Lietotājvārds
Parole
Atkal runas, diskusijas, vārdu sakot, I. Druvietes teiktais: "Tukša muldēšana!" Pēcpuses jau tā plakanas no sēdēšanas. Un nevaru saprast, kāda iespēja Latvijai no skolu reformas, iespēja kādā virzienā, jomā? Kāds ir reāls darbs, panākums?
Ooooooo, misionare Olinja, tad jau bus istaa vavuljoshana apr to, ka jebkursh var but sakolotajs, tikai jautajums, kur liks tas vecas un nekam nedeiigas topeedas nu taas pari 50 un lidz 65?
Nezinu, kāda būs diskusijas kvalitāte, bet runātāji jau nolasīti labi. Gaidu ar nepacietību.
Rīdziniece 10.03.2016. 09:11:03
Ak, šausmas, tad jau pie katra 21.gs. latviešu avīzes vai interneta raksta šitā varētu piesieties! Valoda attīstās, saulīt! Tādus teicienusm mūsdienās lieto, jā, arī "ietvaros"! :D
Brokastu medusmaize topošajiem filologiem: "ar runu uzstāsies", divas reizes nevietā lietots "kā arī", "tiks aicināti" (diskusijas laikā?!), "pasākums no cikla", "kā ietvaros" ," ar mērķi rast jaunus risinājumus", "veicināt sabiedrību" (?!!), "pēc būtības", "izveidot diskusiju", "___ rakstot" ( divdabja teiciens bez komata". Tomass Manns teiktu - kauns, tā runāt (arī rakstīt) nedrīkst. Visu kopā to var novērtēt kā interfrontes un arī globalizācijas interferences. Nē, neesam mēs vēl brīvi, ja mūsos iekšā vēl ir šādas drazas!
Atvainojiet, bet man šajā sakarā neviļus radās asociācijas: trīs Ņujorkas "akmens džungļos" dzimušie un augušie spriež par to, kā Latvijā paaugstināt ziemāju ražu - tos pļaujot ar sirpi, izkapti vai kombainu......
Interesanti, ka ziņa par ko tādu tiek izplatīta tikai dienu pirms pasākuma.
Labi, ka Igaunijas pārstāve aicināta, domāju, mums jāmācās no igauņiem mazināt birokrātiju- papīri, atskaites (piemēram, mani interesē ar skolotāju kvalitātes pak. saistītās tēmas- domāju, ka igauņi saprātīgāk uz šo skatās).
O, beidzot atkal Ķīlis parādās. Sen jau pietrūka šī cilvēka kompetentais viedoklis. CItādāk IZM runā un apspriež vien algas utt., bet saturam nepievēršas.
Rīdziniece 09.03.2016. 11:29:18
Skolām jau sen ir vajadzīga izlgītības reforma! Ne tikai skolu tīkla optimizācija un slēgšana, bet reāla satura reforma. Es tikai par!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.