācija ar skaitļiem!!! Vienkārša matemātika Vecā sistēma 420/(21x4)=5 eiro (bruto) ,bet 3.64 (neto)eiro stundā Jaunā sistēma 680/(30x4)=5.65 eiro (bruto), bet neto 4.04 (neto) eiro stundā Starpība starp jauno un veco modeli ir: 4.04 -3.64 =0.40 centi par stundu Algas pielikums skolotājiem 0.40 centi par stundu , bet veikli tiek manipulēts ar sabiedrību un apgalvots ,ka pielikums ir 65 %, lai gan patiesībā tie ir apmēram 8% ?
Skumjākais ir tas, ka IZM cenšas apmuļķot skolotājus, domājot, ka skolotāji nespēj saprast, ka viņi par 30 stundām jau saņēma 600 eiro, bet tagad saņems papildus tikai 80 eiro, nevis IZM apsolītos 62% jeb 260 eiro pie 600 eiro. Kurš ministram Šadurskim piedāvājis šādu nekaunību? Vai tiešām matemātiķis Šadurskis atļāvās apzināti uzķerties uz šādu skolotāju apmuļķošanu?
atkal pabrīnījos 26.04.2016. 22:02:31
Premjers, protams, pauž atbalstu, bet vai ir iedziļinājies problēmas būtībā, modeļa būtībā, rezultātā?
Visa tā reforma ir acu aizmānīšana, naudas pārdalīšana. Noņem lielajām skolām,lai pieliktu tur,kur klasē mazāk nekā 10 skolēni.
Pirmkārt- gudrajiem , kas prot savas algas palielināt katru gadu un vienā rāvienā piesviest sev divu mūsu algu apmēru, PAT PRĀTĀ NEIENĀK SALĪDZINĀT SAMAKSU PAR STUNDU TAGAD UN PĒC KĀRTĒJĀ PAAUGSTINĀJUMA! KĀDS PAAUGSTINĀJUMS?? KĀRTĒJĀ FAKTU SAGROZĪŠANA UN TAUTAS MALDINĀŠANA! (skolotājiem jau kuro reizi pieliek).
Nupat parēķināju. Man slodze 23,4 stundas. Tas nozīmē, ka saņemu pēc vecā aprēķina 468 eiro bez kategorijas un strādāju nedaudz vairāk par likmi (1,11 likmes), bet pēc pielikuma man sanāk 530,4 eiro un strādāju nepilnu likmi (0,78 likmes). Kā Jums tas patīk? Mēs strādājām nepilnas slodzes.
par mapēm vēl 26.04.2016. 13:44:56
Pakāpes piešķirtas, ok. Tikai kāpēc atkal un atkal tā pati pakāpe jāiegūst no jauna????????????????????Ja grib paaugstināt savu pakāpi, viss kārtībā, jādod iespēju paaugstināt. Ja apmierina jau piešķirtā pakāpe, kāpēc atkal jāsāk visu no jauna?
Spilvenmīlis 26.04.2016. 12:36:23
Konceptuāli atbalstu Tautas sapulci. Piedāvāju ierasties ar saviem "sociālajiem" spilveniem. Kam nav, piedāvāju par lēto. Vēlams paņemt līdzi siltinošu spilvendrānu, lai , uz zemes sēžot, nesalst.
Gribētu tomēr nepiekrist dažām A.M. izteiktajām atziņām. Manuprāt, lielajās skolās tieši lielā skolēnu skaita dēļ ir iegājies tā, ka uz daudz raugās "caur pirkstiem". Lielajā juceklī audzināt vienu (bet tas ir jādara oblitāti, ja runājam par tikumību) skolēnu nemaz nav iespējams. Tikumība beidzas tur, kur sākas "mēs". Neesam apzinājušies, ka pie mums , tāpat kā daudzviet, vienlaicīgi ir divas pedagoģijas: prestižā pedagoģija un kristīgā pedagoģija. Pirmās skolotājiem jau tagad nav jāmotivē sevi, savi skolēni, administrācija. Tā ir mašīna, kas nepārtraukti ražo olimpiāžu uzvarētājus, konkursu laureātus, viktorīnu finālistus. Prestižajiem patiesībā pat standarti nav vajadzīgi. Ar kristīgo pedagoģiju ir daudz grūtāk, te paliek tie, kam ir vajadzīga nopietna, formāli precīza izglītība. Abas pedagoģijas nav savienojamas. Taču izmietes apņēmušās veikt kārtējo Mičurina eksperimentu.
Un tu arī Kučinski...
Premjers nav kompetents šajā jautājumā, ja pauž konceptuālu atbalstu pedagogu atalgojuma modelim
Diemžēl pakāpes nav kvalitātes rādītājs! Strādājot skolā, kurā ir vairāk kā 1000 skolēnu, spriedze ir nesalīdzināmi lielāka kā mazā skolā: komunikācija ar skolēniem, vecākiem, vecvecākiem ... Audzināšanai paredzētās 3 - 6 stundas (atkarībā no skolēnu skaita) bija nepieciešamais minimums, bet tagad... Kuram skolotājam piespiedīsim veikt audzinātāja pienākumus??? Zaudēt nedrīkst neviena skola!!! Ieguvējiem reāli jābūt visiem!!!!! Nedrīkst kādam atņemt, lai kādam iedotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IZM, Valsts vadība, lūdzu esiet godīgi, neatstājiet lielās skolas bez labajiem pedagogiem, jo misijas apziņai pienāk gals, pazemojumu algu samazinājuma ziņā pelnījis nav neviens no skolotājiem.
xxx - skatitajam26.04.2016. 10:57 26.04.2016. 11:24:24
"Jaunaja sistema tapat par slodzi paliek 21 kontaktstunda, uzmanigak lasit vajag! Skolotaji vel skaitas." Nevajag jaukt terminus. Nezinu kurš apzināti manipulē ar terminiem, bet iepriekš, kā uzsvēra ministrs un IZM, skolotāja slodze bija 21 stunda, jaunajā sistēmā - 30 stundas.
skolotājs ar trūcīgā statusu 26.04.2016. 11:10:55
Katra mēneša pēdējo nedēļu aizņemos naudu ,lai tiktu uz skolu!Banka kredītu nedod ,par mazu alga.Gandrīz 30gadus strādāju Latvijas skolās ar slodzi.Kas es esmu jautājums?Muļķis?Nē trūcīgs muļķis skolotājs!
Jaunaja sistema tapat par slodzi paliek 21 kontaktstunda, uzmanigak lasit vajag! Skolotaji vel skaitas.
Tas viss ir tīrā tautas muļķošana.
Skaista manipulācija ar skaitļiem!!! Vecā sistēma 420/(21x4)=5 eiro (bruto) 3.64 (neto)eiro stundā Jaunā sistēma 680/(30x4)=5.65 eiro (bruto), bet neto 4.04 (neto) 4.04 -3.64 =0.40 centi Cien tauta!!!Algas pielikums skolotājiem 0.40 centi par stundu !!!! Kur te ir lielais algas pielikums ar ko maldina sabiedrību??? Lūk, kā ar mums manipulē!!!!Kur te ir 65%?Tikai 8 %!!!!
Speciālo skolu nebūs !Mēs tās ,,integrēsim " normālajās skolās un runāsim par izglītības kvalitāti. Balstoties uz kvalitātes neesamību skolotājiem algas nebūs jāpaaugstina.
vai 'jus saprotat, ka algu pielikuma nav, ja pieliek kontakstundas uz 30, tad iznāk mazāk , bet strādā vairāk
Ka tik kaut kā ,galvenais varēs sev ievilkt plusiņus ,ka reforma veikta....
Vēl par maz??!
Kas būs ar speciālo skolu algām?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.