Lietotājvārds
Parole
Cik tad sastukjeejaat kabataas par kaarteejo itkaaaa peegiinumu un juusu muuzhiiigo paargurumu darbaa pie kafijas pauzeem? Nez., kaaa juus pashi tur sev neriebjaties???? Maitas!!!
Ka var ko istenot, ja jauniesi masviedaaaaaaaaaa izbrauc no valsts? Kurs tad soreiz naudu iebaza sev kabata par so it ka baigi lielo darbu?
mamma 3 jaunieshiem 12.04.2016. 17:44:22
Sen nebiju taa smeejusies. Paldies oar rakstu. Mani 3 deeli poshas prom studeet uz Vaaciju. Un tur arii paliks dziivot. Riebjas vispar ienakt eklasee...un lasit dazhu labu cilveeku murgus.
Vilnis Baltais(skolēnu vecāks)Lielvārdes vidusskola. 12.04.2016. 17:20:06
Vai tad vecais ,jau veiksmīgi īstenots? Kārtējās pasakas.
Interesants salīdzinājums! Taču bez šādiem plāniem, valsts nostādnēm 1). neūtu skaidrs virziens, kādā strādāt visām apakš struktūrām; 2). ja valsts nebūs šādos plānos noteikusi prioritātes, tad - pavisam elementāri - nebūtu pamata finansējuma sadalījumam.
Neticu, neticu visiem tiem plāniem. Viss sākas galvā (ģimenē), nevis papīros (valsts likumos).

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.