Lietotājvārds
Parole
Следующий раз все голосуем за ЕДИНСТВО. Когда вы учителя поумнеете ? За 25 лет не поумнели нисколько.
Spļāviens sejā visiem krietniem darba darītājiem. Kur ir vienlīdzība? Skaidrs, ka 700 000 tāds nieks vien ir grandiozajā budžetā, bet varēja jau nu drusku apkaunēties. Šķiet, mūsu valdība dzīvo uz citas planētas un neredz, kas patiesībā valstī notiek.
tāpēc jau tā ir kā ir 30.11.2015. 23:05:19
Igaunijas valdība tā kā būtu nopelnījusi godam savu algu. Redz, mūsējie strādāt negrib kā igauņi, bet pelnīt gan grib kā igauņi un pat vairāk!
nekaunībai robežu nav. 30.11.2015. 22:59:44
Kopš izejas no krīzes šiem kuro reizi jau bijis algas paaugstinājums- un par cik tā aldziņa palielinājusies? Skaitļus!!!Man nevis kaut kas nācis klāt, bet vēl gājis nost- ar katru reformēšanu.
mēsli
LV skolotāja 30.11.2015. 20:25:50
Šajā valstī dzīvošu 7 mēnešus... Pieņēmām lēmumu: visa ģimene dosimies uz Zviedriju cerībā, ka dzīvosim cilvēkam cienīgāku dzīvi. Žēl, ka tā, bet Latvijas reemigrācijas programma piespiež doties prom.Raudāt gribas....
Tiesībsargam 30.11.2015. 19:03:58
Vai visi valdības vīri un sievas, kuri sev piešķīra algas paaugstinājumu, arī pierādīja, ka dara vairāk/ labāk/ utt.? Ko prasa no skolotājiem, ja tie vēlas cienīgāku algu? Turklāt nevis palielināt, bet atgriezt iepriekšējā līmenī? Kāda ir valdības kvalitātes pakāpe? Un kur ir kritēriji tās noteikšanai? Kur tos var redzēt? Man jau sāk izskatīties pēc Satversmes pārkāpuma - neredz vienādas tiesības visiem.
Vīnotībai atlicis valdībā vēl daži mēneši, lai sanāk pēc tam labs bezdarbnieks! Jādomā laicīgi par savu "aldziņu"! Publisks Fui! Viņi ar šādu gājienu vēl cer iekļūt nākamajā Saeimā?! Uz mežu, uz mežu malku zāģēt......
Amatpersonu algu palielinājums ir spļāviens sejā ne tikai skolotājiem...
kas regulāri ievēlē tamlīdzīgus ļautiņus, tupi pirms katrām vēlē''sanām ļaujoties nebeidzamajai un absurdajai - krievi nāk!!! panikai, ir ne-godam nopelnījuši ne vienu ven spļāvienu no šīm pašu radītajām kreatūrām... Tā kā saņemiet vien un pagrieziet spļāvienam arī otru vaigu!
Ko darīsim/ Kā reaģēsim? Pārņem bezspēcības sajūta, uzzinot šādu cinismu.
Kam tāda ministrija vajadzīga, kas ir pret skolotājiem. Varbūt viņiem vajag saziedot naudiņu, jo viņu aldziņas ir tik maziņas....
Deputāti uzsver, ka viņu algas ir" smieklīgas" salīdzinājumā ar Igaunijas amatpersonām, bet, vai viņi arī paskatās uz to, ka Igaunijā viss ir savests kārtībā- gan ceļi, gan medicīna, gan arī skolotāju algas ir ap 1000 eiro. Tad tur arī cilvēki saņem par padarīto. Manuprāt, ministri, deputāti vēl joprojām nesaprot, ka viņu dzīvo no iedzīvotāju samaksātajiem nodokļiem, ka mēs viņus uzturam!!! Kā var prasīt algas pielikumu šie barokļi, ja viņi neko nedara, nekas uz priekšu nevirzās- bardaks medicīnā, izglītībā un citās nozarēs, sēž gudri spriež un valsti nolaiž līdz badam. Igaunija ir mazāka valsts par Latviju, bet tur deputāti tiešām strādā, dara un rūpējas par savu tautu.
Spodra Krūzīte 30.11.2015. 16:36:43
Vnk kauna nav! Kā tā var vispār? :/ Rīgā skolotā vēl pelna virs minimālās algas, bet laukos (ar ko tad viņi sliktāki?) saņem minimālo algu un NE CENTA vairāk! :( No kā lai VIŅI dzīvo?
Vai skolotājam nav jābūt gudram, viedam un profesionālam?
Man jau viss līdz brošai ... 30.11.2015. 15:58:02
Vai pamanījāt? - Šis algas pielikums ir tieši tik, cik skolotāji (nu vismaz "ārRīgā) vispār vēlētos saņemt par pilnu darba slodzi, t.i,. 700 - 800 eiro. Mūsu valdībā pat nesaprot "par ko te cepās", tas tak tikai tāds sīkums, nu "pielikums".
Paldies JUMS skolotāji ka JŪS, neskatoties ne uz ko, turpiniet stradāt ar mūsu bērniem!!!!!
Nu vismaz citu datumu varēja izvēlēties, kad veikt savus plānotos darbus. Tas ir klaja necieņa un nav ko meklēt aizbildinājumus. " Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, tikai daži ir vienlīdzīgāki!" Lai dzīvo Orvels!
Saprotu, ka skolotājs māca bērnus, audzina un izpalīdz, ko dara šīs ''amatpersonas''? - sūdus pietaisa un vēl pieliek sev algu. Latvija ir demokrātiska valsts, tagad jautājums - kur ir redzama demokrātija? Par skolotāju algu palielināšanu cilvēki piekrita, vai kāds uzdeva jautājumu par ''amatpersonu'' algu palielināšanu? - Nē. Man sākas nepatika pret šo valsti. Necieņa. Kā var cienīt to, kurš neciena tevi?
...spļāviens sejā arī invalīdiem un viņu asistentiem, kuriem ar janvāri naudiņu noņem!!!...laikam jau, lai to pieliktu pie savām ALGĀM....brrrr...cik pretīgi!!!
šajos cinisma apstākļos skolotājam būtu ar degsmi un misijas apziņu jāmāca jaunā paaudze...
BEZKAUNĪBA un VĀJUMS!!!
Tādēļ, ka viņi zin, ka skolotāji pačīkstēs un tāpat strādās tālāk. Kāda jēga te internetā cepties? Tāpat neko nemainīsiet...
Cūkām sile pilna, ka tik neaizrijas, jo Dieviņš nav mazais bērns.
Skolu direktori jau tagad ir grāmatveži, juristi, tiesneši, PR speciālisti, personāldaļas vadītāji un kas tik vēl ne vienā personā...
Zelta vārdi! "Skolu direktori varētu savus darba pienākumus apvienot ar grāmatvežu darbu, bet pedagogi - iegūt Valsts meža dienesta dabinieka kvalifikāciju," padomu LTV7 rīta pārraidē "Šorīt" sniegusi Straujuma.
Lielbritānijā, Vācijā streiko tik ilgi kamēr prasības tiek izpildītas. Ārsti Lielbritānijā streikos decembra pirmajā nedēļā otrdien un plāno streikot vēl divas nākošās nedēļas otrdienā, ja prasības netiks izpildītas. Ko darām mēs?
Ai, kā man patīk vārds profesionāļi!!! Straujuma profesionāle, Vējonis profesionālis, Rinkēvičs profesionālis...Gribētu redzēt kaut vienu solīdu Rietumeiropas vai ASV uzņēmumu, kur šie cilvēki varētu varētu dabūt darbu...
ne pirmo reizi 30.11.2015. 11:30:50
Tā nav pirmā reize. Vienmēr, katru reizi, kad pedagogi streiko, piketē vai kā citādi pievērš sabiedrības un valdības uzmanību, Saeimas 'locekļiem' tiek paaugstinātas algas.
Zemiska rīcība. Viņiem trūkst pat tik daudz CIEŅAS pret pedagogiem, lai pārceltu savu algas palielinājuma lēmumu uz citu dienu.
nav jābrīnās, ka SC atbalsts ar katru saeimu pieaug
Tas ir ļoti pareizi. Profesionāļiem jāsaņem atbilstošs atalgojums. Pie tam tas neradīs lielu slodzi uz budžetu.
esam jau pieraduši 30.11.2015. 10:21:28
dzīvot apspļaudīti. No visām pusēm. Nu ko - noslaucīsimies un turpināsim "veikt savu cēlo misiju".
Normāli,
Tā, redz, iekārtots, ka līdz galam gudri cilvēki uz Saeimu neraujas... Arī šis lēmums- drīzāk likumsakarīgs, ne pārsteidzošs. Skumji. Bet skolotāju streiks šoreiz izskatījās pēc veiksmīga menedžmenta- veids, kā ekonomēt uz skolotāju pašu rēķina. LIZDA nav uzdevumu augstumos.
Ļoti nepieklājīgi un pazemojoši...ne tikai pret skolotājiem...pret mums visiem..
Nē, es nesākšu noriet viņu lēmumu palielināt sev algas viena iemesla dēļ: lai Saeimā, valsts pārvaldē vēlētos strādāt patiešām gudri, viedi cilvēki, ir vajadzīgas lielas algas. Tagad nozares profesionāļi, tie gudrākie prāti labāk izvēlas strādāt privātajā sektorā, jo var nopelnīt vairāk. Saeimā paliek pārsvarā populisti. BET palielināt algas tieši šajā dienā, kad pedagogi cīnās par savām tiesībām un (daudziem) niecīgajām algām, ir patiešām kā spļāviens sejā. Dumi.
Tas tiesa, bija dīvaini lasīt....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.