Lietotājvārds
Parole
Un cik augstskolu mums kādreiz bija??? Viss notikās un visi studēja, speciālisti tika sagatavoti; drīz būs vai katrā mazā pilsētā augstskolas filiāle, vai katrā pilsētā ģimnāzija un parasta vidusskola... Resursi!
riekstiņš 17.03.2017. 16:59:32
Katrs cenšas saglabāt savu silto vietiņu.Cilvēcīgi, bet mēs esam tik, cik mēs esam. Pasniedzējiem jāsāk domāt par pārmaiņām, nevis jākritizē reforma. Studentu skaits samazinās..
Arī Latvijā tā vajag, lai ir 4 augstskolas - universitātes vai akadēmijas un tad ir filiāles. Arī mazās skolas jāpievieno lielajām kā filiāles.
Igauņi jau sen to saprasta, tagad arī lietuvieši. Mēs - joprojām mēģinam visu darīt kā padomju laikos - ar pēc iespējas lielāku birkorātiju un sarežģītāk.
Jo vienkāršāk, jo labāk!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.