Lietotājvārds
Parole
vaimandienin, pamodos, sapratu, ka eksis...nu tīrās šausmas!!! Pārstājiet te demagoģēt !
tiešām, kā tas iespējams? Bērni zināja domraksta tēmas, atskrēja starpbrīdī pie skolotāja un zināja. Neko nesaprotu. Taču skolotāja nezināja pirms tam.
Rīdzinieki lauku bērniem jau 11.40. varēja pziņot rakstu darbu tēmas;kā tas būtu jāsaprot?
un 19. maijā - CE 9.klasei. Klausīšanās uzd. - Līgo svētkos piedalīsies dziedātājs Ojārs Grīnbergs. Dziedājājs pavisam nesen nomira. Kā izm drīkst dot tādu uzdevumu? Stulbums!
Murgi!
Es nerunāju par kaut kādiem eksāmenu izstrādātājiem..bet gan par ikgadējo ārprāta ažiotāžu!
---> apnicis 18.05.2016. 09:45:34
Jāpriecājas, ka tā! Tas nozīmē, ka eksāmena gatavotāji ir strādājuši bez kļūdām....
Katru gadu šis te viss tiek pasniegts kā kārtējais pasaules brīnums un svarīgākā lieta uz plašās pasaules...nu cik var. Akdies, nu iet uz eksāmenu un raksta, nu ko var pērties un te mūždien no mušas uzpūst ziloni.
Rīdziniece 18.05.2016. 09:23:25
Jā, kā skatos, faktiski tikai svešvalodās eksāmeni ir aizvadīti... Visi pārējie vēl priekšā! Protams, zinu, ka tas, kuri ir tie "smagie" katram ir individuāli, bet parasti tomēr par tādiem uzskata visus eksaktos eksāmenus, kā arī latviešu val. un vēsturi.
Šokētajai Rīdziniecei 18.05.2016. 09:21:03
Un bioloģija arī vēl tikai 26.maijā. ;)
Rīdziniece 18.05.2016. 09:20:23
Tad jau izturību skolēniem! Redzu, ka smagākaie vēl tikai priekšā - matemātika, fizika, ķīmija, informātika, vēsture... Bāc, gandrīz visi!
Man jau likās, ka mācību gada beigas klāt un atzīmes izliktas! Nekā! izrādās eksāmeni vēl pilnā sparā notiek un kādu laiku vēl notiks!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.