Lietotājvārds
Parole
Manuprāt, mums vajag jaunu izglītības ministru, nevis gaidīt un noskatīties kā Šadurska kungs iztērē naudu liekiem plāniem.
Kalla Baltā 10.04.2016. 15:39:37
Tas jau kļūst smieklīgi! Pēc 3 gadiem sazin kur inflācija būs uzrāvusi, bet sola 1000 eiro ...pēc 3 gadiem....:-) Nodoklīšus atvilks, paliks uz ķepas 700. Un kas to lai zina, vai tā atkal nebūs minimālā alga? Jau šobrīd vāc parakstus, lai valstī minimālā būtu 500.
Kalla Baltā---Krustēvam 10.04.2016. 15:36:39
Dikti jau Jūs bargs izklausāties. Pa lielākai daļai arī taisnīgs. Tomēr, tomēr. KRUSTTĒVS rakstāms ar 2 T.
Pirms uzklausīšanas ieteiktu pabraukāt pa laukiem, apmeklēt lauku skolas. Nu tā- pēkšņi, bez lielās uzņemšanas! Kā K. Ulmanis pie zemniekiem- tā reāli! Pietiek pūst pīlītes, ka laukos tik tas izglītības līmenis tas zemais! Uzmetiet tā reāli- bērnu skaits: visu pārējo!
Vai tad kvalitāte veicamajam darbam aktuāla tikai pedagogiem?Un citām profesijām tas nav būtisks rādītājs? Jebkurā citā darbā par to nerunājam? Un dažs vēl uztraucas,vai tad skolotājiem ar kaut ko jāatšķiras no citiem.
A,GOD,MINISTRA KUNGS ! Ļoti bēdīgi ,ka Jums ir tik sekls redzējumiņš par sistēmas reformu (biju domājis ,ka esiet gaišāks cilvēks ,ar plašāku redzes lauku un tvērienu) Nav Jums lāga tas Eiropas deputāta krēsls paplašinājis redzes lauku. 1.Skolotāju algu reforma (VIENREIZ LOĢISKA) -IR UZDEVUMS NR 1. - Tā šoreiz ir Jūsu POLITISKĀ dividende. Ja šī reforma tik ilgi un nejēdzīgi nebūtu MUĻLĀTA ,tad tas nebūtu uzdevums NR1 .(Tas nu Jūsu galviņā būtu jāsaprot,citādi Jūsu smaidiņš tāds galīgi glupiņš iznāk...). 2. Mācību gadu PAŠLAIK ir nejēdzīgi pagarināt un kaut kādas stundas pielikt klāt vai ņemt nost ir ļoti muļķīga doma,ja nav veikta ĻOTI NOPIETNA VISAS SISTĒMAS ,VISU GRUPU MĀCĪBU PRIEKŠMETU PROGRAMMU ĶIDĀŠANA.Šo programmu ķidāšanu nedrīkst vilkt garumā. Ļoti bēdīgi,ka Jums ministrijā pašlaik nav dziļi izglītības saturu kopumā pārzinoša izglītības S K O L O T Ā J A ar pedogoģisko sirdi. Jums ir speciālistiņi..... Ar speciālistiņiem var apstrādāt mazdārziņus ,ne nopietni art izglītības laukā. Izglītības sakārtota,gudra sistēma - PAMATS MŪSU VALSTS PASTĀVĒŠANAI (Tas vienreiz jāapzinās VISIEM Valsts vadoņiem - sākot no Valsts Prezidenta līdz katram pašvaldību vadītājam) Vairs laika nav.......!!!!!! 3. Tempā pabeigt profesionālās izglītības sistēmas sakārtošanu.Viss norit gliemeža gaitā un vēl ir rkliedzošas nejēdzības ,kuras sačakarē arī ļoti labas lietas. 4. Zinātne,zinātne,zinātne. Nu aizejiet tā ar kājiņām no Vaļņu ielas līdz kolhoznieku namam.Pasēdiet tā bez oficioza ar O.Spārīša k-gu vienu vakaru. Paņemiet augstskolu rektorus pie galda (Jā,tas IR gana nesaprotams gājiens ,ka visus tos augstskolu ambiciozos vadoņus ar ,,mazajām aldziņām" salikt uz kaut daudz maz vienotas kompromisa līnijas) Visiem augstskolu vadoņiem un Zinātņu Akadēmijai ir bez ambīcijām jāsaprot,ka nevienojoties par prioritātēm - KATASTROFA IR NEIZBĒGAMA. PIRMĀ UZSPRĀGS LATVIJAS UNIVERSITĀTE. JUMS NAV JĀSKAIDRO,KO NOZĪMĒ LATVIJAS VALSTIJ ŠIS SPRĀDZIENS. Mums te nav jāved nekādi terorist,mēs sevi visu laiku spridzinām no iekšas. Šīs ir PIRMĀS lietas kas darāmas,pārējās var būt pakārtotas. Ja variet, dariet,ja ne meklējam NĀKAMO. UZDEVUMS NAV VIENKĀRŠS. ESIET SĀCIS - MĒĢINIET NOTURĒT,BET NESAKIET ,KA ALGAS NAV PRIORITĀTE.(Nav runa tikai par naudu)!!!!!! ŠAJĀ SITUĀCIJĀ -TĀ IR DAUDZ ,DAUDZ VAIRĀK KĀ PRIORITĀTE. TAS IR SIGNĀLS NĀCIJAI !
Kvalitāte zūd gan, jo gadu gadiem emocionāli pazemotam, nenovērtētam skolotājam nevairojas darbaprieks un strādātgriba. Man personīgi ir aizvainojuma sajūta. Jūtos noniecināta, ar zemu pašvērtējumu, jo visu laiku par mani ņirgājas. Tā kā dzīvoju viena ar saviem diviem bērniem, no kuriem vecākais šogad sāka studēt, nevaru iztikt ar šo naudu. Un katru mēnesi par to jādomā- gadu no gada. Dažkārt arī piedomāju, ka darbā esmu nīgra un ir jāsmaida, jāsavācas, nevar taču to izrādīt.
Kā maksāsiet, tā strādāsim!
Bez algu reformas, nebūs ne kvalitātes, nekā cita! Kas tad tiem jūsu bērniem nodrošina kvalitāt? Pedagogs, ne?
Prioritātes 08.04.2016. 15:41:52
Skolotājiem, protams, būs cits viedoklis, bet arī uzskatu, ka algu jautājums nav prioritāte izglītības nozarē! Tā ir prioritāte vienai nozarē iesaistītajai grupai - pedagogiem. Bet vēl jau izglītības nozarē parādās arī skolēnu, vecāku vajadzības utt. Manuprāt, primārai būs izglītības kvalitāte. Skolēnupr'āt, iespējams, brīvlaika garums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.