Lietotājvārds
Parole
Malacis Žaklīna 30.11.2015. 22:28:06
Nu nav lielais vairums pedagogu skolās nopelnījuši pat to ko saņem.Kur nu vēl prasa lielākas algas.
Žaklīna, piedodiet, bet kā Jūs visu to zināt? Šķiet, ka savā bezgala kvalificētajā darbā nestrādājat, ja reiz ir laiks visu dienu komentēt. Vai arī neesat pietiekami kvalificēta, lai kāds Jūs ņemtu darbā.
Kā klājas? Konklūženi kādi - bez gariem bla, bla, bla - ir vispār?!.. Kā sak', ar saturu, kaut bez pareizrakstības ;) p.s. Bezmaksas padoms no Manis - ejat ar komplektu = lielākas algas + konkrēti risinājumi darba kvalitātes un satura normalizēšanai = jums paveiksies. Ko arī patiesībā novēlu. Algas ir pārāk zemas kvalificētiem un interesantiem učukukiem. Diemžēl lielākā daļa NAV pietiekami kvalificēta "augstajai" algai. Bučiņas :o)
algu paaugstinājums 29.11.2015. 22:27:42
Cinismam nav robežu!
Apsveiksim valdību ar algu paaugstinājumu!
Žaklīnītei 29.11.2015. 18:30:53
Žaklīnīte raksta komentārus pati sev,jo argumentēt tomēr nav iemācījusies,valodiņa neizkopta,vārdā rakstīja ir garais "ī".
khbb
Varbūt masveidā visiem vajadzētu izstāties no arodbiedrības- pietiek atbalstīt tos liekēžus..............
Paldies arodbiedrībai par uzdrīkstēšanos, bet jēga?????????? manuprāt, arodbiedrība vispār nesaprot skolotāju prasības,ja viss būtu kā vēlas skolotāji, tad nenonāktu līdz apsurdam streikam, kura jēgu nevar saprast, jo skolēni skolā un skolotāji kā Mātes Terēzes strādā nedomājot cik un par ko . Man ir priekšlikums - Varbūt brauacam uz Muceniekiem saņemam pabalstu, lai strādā ierēdņi, kuri saņem nāmajāgā par 600 vairāk. Paldirs, ka izlasījāt.
Paldies Tev par uzkurinājumu - vismaz 65% no te tupošo anormāli gudro, pārstrādājušos, bez labiem dzīves apstākļiem, TV un neta pieejamamības, učenēm parādija savu pareizrakstības, domāšanas un IQ līmeni. Šis caurums ir vieta kur učenes sēž zilas palikdamas noliekot bērnus, vecākus un raud krokodila asaras. Pilnīgi pareizi - algas palielinājums bija žests - saprotiet taču to ;)
arī piekrītu 29.11.2015. 11:52:16
Jāturpina!
Jāstreiko ! Jāturpina streiku! Jāstreiko tagad , teiksim, trīs dienas, kopā ar bērnu dārzu!Pēc tam streikojam eksāmenu laikā 2 nedēļas.
Un rezultātā 29.11.2015. 00:38:43
deputāti un valdība SEV ! paaugstināja algas!
www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/275449-pedagogu-un-izglitojamo-tiesibas-streika-laika/?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1512940514
www.e-skola.lv/public/31335.html ... ir publiskotās vakances tikai Rīgā un apkārtnē...
Līdz šai dienā Rīgā vien trūkst vairāk kā 60 priekšmetu skolotāju, vairāk kā 50 pirmsskolas skolotāju, kā arī skolotāju palīgu, logopēdu, sociālo pedagogu, skolu medmāsu, tehnisko darbinieku utt. Domāju, ka darbavietu skolās drīzumā būs vēl vairāk...Streiks, jeb, pareizāk sakot, valdības attieksme ienesīs savas korekcijas. Lūdzu, cienījamie skolu un skolotāju kritizētāji, velciet ārā no pūra savus augstskolu diplomus (pedagoģiskos un specialitātē), bakalaura un maģistra grādus, kā arī neaizmirstiet paķert līdzi mūsdienīgas metodes, darba prieku, misijas apziņu un nāciet strādāt uz skolām!!! P.S. Interesenti var ielūkoties RD IKSD vakancēs.
sāksim cienīt sevi 28.11.2015. 17:06:41
Aicinu atcerēties vēlēšanu dienā šos censoņus, viņu pirmsvēlēšanu solījumus un tālākās darbības!
www.delfi.lv/news/comment/comment/daiga-kalnina-kapec-patiesiba-streiko-pedagogi.d?id=46770181 paskaidrojumi par streika prasībām un iemesliem....nekas no tā nav LIZDA dokumentos.
skolotāja no lauku skolas 28.11.2015. 16:08:03
Paldies saku savas skolas vecākiem. Skolā ieradās tikai 2 ziņkārīgi pusaudži (viņu mazie brālīši un māsiņas palika mājās). Arī uz pagasta b-dārzu netika atvests neviens bērniņš. Paldies par sapratni un atbalstu!!
Skolnieks kas nestreikoja 28.11.2015. 16:02:40
Streikot vajag deputātiem nevis mums. Ja streikosim mēs tas nāks par labu deputātiem. Ja viņi tad mums.
Esmu pārsteigta - jau nākamajā dienā pēc streika ziņu portālos par to vairs nerunā, jo ir taču daaaaudz svarīgāki jaunumi. Streiks jau ir dziļa pagātne. Tā kā ļoti neērta, tad vairs par to citur neizlasīsiet kā tikai atsevišķos ar izglītību saistītos medijos. Redzama skolotāju vērtības latiņa.
Ну и что ? Какой результат ? На сэкономленные вами деньги правительство увеличило себе зарплату. Бастовать надо минимум месяц.
KAS kopīgs mūsu 100 gudrajam galvām ar vistu? Uzlēkt augstāk laktā un zemāk esošos AP---ST. LŪK,KĀDA ATTIEKSME PRET TAUTU-KAS SOLĪJA,KALPOT PIRMS VĒLĒŠANĀM !!!!!!!!! ĀTRĀK REFERENDUMU-24 TŪKSTOŠU PARAKSTI JAU BŪS. 12.SASAUKUMA SAEIMAI -BŪTU PIENĀCIS GALDS.JO DOMĀ -TIKAI PAR SAVU LABKLĀJĪBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
man neskaidra Kiilla teiktais TV , ja notiks streiks, tad tiks paarkaapts satversmes 112 pants! Tad tas ir drauds vai kaa?
mana īrētā dzīvokļa saimnieks šodien paziņoja ,ka īre jāpalielina,vai lai izvācos.Un nav jau svarīgi,ka godprātīgi samaksāju iepriekšējo lielo summu un iztieku bez televīzijas ,datora un avīzēm.Skolā visu laiku vairāk kā 20 gadu garumā strādāju 2 darba slodzes ,uz darbu braucu par savu naudu,lai tikai varētu izdzīvot.Tagad kur lai iet,ziemasvētku laiks tuvojas,jāstrādā arī svētku laikā par brīvu,bet galā .....jādzīvo uz ielas.Mantrausība un augļošana ir modē.Skolotāja profesija ir nemoderna un ar nopelnīto algu jau nevar pat izdzīvot.
un koeficienti 27.11.2015. 23:15:49
izlasījāt kā tie lielie pielikumi veidojas. Ja bija 3,6 tagad 4, 9 bla, bla... tikai nez par kādiem nopelniem. Ministri mainās ik pa laikam, lai nākamajam būtu iespējas veidot parādus un uzkrājumus.
Kindzuls ar pāris piebildēm 27.11.2015. 23:02:41
Neapšaubāmi, ka ministram par kārtīgu darbu tā alga te ir niecīga un ir noteikti sen jau jāpalielina. Bet..... cik izcilām prāta spējām jābūt, lai šo ziņu startētu tieši skolotāju streika laikā!? Un lai ātrāk tiem, kam viņu viedoklis ir vienīgais un vispareizākais, nāk atklāsme, ka pastāv vēl ļoti daudz citu cienījamu un vērā ņemamu uzskatu. Ak jā, vēl. It īpaši šobrīd un šeit pieņemt masu idiotizācijas līdzekļos ziņoto par īstenībai ļoti atbilstošu ir diezgan "drosmīga" iedoma....
Ļoti interesanti, jo streikoja izglītības darbinieki, bet saņems algu paaugstinājumu atkal valsts amatpersonas..... Vai tas nav absurds? Atkal paņirgājās par pedagogiem?
PROGRESĪVO NODOKLI -LAI PIEŅEM SAEIMĀ-TAD NAUDAS PIETIKS ARĪ SKOLOTĀJU ALGĀM .BAGĀTIE GRIB DZĪVOT UZ NABADZĪGO REIĶINA -BŪTU JAUNA REFORMA VALSTĪ-VARĒTU PIELIKT SEV VĒL ALGAS PAR KĀDU 600-700. LATVIJĀ MILIJONĀRU SKAITS -PIEAUG,KĀ ARĪ-NABADZĪGO.
skololotāja 27.11.2015. 21:39:51
Gribētos, lai beidzot valsts amatpersonas ieklausītos skolotāju prasībās un neatstātu atkal tos pabērna lomā. Ļoti žēl, ka šo gadu laikā ir bijuši tikai solījumi un tāpēc cerība ir ļoti maza uz pozitīvām izmaiņām. Ir jāstreiko eksāmenu laikā, nevis mācību gada laikā.
Skolotāju streiks beidzās rezultatīvi - vadošajiem un valdošajiem palielināja algas!
Man šķiet nožēlojami, cik daudz skolotāju šodien streikā nepiedalījās, acīmredzot viņus viss apmierina un šķiet pareizi... nu ko, ar šādu "vienotību" skolotāju vidū nekad neko labāku arī nevarēs panākt. Paldies, slinkie, kūtrie un bailīgie! Jāpiekrīt tiem, kas skolotājus sauc par aitām, kas tikai gaida cirpējus un pateicīgi blēj par iespēju strādāt kā līdz šim.
Lielais jautājums 27.11.2015. 20:30:38
Valdības "atbilde" šodien - ar savu algu paaugstināšanu (mūsu algas vai divu mūsu algu apmērā) ir vienkārši šokējoša!!!Ķīļa k-gs atkal dūšīgi pacēlis galvu, TV rāda tikai pilsētu lielo skolu pārstāvjus, kuri sašutuši zaudēt savu naudu lauku skolu labā. Rāda bērnudārzus - ļoti būtiski vecākiem - neatstāsi mazu bērnu bez uzraudzības! Par mazajām skolām - ne pušplēsta vārda. Jāsaprot "starp rindiņām" : Lielais jautājumas atrisināts = optimizācija, skolu tīkla sakārtošana = reforma. Ministres pretimnākšana: "Atbalstīsim atlaisto skolotāju pārkvalificēšanos (istabenes bēgļu centros - bijušajās skolās?)".
CITA CEĻA NAV... 27.11.2015. 20:23:32
Mums iespļāva sejā... Nakamais NEDĒĻAS streiks eksāmenu laikā? Tikai nevajag uzreiz raudāt par skolēnu tiesībām... Mēs arī esam cilvēki un mums arī ir bērni!
Šāda vienotība ar saviem stagnācijas plāniem tiešam var novest pedagogus vēl tikai lielākajā nabadzībā. Kas izdevās 2007.g samazinot algas tiek turpināts...tiek turpināts, bet paskat kā katru gadu ceļ algas mūsu gudrajiem.Tik turpiniet streikot, jo nekas vairāk jau skolotājam nav atlicis un neticiet viņu tukšajiem solijiem...Skolotāji malači.laikam jau kādam jāaiziet uz kristīgo mācību un jāparlasa nodaļa par mantkārīgajiem augļotājiem un mantas tīkotājiem.
Nabaga, Žaklīna, visu laiku vada šeit-virtualitātē. Ienācu aplūkot savu bērnu sasniegumus un jaunumus, bet viņa te tik komentē un komentē. Žēl, ka cilvēkam nav savas dzīves un ir tikai nejauko skolotāju dzīve, kuru izķidāt.
:) Lai visiem jauka advente :) Pēc komentāriem es saprotu savu alošanos, patiešām visi skolotāji ir godājami, nemaz bērnus pēc deguniem nešķiro, vienmēr sagatavojas stundām, nevis drellē 5 gadus vienu un to pašu uz riņķi. Atvainojos - lielākas algas ir noteikti jādod tagad un uzreiz, bet par kvalitāti un izglītības saturu nedrīkst diskutēt - tā ir visaugstākajā līmenī!
Izskatās, ka Žaklīnai nav ko darīt.Visu dienu gānās ē-klasē. Cilvēks ar augstu IQ to nedarītu. Naids pret skolotājiem ir tiem, kuri skolā slikti mācījušies vai arī tiem, kuriem skolotāji ir bijušie dzīvesbiedri/biedres un viņu jaunie/jaunās ''lauleņi/laulenes''. Mans vectēvs savus bērnus audzināja ar domu, ka skolotājam vienmēr ir taisnība. Visi viņa bērni ir godājami cilvēki, kurus pazīst un ciena Latvijā. Atbalstīsim skolotājus, kuri ir ar mūsu bērniem tajos brīžos, kad mums nav laika un palīdz audzināt mūsu bērnus. Žēl žaklīnu, kuru bērniem to nekad nesaprast...
Cien. kolēģi. Vēl streika diena nebija beigusies, kad 16.00 paziņoja, ka premjeram un ministriem, sekretāriem, Saeimas komisiju un frakciju vadītājiem gan no nākamā gada palielinās algas. Es neko vairāk nesaprotu. Cinisms, ņirgāšanās?????
Laikam tomēr tā arī neko neesi sapratusi. Dziesma nav par krekliem , bet par sirdsapziņu....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.