Lietotājvārds
Parole
streikotāja 26.11.2015. 22:06:26
Rīt iešu uz darbu, kā jau teikts, ka skolotājs būs darba vietā, bet nepildīs savus darba pienākumus, arī nestrādāšu ar bērniem. Darīšu tos darbus, par kuriem man nemaksā ne grasi. Paies visa diena un kādu nelielu daļu no tās gūzmas padarīšu. Viens labums gan būs- pāris vakaru varēšu mājās justies kā visi pārējie- kaut ko palasīšu, paskatīšos TV. Es pieprasu samaksu par savu darbu- arī gatavošanos, labošanu, audzināšanu. Tagad it kā šiem darbiem veltu nepilnas 20 minūtes dienā! Mans darbs nav tikai kontaktstundas un viena audzināšanas stunda nedēļā! Pagājušā gadā skolotāji pierādīja sava darba apjomu! Papuļseiles visu to sagrozīja kā pašām tīk! Nost! Nost! Nost! Par 1,5 slodzi ( kurā liela daļa darbu nav ietverta), naudiņā saņemu mazāk kā pirmskrīzē par slodzi. Cik 9 gadu laikā man atņemts un citiem pielikts?! ATDODIET!
Jā, pilnīgi pievienojos- ir kursi, 37 gadi darba stāžs, bet 2. kategorija, un galvenais, ka visi darba rezultātu rādītāji vienmēr bijuši ļoti labi,... nu, bet raksturs ļoti paškritisks, zemu sevi novērtēju, -toreiz,- vai tad nav pagājuši jau kādi gadi...7... un vēl līdz šai dienai durvis uz kategorijas paaugstināšanu ir ciet... Bauskas pusē... nez, vai visā valstī ir šitāda netaisnība...naktīs, kad sāku to pārdomāt,- miega vairs nav... Un rīt,- darbā būsim, droši vien steigsim savus nekad nepadarāmos darbus... bez algas... kādas nelgas...un tiešām- stulbais portfolio, par kura izskatu spriež par visu cilvēka darbu un izlemj viņa likteni... un mēs kā aitas tam ļaujamies...
Ja amatpersonām nekāda konkrēta plāna joprojām nav, tad samaziniet sev štatus un algas par inertumu, vāvuļošanu un neizdarību.
Če.Gevara. 26.11.2015. 08:49:32
Palieliniet algas obligāti bez kaut kādām mītiskām algas reformām.Nevienam strādājošam cilvēkam nevajag algu reformu, bet gan algas palielinājumi.Tas pat ir skaidrs mazajam Jānītim no 1.kl.>)
vai tiesaam nav skaidrs 26.11.2015. 07:19:55
Nav vajadzīgi nekādi modeļi un moduļi.Ir jāmaksā cilvēka cienīga alga! Un to nedrīkst noteikt kaut kāda nevienam nevajadzīga mape! Ir grāds,kursi un darba stāžs.Pēc tā arī vērtējiet!
JAUNAJAM MODELIM KATEGORSKS NĒ!!
Mums nepieciešams algas pielikums jau ar janvāri, nevis gaidīt 2016. gada septembri. Minimālā alga paceļas, deputātiem arī naudiņa klāt, bet mums kā muļķiem atkal jāgaida, mainīsies valdība un atkal nebūs nekā! Kas te vispār notiek!
Nu, skaidrs... 25.11.2015. 23:21:04
....algu samazinājumam būt......
Vai arodbiedrība rūpējas par IZM finansiālu atbalstu? Par maz viņiem maksāja? Vajag vēl 9 miljonus pusgadu piemaksāt, lai labāk strādātu un beidzot izdarītu to, par saņēma algu un papildus finansējumu esošajam brāķa modelim? Secinājums: kolēģi, strādāsim tik slikti, cik iespējams, vislabāk - strādāsim pilnīgi nesakarīgi, tad arī dabūsim lielākas algas!!!! KĀ MINISTRIJA!!!
Tiešām ir nepieciešams skaidrs valsts amatpersonu plāns, t.i., reforma un finansējums, bet nevis 20 gadu garūmā ieilguši solījumi. Jo tā nevar būt, ka izglītībai finansējuma nav, bet valsts pārvaldei ir.... Kā arī vēl kāds no valsts ierēdņiem vēl pabrīnās, kā tad tā ? vēl padomā,,,, ka skolotāji taisās streikot!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.