Lietotājvārds
Parole
Cita skolotāja 30.11.2016. 22:50:22
Kolēģi, kad mēs sapratīsim to, lai ietkmētu IZM un politiķus mums ir jāstājas arodbiedrībā un aktīvi jādarbojas pašiem, nevis no malas "jāaprej cik slikta mums arodbiedrība".Tikai stipras arodbiedrības ar vismaz 90% biedru, kā skandināvijā var reāli ietekmēt izglītības politiku. Arodbiedrība nav padomju laika klubiņš, kurš dala ceļazīmes uz sanatorijām un pabalstus, bet aktīvi iesaistās likumu un noteikumu veidošanā. Iesaistās katrs pedagogs ar savu viedokli un priekšlikumiem kā vajag darīt!!!
Izstājos no arodbiedrības. Tagad pat no manas mazās aldziņas 6-7 eiro mēnesī ietaupās, tāpēc varēšu atļauties arī pastreikot!
Kā lai arodbiedrība aicina uz streiku,ja viņai nav līdzekļu,lai kompensētu streikā nenostrādāto laiku. Jūs streikosiet tā kā to dara Lufthansa-iziet uz beztermiņa streikuI?! Nestreikosiet,jo par streika dienām neko nesaņemsiet. Bet tā kā skolotāju algas jau kopš 90.gadiem ir vienkārši nožēlojamas.tad arī arodbiedrības biedru naudas ir atbilstoši mazas un līdz ar to arī uzkrājuma fonds ir pārāk mazs,lai varētu valdību pabaidīt ar reālu streiku. Valdība to zina un tāpēc arī ir kā ir!!!
Vai ziniet.... 30.11.2016. 15:24:51
Atklāšu noslēpumu, ka šāda''nesadarbošanās''notiek visās valsts struktūrās uz jebkura hierarhijas pakāpiena.Piemērs-deputāti naktī līdz 3.iem lemj gada budžetu-ka tikai fiksāk un pie noguruma un neuzmanības varētu ko nošmaukt,Nemaz nerunāsim par tām epopejām, kurās cilvēki''parastie''-profesiju pārstāvji runā par savu sāpi, vēlmi izdzīvot un cīnās par savām tiesībām -mediķi, policist, skolotāji, nerunāsim par nupat steigā pieņemto mikrouzņēmumu nodokli, vai nodokļu politiku valstī vispār, pat par skolu''parasto''nerunāsim- tur katru dienu ir nesaderība un neieklausīšanās un nesadarbošanās starp uzpūstiem administratīvajiem aparātiem, viņu uzturēto birokrātisko papīru ražošanu un skolotāju, kurš REĀLI STRĀDĀ...un ar to ir izteikts viss. Ir cilvēki, kuri vienkārši grib labi izdarīt savu darbu un saņemt par to cilvēku cienīgu atalgojumu, dzīvot daudzmaz sakārtotā valstī un ir birokrātiskais aparāts(arī varas struktūras), kurš visu to padara neiespējamu vai maksimāli sarežģītu, jo viņiem tak arī ir jāattaisno sava eksistence...
skolota'a'js 30.11.2016. 12:09:52
LIZDAI JA'AICINA UZ STREIKU. LAUKU SKOLOTAJIEM MINIMA'LA' ALGA !nAV JA'RESPEKTE' NE IZMU NE MINISTRU.
nepiekrītu Zanei (30.11.2016. 09:31) 30.11.2016. 10:11:10
Vai tad Latvijā ir cita vēŗtēšanas sistēma - tikai pēc 10 ballēm! Kā citādi lai reaģē uz ministra teikto šorīt LTV1 - LIZDA atkal taisnosies, ka neko nevar, ka viņos neieklausās u.tml.
Arī mani nepamet sajūta, ka IZM cenšas visus pārējos "apčakarēt". Vārdos sludina vienu, bet darbos realizē pavisam citas nostādnes. Liekas, ka viņu mērķis ir - lai tikai tur - skolās, visiem būtu sliktāk...
Bet t;apēc jau ir arodbiedrības - skaidrs, ka nekok nedos tāpat vien, katrs deķīti vilks uz savu pusi. Arodbiedrībai jāaizstāv skolotāju intereses, jācīnās par tām.
Vismaz ne 10 ballu skalā! ;)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.