Lietotājvārds
Parole
Pareizi Tu saki, Guna. Sa'durskis NAV par skaistām acīm nācis.. Šadurskis sen ir labi iekārtojies pie politbiznesu siles un sūc, gar vaigiem tekot. Prot pasolīt, kam akūtāk, lai nomierinās, kamēr šamais pie šīs siles. Māk pamest bulshitu, lai tauta cepas PAR SĪKUMIEM un aizmirst CĒLOŅUS... Jā, Guntiņ...
Kamēr augstākā izglītība nebūs konkurētspējīga, finansējumu nedot. Nu kāda jēga uzturēt tik daudz viduvēju augstskolu? Un vēl - lai studenti ņem studējošo kredītus, bet ar tādiem noteikumiem, kā piem., Anglijā. Zinātnei cita lieta, to vajag atbalstīt.
Nevajag ņirgāties, bet, jā, tādiem latvju bāleliņiem varbūt arī nav saprotams, jā. Šadurskis nav par skaistām acīm nonācis ministra un citos amatos. Ļoti tehnisks un gudrs cilvēks, kurš izsakās sakot to, ko domā, nemēģinot izlaipot.
"Likvidējot vienu netaisnību un vienu svaru bumbu pie Latvijas attīstības vektora, mēs radām skarbu un smagu disproporciju" - man bail, ka mēs neesam pelnījuši un nespējam saprast tādu šī laikmeta dižgaru.
Prasīt prasīs, bet nedos.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.