Lietotājvārds
Parole
ka vismaz dažām skolām būs pirmās nepieciešamības mācību materiāli, lai gan patiesībā jau sen šādus līdzekļus būtu jāsaņem VISĀM skolām un no valsts budžeta. Tikai tad var sākt pieprasīt izglītības kvalitāti. Šobrīd situācija ir diezgan bēdīga un absurda- piemēram - kabinetā ir interaktīvā tāfele, bet skola nav spējīga iegādāties vajadzīgās programmas, lai ar šo tāfeli strādātu utt.
Tajā liktenīgajā dienā maxima noziedoja 54 dzīvības jebšu upurēja zelta telim...
Vai tad paredzēts paturēt tās 1000 mācību iestādes?
niggs lollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll 28.04.2016. 18:01:55
forsi
Tā nav modernizēšana, bet pirmā nepieciešamība :)
Speciālists 28.04.2016. 16:26:02
Un kas no nosauktajām (skolām iedotajām) lietām mūsdienās būtu jāuzskata par modernām. Globuss? Printeris (ne 3D)? Kancelejas preces - varbūt skolās labāk sāksim papīru reāli taupīt! Raksta virsrakst, manuprāt, pārāk slavinošs
cita skolotāja 28.04.2016. 15:11:47
Varam dusmoties uz Maximu vai citiem, bet mums iznāk atbalstīt dažādas nelietības- gan firmas, kuras mūs māna ar produktu saturošajām E vielām, gan autoceļu uzturētāji, kuri kolosāli " labo" ceļus, gan "nabaga" firmas, kas uz mūsu rēķina pelna miljonus. Ja pieiesim ar tādu mērauklu, tad drīz varēsim sēdēt savā istabā un vaimanāt, cik apkārt viss ir slikti.
Dusmīgajai - vienīgais tuvākais - autoveikals :)
Diskriminējoša akcija, 28.04.2016. 14:39:30
jo daudzās vietās tādu veikalu nemaz nav!
to skolotājai 28.04.2016. 14:24:46
Vienīgais normāls lielveikals! Kur problēma atbalstīt savējos - mazos veikalus, lai tie izaugtu par lielveikalu! Bet šāda veida akcijas ir marketinga triks... īstermińa pircēju piesaiste dodot uzlīmes- cilvēki nāk veikt labu darbu - atbalstīt savus bērnus, skolu un labā maxima "ziedo" pa uzvārīto pełńu... pat zirgam jāsmejas! P.s. Tajā maximā varēja arī būt Jūsu klases bērni starp tiem pieciem desmitiem, ja kas... P.s.s. Es savu kāju tur nesperšu un nevienam nepārmetu, tik izsaku savu viedokli un konstatēju faktu.
Mums ir daudz nelietīgāku gan darba devēju, gan izkalpinātāju, bet ja tuvumā ir vienīgais normālais lielveikals, tad nav ko pārmest. Skolas preču akcija bija labākā no Maximas akcijām
Nu redz, cik gan tauta ātri visu aizmirst vai vispār viss ir vienalga! Kārtējo reizi pārliecinājos - pēc uzlīmju daudzuma, ka cilvēki materiālo vērtību labad, aizmirst morālo, cilvēcīguma pusi. Audzējiet vien darba devēja - Maximas apgrozījumu, un tad nebrīnieties, ka pret darbiniekiem izturas kā pret robotizētām mašīnām... signalizācijas gaudońu laikā liek turpināt darbu! Zolitūde nemāca... diemžēl.
uz interaktīvās tāfeles nav jāraksta ar krītu, bet jāsaka, ka daudzas reizes labāk ir lietot projektoru (labu) un ekrānu.
man tas loti patik! nezinu ka jums bet man patik!
гротгрил
Rīdziniece 28.04.2016. 09:52:19
125 tūkstoši uzlīmju?! :O Ko tik daudz un bieži var pirkt, lai tik daudz sakrātu? Skolai, protams, prieks..
Anti ārsti 28.04.2016. 09:51:30
Ne pa tēmu, bet ik reiz, kad man ir jāparakstās elektroniski, tas izskatās vienkārši briesmīgi. TIkai skolotāji laikam prot pat uz elektroniskās tāfeles rakstīt salasāmi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.