Lietotājvārds
Parole
Vienai pedagoģei 10.12.2015. 19:13:46
Nu ja glaunās mašīnas pie skolas ir skolotāju ģimenes atbalsts, tad es viena no te pieminētajām nezinošajām dāmām nesaprotu par ko tad bļaušana???Ģimenes atbalsts ir un strādājiet savam priejam.Nav prieka, tad nav ko braukt ar tām mašīnām uz skolu un bojāt omu bērniem.
Vīrs vārdā Uve 07.12.2015. 13:41:51
Iepriekšējā arodbiedrība taču vispār nekādu laiku nevarēja atrast!
Jautājums ir cits - kādu ATDEVI var gaidīt no "izdeguša" un sadzīves problēmu nomākta skolotāja? "Nodzītus zirgus taču arī nošauj, vai ne?" Mikiško k-dze arī vēl nesen nosauca skolotājus par nodzītiem zirgiem. Mikiško laika projektā LIZDA nevis risināja kā samazināt stresa situācijas, bet gan kā "veicināt pedagogu noturību pret stresu", iespējams, lai darba devēji - skolu vadība varētu vēl vairāk stresa radīt.... Un tā bija Mikiko k-dzes pieeja...
Protams, ka laiks nepareizs. Vajadzēja streikot eksāmanu laikā, Bijusī LIZDA vadītāja vispār mūs neaizstāvēja.
Mīļie pedagogi nenoniecinot Jūsu ieguldījumu mūsu bērnu skološanā vēlējos pateikt, ka ir virkne darbu un profesiju, kur arī sanāk gan darbu nest mājās, gan neapmaksātas virsstundas strādāt, gan veikt dažādus priekšniecības uzdevumus, kuri amata aprakstā nav.Domāju ka te sašutumu izraisījusī mamma bija acīmredzot vēlējusies norādīt, ka ne jau skolotāji Latvijā ir tikai apdalīti ar darba samaksu un ka, Latvijas apstākļos kultivēt izredzēto profesiju kategorijas nebūtu korekti.Ja visiem tad visiem!
Nezinu, kāds būtu Jūsu sakāmais, ja es tiešām nostrādātu kontaktstundas (pat dievs nevar vienlaicīgi 25-30 dažāda līmeņa un dažādas motivācijas bērniem 40 minūtēs ieliet zināšanas) , nedēļā vienu konsultāciju veltītu vienlaicīgi visiem apmācāmajiem un ar audzināšanas jautājumiem nodarbotos 1 stundu nedēļā. Un viss. Tieši tik un par to man samaksā. Ja es nevilktu mājās darbus, tos nelabotu līdz vēlai naktij un brīvdienās, negatavotu darba lapas, nekonsultētu, nerisinātu konfliktsituācijas teju katru starpbrīdi un vēl daudz ko citu savā, tā teikt, brīvajā laikā. Jā- brīvajā, jo par šitiem darbiem samaksa nav! Diezin ko tad Jūs teiktu!
Nīgrajai mammai 03.12.2015. 15:31:36
Nav pilnmēness, bet tumšais laiks gan... Pēc šodienas komentāriem tiešām arī e- klases sarunas vairs negribēsies lasīt... Aizrādījums par skolotāju tusiņu šajā mājas lapā? Līdz šim likās daudzmaz inteliģenta domu apmaiņa kolēģu un prātīgu vecāku starpā... Jā, streiks bija čiks. Tik vien kā neliela sarosīšanās. Daudzi nepiedalījās, jo vienkārši - nav laika nestrādāt. Varu tikai apbrīnot tās naida pilnās, NEZINOŠĀS dāmas, kuras vēl aprej pārstrādājušos pedagogus. Un tās mašīnas pie skolām (ja ir pamatīgākas) pilnīgi noteikti nav pašu skolotāju nopelnītas! Viņām ir laimējies ar atbalstu ģimenē.
Neviens mīļās nav pelnījis sliktus skolotājus
arī mammai 01.12.2015. 20:11:21
Svecītes iededz uz kapiņiem.Problēmas jau ir mūsu dārgajiem skolotājiem!Tāda nu mums tā sabiedrība ir ar super labajiem skolotājiem uzaugusi
kapitālisms 01.12.2015. 19:54:08
Viss būtu kārtībā, ja es vispār aldziņu negaidītu- strādātu brīvprātīgi. Mīļie, tas jau ir komunismas!
arī mamma mammām 01.12.2015. 18:13:22
Sen nebiju lasījusi komentārus un mani pārsteidz naids ,ķiķināšana par skolotājiem,kas notiek ar mūsu cilvēkiem? Ja Jums ir problēmas, tad ejiet un risiniet tās! Maniem bērniem ir labi skolotāji! Varbūt jums ir tādi skolotāji, kādus esat pelnījušas ar savu attieksmi? Mīļās, iededziet svecīti un padomājiet labas domas!
Katrs cilvēks ir pelnījis cilvēka cienīgu algu par labi padarītu darbu.Iet uz darbu un strādāt ir divas atšķirīgas lietas
Ja paustu atbalstu lielākas algas tīkotājiem tad gan laikam nebūtu pārmetumu par sēdēšanu, tupēšanu vai stāvēšanu visu dienu datorā.
Nav īstā vieta - eklase, kurā paust savu viedokli un varbūt cerēt uz atbalst.Te tak vienas vienīgas mūsu valsts nabadzīgās skolotājas tusē.He he
Sociāli aktīvs droši vien nav tas pats , kas sēdēt aktīvi sociālajos tīklos.
taču bija bezjēdzīgs.Par ko cepamies tauta?
Palasiet citu komentārus par skolotājiem.Tas , ka cilvēks ir sociāli aktīvs un izsaka savu viedokli, kas nesaskan ar Jūsējo tā argumentu vietā ir prasta apsaukāšanās.Būtu ko pateikt, bet nevēlos nolaisties līdz Jūsu aprobežotības līmenim.Starpcitu, ja nezinājāt, tad lai kaut ko uzrakstītu nav jāsēž visu dienu datorā.
Jūs izklausāties pēc tādas riktīgas klaču vecenes,jo visu par visiem ziniet, pat par lielāko Latvijas daļu,kompetences visiem esiet noteikusi. Varbūt pievērsieties vairāk pati sev un saviem bērniem,jo visu dienu nosēdējāt pie datora ar savu žultaino maļamo.
Domājat ka ar lielāku algu viņi labāk strādās?Nesagaidīsiet..
Nu bet ļoti jauki, ka Jūsu mamma ir skolotāja un visupirms labs un iejūtīgs cilvēks.Un Paldies Dievam, ka ir tādi skolotāji.Kāda bērniem ir paveicies vairāk.Sabiedrībā valdošais viedoklis ir tāds kāds ir.Tādi skolotāji kā Jūsu mamma acīmredzot ir tik maz, ka nav pamanāmas uz pārējo pedagogu fona.Parasti vecāki visi kā viens saskaras ar skolotāju nekompetenci, neieinteresētību un tas ir labākajā gadījumā, jo sliktākajā ir skolēnu pazemošana.Mācību vielu bērniem ir jāskaidro mājās vecākiem, jo skolotājs klasē atnāk, nomaļ savu maļamo.Saprati labi, nesaprati tava problēma un viss.Nekādas atbildības.Ne morālas ne materiālas.Tāpēc lielam vairumam rodas jautājums ar ko šie cilvēki Latvijā ir labāki un īpašāki par citu profesiju pārstāvjiem?
Forša alga ja ir kur 200eirikus vēl nocirpt.Učenes mums jau svērās un neaizskaramās Indijas govis
mammai un pārējiem tamlīdzīgajiem 01.12.2015. 15:25:04
Streiks būtībā bija par to, ka jaunā modeļa ieviešanas gadījumā vismaz 56% pedagogu alga pazeminātos +/- 200 eiro. Algas pazemināšana tādos apmēros, ja cilvēks nav ko būtisku pārkāpis vai sācis strādāt sliktāk, ir nepieļaujama. Par to arī streiks. Vai jūs, visi mammveidīgie, būtu ar mieru strādāt, ja pēkšņi alga pazeminātos par 200 eiro? Vai jūs neprotestētu? Patiesībā nesaprotu, kur Latvijas iedzīvotājos radies tāds naids pret cilvēkiem, kas cenšas mācīt viņu bērnus? Mana māte ir skolotāja. Zinu, ka viņa pat par savu naudu pirkusi trūcīgākajiem skolēniem teātra biļetes, lai izrādi būtu redzējusi visa klase un kādam mazam ķiparam nesāpētu sirds. Neviens - NEVIENS no bērnu vecākiem pat paldies nav pateicis. Varbūt domāja, ka tās biļetes no gaisa nokrita. Bet varbūt tie bija naida pilnie mammveidīgie, kuri nopriecājās par tādu skolotājas "muļķību".
Nevajag pārspīlēt dārgie pedagogi.Humpalās staigā praktiski visi Latvijas iedzīvotāji.Ne jau tas ir turības vai nabadzības rādītājs.Problēma acīmredzama.Tāda cepšanās, jo taisnība acīs kož.Skolas un skolotāji arī atšķiras.Es uzrakstīju kā skolotāji dzīvo manu bērnu skolā.Nemaz nepieminot kādi vip autiņi pie skolas stāv.Un tā nav elitāra Rīgas skola, bet parasta vidusskola mazpilsētā.Turklāt šīs skolas skolotāji streikoja.Tātad vēl par maz.Vajag vēl vairāk.Pēc būtības man ir vienalga un neviens neko neteiktu, ja paši skolotāji tik skaļi nebļautu kādi viņi ir nabadzīgi.Nožēlojami.
Tu gan esi sava vārda cienīgs, ka tik gudri komentē. Tieši tādi kā tu met ēnu uz visiem pedagogiem. Sēdi nu mierīgi un nestreso, sabojāsi veselību.
cik t;a vecene sa;nema, lai propagandetu valdosas partijas melus?
Ne pedagogam 01.12.2015. 10:19:47
Tu tiešām neesi pedagogs, jo neesi tā vārda cienīga.Prasta vecene ar kuru arī prasti jārunā.Diemžēl.Un tādu skolās ir daudz, kas met ēnu uz visiem skolotājiem.Palasi ziņas.Sabiedrība neatbalsta skolotājus.Padomā kāpēc.
mūsu skola 01.12.2015. 09:34:51
arī nestreikoja, bet tas tikai tādēl, ka piektdienas ir vienīgās dienas, kad mums atbrauc vidusskolas fizikas un ķīmijas skolotāji. Pažēlojām savus vidusskolēnus.
nezinu kurā skolā mācās Jūsu bērni, un kurā ir skolotāji, kas var izmantot ceļojumus gan ziemā, gan vasarā. Varu tikai komentēt par savas skolas pedagogiem. Jā ir mums tādi, kuri brauc vēsajā laikā uz dienvidu zemēm, bet zinu, ka viņiem ir laukos mantota zeme, kuru viņi ir veiksmīgi nodevuši nomā, Cita ik pa laikam veido mācību grāmatas. bet vasaras braucienos mums vesela virkne skolotāju dodas koncertceļojumos vai festivāliem ar saviem pašdarbības kolektīviem, pie tam nopelnot naudu papildus darbos- cits tulkojot, cits strādājot vasarā pie lauksaimniekiem
Izskatās, ka mamma ir apmierināta tikai tad, ja skolotājs ir mazs un melns, nekur nebrauc, nekur neiet, vēlams , lai ģērbjas tikai humpalās (u.t.t.),protams, ar degsmi māca viņas bērnus.
Kaunies vien par tādiem pedagogiem! Un kas teica, ka es esmu pedagogs?
par privātskolotājiem 30.11.2015. 22:40:40
Tieši tā, ar 30 bērniem uzreiz vienlaicīgi strādājot ( ar dažādām metodēm, vienlaicīgi 30 individuālām pieejām) tāds "čiks" vien sanāk. Par pārējo papildus darbu- nemaksā vai apmaksā pāris minūtes. Protams, ja privāti strādā ar vienu bērnu individuāli un pie tam par to samaksā, tad jā- rezultāts ir cits. Pamēģiniet paši, pirms nosodiet.
Labprāt skolu pamestu. Man ir 56 gadi! Bet, vai ir varianti? Pedagogi cenšas iestāstīt, ka skolās pensionēšanās vecums stipri par augstu. A ko man darīt? Protams, veselība neļauj tā strādāt kā 20 gadus atpakaļ, bet, liekot roku uz sirds varu teikt, ka es nehaltūrēju. Par to, ka es visu mūžu esmu nostrādājusi skolā, saņemot nedaudz vairāk kā minimālo algu, neesmu pelnījusi normālu algu arī tagad? Vel viens atzinums- jaunie neskries uz skolām par šādu atlīdzību. Tas nu arī ir fakts. Paldies par spļāvienu, ko citu man teikt!
Skaisti pateikts "rūpīgi jāstrādā". Rau, pati jau "rūpīgi nestrādāja" gadiem. Normālam cilvēka viņas vietā par šo jautājumu būtu kauns muti vērt vaļā. Pašas gadiem neizdarītais darbiņš. Varbūt kandidē kļūt par papules kolēģi?
Labi, ka skolotājiem ir sava arodbiedrība. Tā, varbūt, nav ideāla, bet tas ir spēks ar kuru pie varas esošie tomēr rēķinās. Kāds te pieminēja vārdus nodevēji un streiklauži. Par nodevējiem nestreikojošos skolotājus nesauktu, bet streiklauži viņi, protams, bija. Šāda rīcība no viņu puses patiešām bija nekoleģiāla..
Streiks bija nepieciešams kā brīdinājums valdībai. Paldies arodbiedrībai! Kas attiecas uz tiem pedagogiem, kas nepiedalījās, tad viņi rīkojās kā nodevēji un streiklauži.
skolotājiem 30.11.2015. 21:33:26
Neviens nav spiests ar varu strādāt tur kur nevēlas.Ejiet prom no skolas un atbrīvojiet vietu tiem kuri skolā vēlas strādāt.
Piekrītu mammai.Ceļojumiem un algai ir ļoti tiešs sakars.Nav jau žēl.Brauciet dārgie skolotāji, kur vien vēlaties.Tikai nebļaujiet un nerīkojiet bezjēdzīgus streikus.Paši skolotāji saka, ka streiks nav līdzeklis kā cīnīties par savām interesēm.Labāk būtu strādājuši un mazāk bļāvuši.Katru gadu viens un tas pats un vēl draudēs eksāmenu laikā streikot.
Ko tad darīja cienījamā Mikiško, kad bija pie sprices? Tagad runāt ir tik viegli!
Turklāt ,,prieku,, sagādā arī pedagogu izglītības un inteliģences līmenis, uzrunājot nepazīstamus cilvēkus uz tu.Kauns par tādiem ,,pedagogiem,,!!!!
Zinu, kad brauc par savu algu.Savādāk nerakstītu publisku komentāru.Un Jūs kundzīt ar savu toni tikai vēlreiz apstiprinājāt jau iepriekš teikto, ka tādām pedagoģēm kā Jums mūsu bērni ir tikai idioti, kas Jums sagādā naudu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.