Lietotājvārds
Parole
Pensionārs 24.11.2016. 12:26:35
Daļa no skolotājiem laukos ir pensionāri, jo neviens jaunietis par to samaksu neies uz laukiem strādāt. Toties valdība pensionāru var labi noslaukt, jo viņš zaudē 1|3 no algas, kāpēc? Vai pensija ir papildus ienākums,vai mūža uzkrājums. Šadurskim vajadzētu padomāt, ja likvidēs laukus, kas notiks ar Latviju? Saproti kaunu un ej prom no šī amata.
arodbiedrība kārtējo reizi ir bezspēcīga.Interesanti, kad beidzot tiks ievērots Satversmes 107. pants un pedagogi saņems padarītajam darbam adekvātu atalgojumu?!
Н вот бюджет приняли - вместо 47 миллонов евро дополнительных денег на образование дали только 11 миллионов - это чтобы зарплаты не уменьшились. Шадурский снова всех обманул и не выполнил своих обещаний. Страна болтунов.
Ar nepacietību gaidīši, kad atlaidīs pirmo prokremlisko skolotāju. Tikai jūtu, ka būs ļooooooti ilgi jāgaida. Ne tik ilgi uz kādam ērtam direktoram neērta skolotāja atlaišanu kādā provinces pašvaldībā..... par nepareizu attieksmi pret dabu, peimēram, vai ne, ļoti jauks punkts. ;)
Nu paskatamies skolu mājas lapas valsts svētku nedēļā ! Redzēsiet ,kas kurā skolā notiek vai nenotiek nekas vispār. Mājaslapas taču ir skolas vizītkarte .
Vai vispār tie, kas šo likumprojektu rakstīja un balsoja par viņu paši saprot to, ko raksta? Pašlaik tas ir pilnīgs absurds. Pirmkārt, tas, ka tiek pieņemti šādi spontāni un bezjēdzīgi lēmumi. Otrkārt, kā tas var palīdzēt uzlabot izglītības līmeni valstī? Un treškārt, ja direktoram ir jābūt nevainojamai reputācijai, kādēļ šāds likums netiek vērts pret pašvaldību vadītājiem un saeimas deputātiem? Lai paskatās no sākuma uz savu reputāciju pirms spriež par cita. Pilnīgi visi saeimas locekļi ir ar sliktu reputāciju. Nosauciet kaut vienu aiz kura nav neviena slikta runa, slikta darba palicis? NAV TĀDU!!!
Par Latviju 23.11.2016. 20:41:20
Pilnīgi atbalstu šo likumu. Par pretrunīgiem tos sauc tie, kas neciena šo valsti un uzskata, ka krievu valodai jābūt valsts valodai, ka 9.maijs ir Uzvaras svētki, ka Krievijas okupācija Latvijā, Krimā, Gruzijā nav notikusi, ka izglītībai jābūt arī krievu valodā, ka pilsonību jāsaņem visiem nepilsoņiem, nezinot latviešu valodu un Latvijas vēsturi, ka Latvija ir Krievijas sastāvdaļa, u.t.t. u.t.t.. Šim likumam bija jābūt jau 20-25 gadus atpakaļ, tad varbūt situācija šodien valstī būtu daudz latviskāka un patriotiskāka. Nedrīkst skolā strādāt direktori un skolotāji, kuri ar savu šovinistisko un prokrievisko nostāju audzina valstij nelojālus skolēnus un vecākus!
Ну теперь Вы живете как в Северной Корее - зарплата минимум, еле-еле на проживание и рот на замок, иначе уволят - Латвия ведь свободная страна. Но скоро Вас и так уволят - Латвия полный банкрот. Еще год-два и половина школ будет закрыта. Уро товарищи вперед к победе капитализма.
Kas noteiks vecāku "vispārīgos" pienākumus?
Skolnieciņš 23.11.2016. 17:23:38
Valsts drošība? Nabadzība Latvijā neveicina drošību, toties pretēji apdraud Latvijas surverinitāti, elites un viņu ģimenes locekļu dzīvības, kustāmo un nekustāmo mantu... Ja valstī nav spēcīgas vidusškiras, tad visdrīzāk notiks revolūcija. Dziesmotā vai asiņainā - tas ir laika jautājums... Sociālās probēmas ir jūtamas, tās es jūtu. Es lieliski saprotu, kāpēc armijniekiem un policisties labi maksā + VIP sociālās garantijas, lai šeit cilvēki būtu rāmas aitas... Lūdzu, piedodied mani, cirpēji, vilnu es jums nedošu, tomēr rokā kodīšu. Es ceru, ka mani cirpēji un gani saķers aitu gripu un divu nedēļu laikā gulēs mātes zemes klēpī. Priecīgu gripu! Āmen! Esmu nelojāls un lepojos ar to! Man ir sava, stingra nostāja un viedoklis. Lai PATRIOTI nomaina vādu "nelojāls" uz "neuzticīgs", jo šis internacionālisms un anglicisms apdraud svēto un šķīsto latviešu valodu! Ļoti kaitinošie IZM darbinieki, varbūt Jūs vēlaties liegt bezmaksas izglītību Latvijā visiem nelojālajiem skolējiem? Zemu godātais Augstākās padomes deputāt Šadurski, kaunies! Vecīt, Tu sajauci varas, Latvijas PSR laiks ir sen jau beidzies, tagad šeit valda demokrātija...
Es nesaprotu,'uz kurieni skatās mūsu arodbiedrība. Pilnīgs bezdarbs. Par ko mēs maksājam??? Laikam viņi arī par . Pedagogi var strādāt vairāk, par pirmsskolām vispār klusē (kad uz 0,8 slodzes jādara darbu 100%), kā arī var atlaist, vis notiek. Viņi uzskata. ka viss ir kartībā, tā jābūt!
Derētu nosaukt konkrētās skolas un varbūt pat konkrētos ierēdņus, citādi tā - viena tanta teica bla-bla-bla. Tādi esam - šūmējamies virtuālii un vispārināti, bet konkrētības nekādas.
Sintija @Paeglis 23.11.2016. 15:42:17
Jūsu sacīto vajadzētu plašāk izgaismot!
Nelojālus pedagogus balsta VALSTIJ NELOJĀLI IZM ierēdņi. Piemēram, atnāk uz skolu valsts valodas zināšanu pārbaudītājs. Administrācija viņu izvadā pa skolu, parāda skaisti noformētus plakātus valsts valodā, uzaicina uz pārrunām TOS pedagogus, kuri prot valsts valodu, iemalko pie administrācijas kafiju ar maizītēm un konfektēm un aiziet... Te nu vietā būtu teiciens par baļķi savā acī. Varbūt varētu tādiem "lojālistiem" pielikt klāt kādu sabiedrsko valsts valodas kontrolieri! Bet par ko tad maksāsim tiem pirmajiem.
Un valstij nelojālos deputātus, ko ar tiem?
Interesanti, ka Viņķele viskaismīgāk iebilst pret visiem grozījumiem Izgl.lik.
Nu tā jau ir neuzticība direktoram. :) Kolēģi, vairāk uzticības un paļāvības savā starpā. Neļausim, lai deputātieši ienes likstas un negatīvu mikrovidi mūsu starpā.
Drīzāk veids, kā izgl.iest.vadītājiem atbrīvoties no neērtiem pedagogiem, manuprāt. Saprotu ideju - skaista, bet tie ir tikai vārdi. Prakse no iztēles bieži vien ļoti atšķiras.
Deputāti tikai nolēma par grozījumiem, paši jau neko nevērtēs, kā saprotu - tas būs direktora rokās.
Vai manu reputāciju vērtēs sabiedrībā vispār zināmi kā paši godprātīgākie jeb ... deputāti? lol.
Vismaz tad jau vēl divus mēnešu varam dzvīto nelojāli!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.