Lietotājvārds
Parole
It's perfect time to make some plans for the long run and it is time to be happy. I have learn this publish and if I may I want to suggest you few attentiongrabbing things or advice. Maybe you could write next articles regarding this article. I desire to read even more things about it! abdbdadgeaebcffk
ja patīk nemācīties liekat smaidiņu
kam patik mācīties spiediet smailiņu
ļoti lai ir mācīties
ideja nākotnei 23.11.2016. 15:01:13
Tās aproces labāk vajadzētu izdalīt dažādās skolās arī no sporta atbrīvotajiem bērniem un to vecākiem, un tad paskatīties, vai tiešām atbrīvotie ir tik mazkustīgi, ka negrib piedalīties sporta stundās, vai vaina ir skolā (sporta stundu norisē, skolotāju vērtēšanas stilā u.c.)
Ēriks @anonīms komentētājs 23.11.2016. 14:15:05
Vai es minēju, ka tas ir sinonīms? Ja tie būtu sinonīmi, tad vienu aizstātu ar otru, vai ne? Tās ir saistītas, bet dažādas lietas, taču ar visām ir jācīnās, lai mums būtu vesela, sportiska sabiedrība!
"apaļīgs" nebūt nav sinonīms "vājāks un neveselīgāks". Kārtējais mūsu stulbās sabiedrības stulbais stereotips.
Šī spārnotā frāze par to veselo garu ir nepareizi pārtulkota no latīņu valodas un mūsu sabiedrībā tiek lietota jau gadu desmitiem. Precīzāk būtu: jācer, ka veselā miesā vesels gars. Tas nozīmē tieši pretējo, ka, diemžēl, ne vienmēr veselā miesā ir vesels gars.
Doma jau jauka un pat ļoti atbalstāma! Taču no tik neliela skaita: "Eksperimenta ietvaros viedaproces saņems pavisam 30 audzēkņi no 3., 5., 9., un 12. klases, kā arī desmit bērnu vecāki." objektīvu rezultātu nevar iegūt.
Ēriks @OMG 23.11.2016. 09:59:10
Kaut kādi objektīvi dati beidzot tiks iegūti par mūsu aktivitāti (pasitivāti), kaut jel ja tas būtu kaut vienas skolas ietvaros (kaut vai sākuma datiem, lai pievērstu problēmai uzmanību). Citādāk attapsimies kā amīši 90.gadu sākumā. Jau tagad ielās redzami bērni un jaunieši, kur paliek arvien apaļīgāki, vājāki, neveselīgāki. Pirms 20 gadiem tādu skatu nebija. Jāsāk beidzot atkal saprast, ka veselā miesā vesels gars.
Ēm, raising awareness??
Jēga?
10 bērnu vecāki - tas šķiet krietni par maz, lai viņi varētu objektīvi noskaidrot datus. Vajadzēja būt tad jau vismaz tiem pašiem 30 kā minimums, lai ir tikpat, cik bērniem
Pārsvarā aktīvi bērni ir tie, kuru vecāki ir aktīivi. Varu derēt, ka arī šeit parādīsies kopsakarība.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.