Lietotājvārds
Parole
Izveidojiet katalogu, kurā redzams skolēnu skaits, kas saņem dokumentu un skolēnu skaits, kas kārto centralizētos eksāmenus. Ar katru gadu pieaug slimo skaits. Ir skolas , kur 1/3 slimi, tuvojamies 1/2. Kāda jēga šādai krāpniecībai????? Vai tā nav naudas izsaimniekošana?
Skolnieciņš 24.11.2016. 19:10:41
Nost ar GLASNOSTJ politiku!!! Tagad es baidos nākotnē studēt dokturantūrā, es nevēlos atskaitīties par intīmo dzīvi... Šie dati ir nepiedienīgi!!! Tieši šādus datus es regurāli internetā ievācu (policijas, armijnieku, novadnieku, kaut kādu iestāžu) algu datus un augstākos rādītājus virs vidējā aritmētiskā es noskaužu.... Es negribu, lai mani radi, paziņas vai ienaidnieki zin, cik es konkrēti saņēmu. Šādi man būs grūti uztaisīt intelektuālo sindikātu, jo VID's var mani apciemot.... Manai dzīvei jābūt intīmai.... Man nepatīk izprašņāšana, kā arī policisti, žurnālisti un ekstraseksi, video kameras, signalizācijas, sensori utt... Tie var piefiksēt manas kriminālās un netiklās darbības par kurām citiem nav jāzin...
Vispār jau Augstskolu likumā izsenis ierakstīts par diplomu reģistru, kuru kā nevarēja, tā nevarēja izveidot, nez, vai tad ar šo veiksies labāk.
Joprojām neticu, ka tas darbosies, visi argumenti ir pret. Labprāt priecāšos, ja pierādīs pretējo.
"augstskolas rektors vai koledžas direktors ir atbildīgs par studējošo un absolventu reģistram sniegto datu precizitāti un atbilstību īstenībai" - ak tad tāpēc rekotoru padome bija pret šo reģistru! uz viņiem būs atbildība.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.