Lietotājvārds
Parole
Manam tēvam, pārceļoties pazuda kaste ar visiem dokumentiem, laulības apliecību, izglītības dokumentiem. Bet neko, visu izdevās atjaunot.. .Arī RTU maģistra diplomu. Tāda informācija taču saglabājas datu bāzēs/
@skolotājai - Krā 30.11.2015. 12:40:42
nu, beidziet, tas, ka uz rokas fiziski nav papīrīts, vēl neko nenozīmē... Ja runājām vismaz Latvijas kontekstā.
Vai es varētu strādāt skolā, ja nespētu uzrādīt diplomu. Kur nu tikai diplomu, arī n-to kursusu apliecības! Piedāvātu man labākajā gadījumā slaucīt ielas vai mazgāt traukus! Ar ko es sliktākā?
Pļavinskis 25.11.2015. 11:57:18
Akadēmiskās informācijas centra direktorei gan pienāktos nevis paziņot, ka "valstij būtu jārada veids, kā šo problēmu risināt", bet piedāvāt kādu konkrētu risinājumu apspriešanai. Ne? Kurš ta vēl to izdomās - deputāts kāds vai?
Pļavinskis 25.11.2015. 11:54:17
Pilnīgi nekādu preoblēmu- noliek iestājeksāmenus, izmācās par jaunu, saņem jaunu diplomu. A kas?
Vēl putns mežā, bet iesmu jau drāž... Te neviens nebrauks un āmen.
Argumenti, ko izvirzīja Kembridža ministriem nemaz nelikās satraucoši? Labi, tas ka nepieņem ir viena lieta, bet paši pamatojumi nelika aizdomāties? Par to, ka skolēni nav spējīgi izkļūt no nestandarta situācijām sakarā ar mācību procesu, kas neattīsta radošo domāšanu un problēmu risināšanu ne pēc parauga? Kā arī par izkaisītajām zināšanām, jeb ''pa bišķīm no visa'', kas tiešām mūsu sistēmā notiek un kas veicina to, ka skolēni informāciju vienkārši aizmirst, par svarīgāko atdzīstot to, kas tiem būs nepieciešams, jo visu atcerēties nevar, līdz ar to iegāžot sevi, jo mūsu sistēmā tev vienkārši ir jāzina viss, neatkarīgi no tā ko vajag vai ne, Par bēgļiem jau kārtējo reizi cepās par neparko, ņemam piemēru no valstīm, kurās jau problēma atrisināta, ja reiz uzņēmāmies ņemt bēgļus, tad daram līdz galam, ne tik ķeksīša pēc. Savādāk sanāk, ka it kā glābjam, taču patiesībā atkal nostādam konflikta situācijā, Jo loģiski, ka daudzi bēgļi ceļo tikai ar iedzīvi mugursomā, daudzi ir zaudējuši mājas līdz ar dokumentiem un iedzīvi.
kur problēma? 24.11.2015. 22:45:37
a kur problēma? Es arī jūtu, ka esmu doktors, bet diploma man nav...
Pārsteigtā 24.11.2015. 19:45:05
Mūsu valstij nebūtu jātērē neviens cents, lai noskaidrotu bēgļa bakalauru. Ja nevar uzrādīt savu dokumentu, lai strādā malkas krautuvē- tur bakalauru pagaidām neprasa. Kādi vēl tur 5000 euro???
irst ar visiem saviem diplomiem!
Un, ja es teikšu, ka man ir bakalaura grāds, bet nevarēšu uzrādīt diplomu, ko nu darīs?
Ja godīgi, es nemaz nezināju. Ja man pazūd diploms, tad arī ar to varētu būt problēma. Katrā ziņā, vienkārši tas nebūtu.
Tik vieno tp problēmu būtu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.