Lietotājvārds
Parole
Manuprāt lielākais + bija, ka redzējām īsteno sabiedrības - vecāku atbalstu! Saprotu, ka viņiem tas tiešām nebija tik viennozīmīgi vienkārši. Tagad esmu pārliecināta, ka vecāki arī turpmāk mūs atbalstīs, ja tāda vajadzība būs- un visdrīzāk jau būs tas atbalsts vajadzīgs. Neticu valdības solījumiem! Redzu arī, ka tie negatīvo attieksmju paudēji no vecāku vidus arī nav nemaz tik daudz, kā pēc komentāriem varētu šķist! Cīņa ir tikai sākusies. Jāiet līdz galam! Paldies!
Ерунда все это. Никакого толка от этой забастовки. В Латвии из 833 школ в 311 учатся меньше 100 учеников, для которых надо содержать огромные здания. Даже богатая страна не может себе это позволить. А что говорить о нищей Латвии. Школы надо объединять - из этих 311 школ надо сделать примерно 100. Самоуправления этим не будут заниматься, потому что если они закроют школу, то за них никто не будет голосовать на выборах. Поэтому и содержат они эти школы с 30-50 учениками и с учителями на нищенской зарплате. А начинать надо с территориальной реформы - объединить самоуправления. У нас полно самоуправлений, в которых живет 1000-2000 человек ( а есть и меньше 100 человек) и надо содержать всю управу с кучей бездельников и депутатов. Латвия - страна бюрократов и чиновников и в этом случае она всегда будет нищей. Эти депутаты только смотрят, как бы им набить свой карман и подольше просидеть в мягком кресле депутата. Мэр Айзкраукле - свежий пример.
Malaci, pedagogi! Tik saliedēti tagad savā starpā, samaksājot par šo "saliedētību" ar savu algu. Malači! Turpināsim vēl saliedēties.
Super! Turpināsim tik streikot! Tas taču tik jauki saliedēja! Un, kad būsim jau pilnīgi saliedēti, no mums nāks gaisma, problēmas izgaismosies un ar prieku pašas atrisināsies!!! Bet valdībai būs atkal īstās dienas, kad sev palielināt algas!
Un rezultāts?"Bēdu,manu lielu bēdu.."
Bet jāstreiko lai atceltu patreizējo absurdo, diskriminējošo modeli, kuru izdomāja, lai likvidētu lauku skolas un pašus laukus- tā atzina Ķīlis- un ne tikai viņš. Atzina jau sen, bet modelis rullē. Tagad pienākusi kārta apcirpt tos, kurus 1. tūrē neapcirpa. Jāstreiko, lai arī mums izejas punkts būtu pirmskrīzes algas un jāpanāk jau sen paredzētais algu paaugstinājums. tas taču arī jau sen pieņemts, vai tad nē? Jāpanāk, lai valdība pilda solīto un savus pieņemtos likumus!
Nav izvēles jāstreiko ilgāk!
Zemnieki ir vēl svarīgāki! Ar tukšu vēderu neko daudz neiemācīsies :)
Streik galīgi bija neizdevies! Tikai pašmērķis, lai radītu darbošanās ilūziju. Kauns par LIZDu.
PALDIES LIZDA Vadītāja un Vadība par šo Konstruktīvo RĪCĪBU!!! Ceru, ka darbs PĒC BŪTĪBAS arī turpināsies un Izglītības joma kaut nedaudz pacelsies no nespēcības bedres!!! PALDIES!!! VESELĪBU!!! IZTURĪBU!!!
Pateicoties tādiem nodevējiem - streiklaužiem kā Jūs, skolotāji neparādīja visu savu spēku un potenciālu. Tipiska inteliģentu problēma - vēlme izlekt ar savu īpašo viedokli, tā vietā, lai patiesi saliedēti un vienoti aizstāvētu kopīgās intereses.
Streiks bija vajadzīgs lai savāktu 1 dienas skolotāju algu ko pielikt deputātu algām. Paldies LIZDA skolotāji pateicīgi!!!
kādas vēl lietas streika dienā? man likās,ka streikojot nedara neko?!
Tā vienšķiet, ka LIZDA vadība nodarbojas ar pašslavināšanu. Kuras no streika prasībām tika izpildītas? Vai ministru algu palielināšana? Tas taču nebija mūsu mērķis. Labi, ka vismaz Seile to atzina par neētisku. Bet nevienu no LIZDA izvirzītajām prasībām tā arī valdība neatbalstīja. Kāpēc runāt par lietām,, ko nevar izmērīt? Saliedētība arī nosacīta. Turklāt ne visi strādājošie atbalsta algu palielinājumu lielo slodžu skolotājiem.
skolotājs 600 eiro mēnesī nevar dabūt, bet Latvijas kangari šo mazumiņu sev PIELIEK
Te var kaut ko līdzēt tikai beztermiņa streiks!
Lielāka pazemojuma nav, mēs streikojam, lai mūs pienācīgi novērtē, bet valdība sev tajā pašā dienā nolemj pieliek 700eiro pie algas! Dakšas rokā un uz Rīgu, cita varianta nav!
Tas ir sākums. Jāsreiko min. nedēļu, lai sabiedrība varētu just, ka skolotāja profesija ir nepieciešama! Jo kas cilvēkam ir pats svarīgākais? Protams-bērns un viņa izglītība!!!
cits tētis 30.11.2015. 11:03:04
"Kolektīva saliedēšanas pasākums" (Team building) pie kafijas tases - vai tā ir labākā streika forma? Tā jau katru piektdienu var "kafijstreikot" - nekas nemainīsies!
Jāsaka godīgi - neredzu, vai mūsu ieceres jelkāda veidā būtu panāktas, bet vismaz streika diena bija visai patīkama, kaut arī mijās ar nelielām skumjām. Skolotāji skolā jutās vienoti, arī vidusskolēni bija neparasti saprotoši un mierīgi. Darīja savas lietas, gatavojās ballei, pildīja mājasdarbus... Solidaritāti tomēr varēja just.
Nu, skolotāji, sakiet jūs - vai tā ir taisnība? Vai pēc streika jūsu skolas pedagogi jūtas saliedētāki? Vai ir kādas pārmaiņas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.