Lietotājvārds
Parole
ass
Cik ģimenes brauc? A cik nebrauc?
Valsts atbalsts šādiem projektiem ir absolūti nepieciešams. Tas pats sakāms par muzejiem, kur skolēnu grupām un ģimenēm ar bērniem būtu jābūt lielākam atlaidēm. Ja domājam par bērniem ar īpašām vajadzībām - pieejamība ir problēma. Biju šokā, ka tādā iestādē kā Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs nav lifta ratiņniekiem.
Pauls Irbins 08.02.2016. 14:49:09
Paldies par atbalstu! Mūsu biedrībai, kuras dibinātāji ir pašvaldības, ir sabiedriskā labuma statuss. Esam daudz uzrunājuši dažādus valstsvīrus, pie mums bijuši visi prezidenti, ministru prezidenti, un kaudzēm ministru un deputātu. Visi sit pa plecu, bet atbalstīt nesola - valstij citas prioritātes :)
Bet skolas ar šo zinātkāri cīnās perfekti. Atceros no saviem skolas laikiem. Toreiz es neko neienīdu vairāk kā skolu.
Anglijā daudzās pilsētās ir tehnoloģiju muzeji- ieejas maksas nav! Lai mūsu .... pamācās!
Mani sajūsmina 08.02.2016. 11:09:57
Stokhomā Tehniskais muzejs. Ar bērniem vienas dienas braucienā pietiek aiziet uz šo muzeju un viņiem neko vairāk nevajag. Galvenais, ka tas sajūsmina zēnus- tur viss tik intereants
Paldies tādiem vīriem kā Irbins. Ka domā arī par tiem, kuri nevar samaksāt par šādām izglītojošām un izklaidējošām ekstrām bērniem.
Kāds vēl komercionāls? Tas izglītojošs pasākums, taču visi muzeji arī prasa kaut kādu biļetes maksu, bet tāpat valsts atbalsta! Tādēļ, jo sabiedrība no tā gūst kādu labumu! Un pasakatieties, cik daudz valstī ir pieaugušajiem domāti izglītības "pasākumi" - muzeji, izstādes utt. u.tjp. Un ļoti daudz ko atbalsta valst. Bērniem nav faktiski nekā, tādēļ ša'di zinātniskie centri būtu ideāli piemēroti! Man liekas mazliet absurda situācija.
Droši vien tāpēc, ka tas ir komercionāls projekts, tādēļ arī neatbalsta... @Ilona
Žēl, ka Latvijā neatbalsta zinātniskos centrus. Kādēļ nevar ņemt piemeru no Igaunijas? Vai tad nesaprot, ka ieguldījums nāktu atpakaļ? Cik daudz Latvijas ģimeņu katru gadu brauc uz Tallinu tikai, lai dotos uz AHHA un Muminu zinātn.centriem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.