Lietotājvārds
Parole
Vēlēšanas virmo gaisā...
Вы конечно извините,но я русская,и в совершенстве пишу и говорю без акцента на латышском!Все проблемы,они в ваших головах.Я знаю семьи латышские,в которых детям с детства объясняют что,не важно латыш ты или русский,уважать надо всех.Но,есть также семьи которые даже просто обсуждая между собой тему РУССКИЙ-ВРАГ-НЕНАВИЖУ ИХ,не думают о том ,что дети это слышат,и будут НАЦИОНАЛИСТАМИ в будущем.И ПОСЛЕДНЕЕ,Я ЗАМЕТИЛА ТРАДИЦИЮ,НА ФОРУМАХ ПОЛИВАЕТЕ ГРЯЗЬЮ,А В ЛИЦО СКАЗАТЬ СМОГЛИ БЫ?Это не угроза,такое ощущение что тут некоторые спят и видят как бы русских выгнать,унизить.Зло порождает зло.Мне даже смешно,зачем вам это.Давайте поживём и увидим что будет с Латвией через пару лет?Вы как думаете? Un lai nebūtu pārpratumu,ka esmu stulba krieviete,rakstu drusciņ arī latviski.Es domāju,ka visi mēs esam cilvēki,visi varētu sadzīvot kopā,gan krievi gan latvieši.Tikai jums to nevajag,nezinu tikai kāpēc?Dzīvojiet mierā un harmonijā ar sevi! Neliels piebildums,bībelē rakstīts,NEDARI CILVĒKIEM ĻAUNU,TAS VISS ATGRIEZĪSIES TEV.Lai jums viss ir labi mīļie Latvijas cilvēki!
Bardaks Rīgā, bardaks skolās un bardaks visā valstī.
Русские такие же налогоплательщики как и латыши. Вы так защищаете лат яз потому что в Латвии ничего больше не осталось? Ведь все остальное то разворовали и продали, что же вы раньше то сидели молчали
Jau sen to vajadzēja izdarīt. Ja mazāktautību skolas grib pastāvēt, tAD LAI AR FINANSĒM NODROŠINA kopienas.
При оккупации Латвии латыши почему-то училичсь на своем родном языке? и среднее образование получали и высшее. А тепреь при свободной и демократической Латвии почти 40% населения не хотят разрешить получать образовние на родном языке. Нет в Латвии никакой демократии -оджнам сплошная русофобия. Только времена меняются. Смотрите не ошибитесь.
Kāpēc krievi nevēlas integrēties Latvijā?Vai mums tikai azerbaidžāni visu te diktēs? Vienai krievu skolai jau visiem nav jāklanās, lai azerbaidžāni un vel 27 tautības tajā skolā pārceļas citur!
Labāk lai mācās katrs savā valodā un atsevišķās skolās. Mūsu valstī būtu jābūt vienādām iespējām mācīties abas valodas visiem. Tad būs miers. Zinu no pieredzes - strādāju bijingvālā skolā - krievu mentalitāte ņem virsroku - gan skolēnu gan skolotāju vidē.
Kāpēc uzreiz Nila troļļi? Ne visi latvieši ļaujas sabiedrību polarizējušiiem masu mēdītājiem un atļaujas būt neatkarīgi savos viedokļos un spriedumos, pat ja tie nesakrīt ar to, ko mēģina mālēt par latvietisko politpareizumu.
kāpēc vēlas padziļināt plaisu, tā vietā lai mēŗktiecīgi veidotu kopīgu valsti un tam izmantotu krievu intelektuālo potenciālu. Acīmrdzot politiķi domājot šim brīdim - par savu algu un shēmām, vnk nevēlas konkurenci. Cik lasu komentārus portālos, paradoksāli, bet kopš neatkarības iegūšanas latviešu saziņas kultūra kritusies, bet krievu vidē vērojama izaugsme.
Rek kā nila troļļi samāčījušies latviski!
Ko tu kunksti pret krievu tautas tradīcijām un ieradumiem? It kā mums nebūtu savējās. Un neceri, diez vai krievs sajūsmināsies par tūdaliņ, tāgadiņ , pastalnieki danco un tāpēc baisi integrēsies latvietībā. Katram savs! Pat tik nožēlojami kā mālēt piedāvājumu vietējiem krieviem mācīties Krievijā par kaut ko noziedzīgu. Ja ko līdzīgu piedāvātu kāda štatu augstskola, tad letiņi sajūsmā spiegtu un būtu reportāžas no notikuma vietas - mūs!!!mazo tautu pat Oklahomā beidzot ievērojuši:)))
piekrītu Ausainim. Atceramies, viens no 1905.gada dumpja iemesliem bija letiņu kunkstēšana, ka viņiem ģimnāzijās jāmācās krieviski. Cik nežēlīgi, vai manu vai!) Pat PSRS neaizliedza latviešiem iegūt izglītību latviešu valodā. Un tikai netālredzīgi viendienīši nacionālisti vēlas rakt Latvijas valstij bedri, mēģinot izrādīties nežēlīgākiem pat par LPSR komunistiem un padziļinot nelojalitātes plaisu šai valstij.
Ja jau ''mazākumtautības ''skolu beidzēji tik labi pārzina valsts valodu, tad kāpēc no centralizēto eksāmenu labotājioem pieprasa labi pārzināt krievu valodu? Kāpēc nepieprasa nedz igauņu , nedz poļu valodu zināšanas?
Vēl gribēju teikt... 03.03.2016. 17:04:52
Latviešu skolā mani pat daži ienīda par to, lika apklust, bet krievu skolā skauda, ka varu tik viegli runāt abās valodās.
Beidziet, lūdzu... 03.03.2016. 17:02:52
Cik jau var. Esmu uz pusi latviete, uz pusi krieviete. Biju mācijusies gan latviešu, gan krievu skolās. Daudzi krievi ļoti labi runā latviešu valodā. Krievu skolā (ku es mācījos) neviens neaprunā latviešus, bet latviešu skolā (kurā es mācījos) bija tādi gadījumi. Andris 03.03.2016. 10:26 Neviens nekur nemaršē un puķes krievijas karoga krāsās nesaliek. Nevar jau tā dzīvot, kašķējoties vien...
Kas tad ušņakovs par noteicēju, ko latvieši drīkst savā zemē, un ko ne?
Turpinot strebt vēsturi pēc vešņakova dāvinātajām grāmatām, tos zobus nedauzīs?
Viņi darīs to pašu, macoties jebkurā skolā un jebkurā valodā. Atcerieties, vai padomju laikos jūs pārstajat svinēt Ziemassvētkus vai Līgo? Vai 18.novembrī klusiņam nedzrāt šņabīti? Un vēl, ja skolas būs vienotas visiem, tad piemēram Rīgā vienā klasē sēdēs 18 krievi un 12 latvieši, kuriem būs stipri jādomā par ko drīkst runāt skaļi un par ko klusēt, citādi viņi paliks bez zobiem. Latviešu vecāki sapulcēs arī būs pilnībā pakļauti krieviem. Vai tas jūsu cīņas galvenais mērķis?
Viņi darīs to pašu, macoties jebkurā skolā un jebkurā valodā. Atcerieties, vai Un ja skolas būs vienotas visiem, tad piemēram Rīgā vienā klasē sēdēs 18 krievi un 12 latvieši, kuriem būs stipri jādomā par ko drīkst runāt skaļi un par ko klusē, citādi viņi paliks bez zobiem. Latviešu vecāki sapulcēs arī būs pilnībā pakļauti krieviem. Vai tas jūsu cīņas galvenais mērķis?
lieciet mierā mazākumtautības!
Mazākumtautību skolas tiek saglabātas, lai turpinātu Latvijas iedzīvotāju sašķeltību nacionalitātēs.
Nevis nedrīkst, bet VAJAG!!!!
Cita skolotāja 03.03.2016. 11:07:02
Es vidusskolā katru gadu saņemu skolēnus no krievvalodīgām skolām, kuri netiek līdzi tikai un vienīgi valodas barjeras dēļ. Kā to izskaidrot?
Esmu latviete. Strādāju lielā skolā, kur paralēli klasēm, kurās māca valsts valodā, ir viena klase posmā no 1.-9. kur mācības norit bilingvāli. Skolēniem jāapgūst zināšanās, lai tas notiktu, jāsaprot par ko tiek stundā runāts. Politiķus lūdzu domāt un darīt darbus saistībā ar Valsts labklājības līmeņa celšanu, nevis cilvēku sanaidošanu. Skolā dzīvojam draudzīgi, nekonfliktējam nacionālās piederības pēc. Kuram atkal ir vajadzīgas problēmas???...
Kā tad, par nodokļu maksātāju naudu jāuztur šie valstij naidīgie veidojumi, kuri veselām klasēm 9.maijā maršēs pie saviem monumentiem? Kuri bbraukā uz vasaras armijas nometnēm krievijā? Kur klasēs puķu pušķi ir sakārtoti krievijas karogu krāsās? Kurās ar lekcijām uzstājas ždanoka un tml.? Kur absolventi pulcējas maskavas namā un štuko par studijām krievijā?
Daudz Veselā Saprāta!!! Vairākums savu efektīvas ricībspējas trūkumu nedrīkst kompensēt ar Gļēviem uzbrukumiem Mazākumam!!!
Sacepās Nilītis! Bet arī sacītajam mazliet piekrītu, he.
Nav problēmu ar valodu? Eksāmenu rezultāti īpaši neatšķiras? Njā, relatīvi... Trīs mati zupā - daudz, uz galvas - maz. Kas vienam liekas līdzīgi rezultāti, man varētu likties smieklīgi zemāki.
Savā ziņā viņam taisnība ir. Šajā situācijā. Lai arī kā esmu par lv valodu tikai un vienīgi, pašlaik... Pašlaik Saeima pievēršas pārāk lokālām tēmām.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.