Lietotājvārds
Parole
LiZDA, teiksim tā, pēc manām domām, bija ļoti nikna uz šo direktoru.
Tātad skolotājiem jāstrādā?????Kā šo ,,likumu" savādāk saprast?PIEPRASU ANULĒT ŠĀDU LIKUMU!NEKĀDAS PIESKATĪŠANAS,PUSDIENOŠANAS!TAD KAS TAS PASR STREIKU!KĀRTĒJĀ TAUTAS MUĻĶOŠANA!
D-pils vienalga rullē!!!
dušinskis ir pazīstams staigulis-karjerists!
Laikam jau ir par ko baidīties! Sieva tak skolas direktore, viņa aizliedza savam kolektīvam streikot! Cienījamais, meklējiet sev darba vietu! Pēc 2 gadiem , domāju, neviens pedagogs par Jums nebalsos! Vairāk klausieties ,ko jums saka partieši!
Protams, galvenais, lai skolotāji tālāk sēž kā "auni" un nedara neko, bet dzīvo tikai ar valsts amatpersonu solījumiem.
Mazā skola 26.11.2015. 16:41:21
Paldies tiem Daugavpils skolotājiem, kuri streikos par mums - mazajām, par augstākajām skolām un kopumā - par pedagogu darba pienācīgu novērtējumu vispār!
Minēto Daugavpils amatpersonu varētu nosaukt par streiklauzi, ja viņš pats būtu skolotājs, bet tāds viņš nav un tas nozīmē, ka viņš un skolotāji ir "ierakumu" pretējās pusēs. Skolotāji cīnoties par savām tiesībām uz cilvēcīgu dzīvi un darbu, cīnās arī par visas Latvijas kopēju labumu, bet par ko cīnās Daugavpils vicemērs? Izskatās pēc sabotiera,... Kara laikos sabotierus nošāva, bet ko ar viņiem darīt miera apstākļos? Jau cik valdības ir cita citu nomainījušas, kuru deklarācijās izglītība nosaukta par prioritāru jomu, bet darbos kā izglītība un skolotāji bija pabērnu lomā, tā arī palikuši. Vakar, rīta panorāmā Āboltiņa ar akmens cietu sejas izteiksmi būtībā pateica, ka skolotāji var necerēt uz algas pielikumu,... ceru, ka skolotāji palīdzēs šai kundzītei, kopā ar visiem "zaķiem", "junkuriem" parādīt atkārtoti "sarkano kartīti".
Daugavpils Domei vajadzētu padomāt vai izglītība ir prioritāte pilsētā jeb nē. Materiāli tehniskais nodrošinājums ir nolietots - atgriežamies pie krīta tāfeles un lupatas? Nevajadzētu visu gaidīt un prasīt tikai no valsts. Cienījamie domnieki, aizbrauciet un paskatieties, kā ir citās lielākās pilsētās un kā sadalīts budžets.
Tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana un skolotāji to darīs par velti - "super" streiks
Tiešām kauns par minēto amatpersonu VIŅA ietekmes sfērām un zonām demokrātiskā valstī, un visu cieņu M.Isupovas kundzei.
Viceprezidente 26.11.2015. 14:34:49
Personīgā labuma vicemēram no streikošanas nebūs, tāpēc tādas bažas.
Esmu daugavpiliete un man ir kauns, ka nāku no šīs pilsētas. Kārtējo reizi pilsētas amatpersonas parāda, ka Daugavpils - tā ir cita valsts.
Par vēlu runāt......kur tad jūs bijat, cienījamais? Kur pazuda jūsu prasības, ja vispār tās ekzistēja? Kapēc jūs domājat tik atdalīti no visas valsts? Kur pazaudējas patriotisms un kur jūs bijat līdz šīm? Un kāpēc ne Rezeknes, ne Ludzas skolām? Un pēdējais, par kādu labumu iet runa?
Vai tiešām domā tikai par sevi? Tā mēs tālu vilksim, domājot tikai par sevi un sedziņu velkot uz savu pusi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.