Lietotājvārds
Parole
labāaa bilde. Norvēģijā bērnus māca staigāt pa klintīm, lai būtu gatavi dzīvei. Mēs pat no trepēm baidamies.
kautkadssviests!
Kapēc runa iet tikai par telpām? Kad beidzot pievērsīsies arī āra teritorijām - rotaļu laukumiem, sporta zonām? Šīs teritorijas un aprīkojumi praktiski vispār netiek stingri uzraudzītas! Ja notiek kāds negadījums, izglītības iestāžu teritorijā uz aprīkojumiem, tad atbildīgās personas nevainībā mazgā rokas - bērns pats vainīgs! Un vecāki nevar nekur lāga piesieties, jo pa lielam šajā teritorijā nav stingras, likumiskas uzraudzības.
pašvaldībai 03.03.2016. 16:18:46
Vispirms gan vajag dabūt drošu vidi īres dzīvokļos, kur izglītojamie augtu un attīstītos.
GALVENAIS, KA BŪS JAUNS MĀCĪBU PRIEKŠMETS - CILVĒKDROŠĪBA !!! mUAHA HA HAAAA
tieši tā - kārtējā uzmanības novēršana no skolotāju atalgojuma jautājuma un IZM un Saeimas politdarboņu aktivitātēm, izniekojot Struktūrfondu naudu.
Vai līdz ar izmaiņām likumos skolām tiks piešķirts arī finansējums, lai jaunās prasības varētu īstenot dzīvē?
pyrocynicalkyslelitsleafy 03.03.2016. 11:25:25
( ͡o ͜ʖ ͡o) wery naice page I leik all the comments Bilbo swagins is lonely
Vai saeimai jānodarbojas ar tādām lietām, kuras ir katras pašvaldības pārziņā. Ja jālemj par pedagogu algu palielināšanu, tad novērš uzmanību uz jauniem mācību priekšmetiem, ēku uzturēšanu, utt. tikai ne par to, ko pedagogi prasa un runā gadiem
Par drošību 03.03.2016. 10:18:02
Liekas, ka drošība ir vienā no pēdējām vietām. Skat, kas notiek ar ēkām! Ar VEF tiltu! Vakar ar mašīnu braucu gar Juglas suņu patversmi - tas ceļa posms ir gandrīz vai būvēts un lāpīts speciāli pašnāvniekiem?!?!? IVISS MILZĪGĀS, NEIZBRAUCAMĀS BEDRĒS! PAr ko tad mēs maksājam visus šos nodokļus? Par drošību, acīmredzot, tas pavisam noteikti nav!!
Beidzot kaut kas jēdzīgs no Saeimas puses.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.