Lietotājvārds
Parole
tā tas notiek 13.03.2016. 00:04:58
Kāpēc līdz pašvaldībām? Līdzekļi jānovirza uz konkrēto skolu. Strādāju skolā, kur līmenis ir labs (rādītājos esam Rīgas līmeni vai tuvu tam). Jau daudzus gadus atpakaļ sākām domāt, ko darīsim, lai piesaistītu bērnus no apkārtējiem pagastiem. Mums, necilos laukos pierobežā, ir mūzikas skola, mākslas skola, sporta skola. Bērni tiek atvesti 8:00-9:00, aizvesti 16:00-17:00- visu pēcpusdienu viņi tiek nodarbināti un pieskatīti. It kā naudai no citiem pagastiem vai novadiem vajadzētu ienākt mūsu skolā, bet tā ienāk novadā un piedalīta tiem, kas gadiem sēdējuši, klusi vaidējuši un neko nav pasākuši, lai vecāki saviem bērniem izvēlētos par labu esam pašu pagasta skolu. Jauki! "Jūs tā pastrādājāt, nu tad arī tā turpiniet, mums jau naudiņu padalīs tā brālīgi!". Lauki tika metodiski iznīcināti- būtu laiks piemaksāt, lai tā iznīcība vismaz apstājas. Vai varbūt mēs tiekam gatavoti galīgai iztirgošanai?
Hei, ministrijā, jūs ir jāsamazina par 9/10 ! 11.03.2016. 13:45:53
Vislabāk man patīk šis teikums: "...Alternatīvais modelis paredz, ka pedagogam tiktu samaksāts par VISIEM viņa veiktajiem pienākumiem, tomēr vienlaikus atalgojums būtu atkarīgs no skolēnu skaita."! Un ministrs labi zina, ka šobrīd skolotāji BEZ ATALGOJUMA veic vismaz 1/3 - 2/5 daļas darba! Kad samaksās par šīm neatalgotajām daļām, kuras skolotājsIR SPIESTS VEIKT, lai vispār varētu normāli strādāt, bet par kurām nesaņem atalgojumu??? Varbūt atlaižot 9/10 no IZM ministriem, referentiem, juristiem, vecākajiem, jaun'\akajiem speciālistiem, vietnieku vietniekiem, projektu vadītājiem, utt., varētu atrasties ne tikai lieki 150, bet visi 200 miljoni, kas tiek saņemti par atvaļinājumiem, komandējumiem, projektiem, pētījumiem utt.?
no komentāriem e-klasē 11.03.2016. 12:38:52
Nu nepieļaus Šadurskis, ka kaut kāds mazpilsētas skolas direktors var dažu mēnešu laikā (pie tam bez maksas) izdarīt to, ko vesela labi atalgotu ierēdņu armija IZM nespēja divos gados!
salīgstam, ka no 1.septembra atkal saņemsim pigu. Un tā tālāk...
Bez vārdiem 11.03.2016. 09:34:20
Zelta modelis

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.