Lietotājvārds
Parole
samazinājums 11.05.2016. 16:37:08
Kad samazināja nomalēm nevis ... eiro, bet latus, nevienam nešķita negodīgi! Tūlīt būs 10 gadi!
Vērotāja. 09.05.2016. 15:21:46
Lasot komentārus, padomāju, vai nopietni raksta pieauguši cilvēki? No malas izskatās kā bērni, kuri strīdās par mazu izteicienu. Skolotājiem jāiet ielās. Tā klusējot neviens nekoo nedabūs. Komentāri neko nedos. Nebrinītos, ja "algu paaugstinātāji " lasit pat neprot
Tikai Šķēles laikā LAtvijas budžets gāja plusos, visi pārējie izsaimniekoja Latvijas ekonomiku, tāpēc jau Jūsu jeņķi šo noēda ar Jūsu aunu stulbumu soļõjot aiz jeņķu stabules uz bezdibeni - Ekonomisko parādu
Izskatās, ka šitie 3 - 4 sievišķi, kas te plēšās kā tirgus sievas, iesūtītas no IZM un LIZDAS, lai novirzītu domu no problēmas uz tādu stulbu kašķi.
Svētule》muša 08.05.2016. 22:09:06
Nu ja, skolotājas savā "apdāvinātība" redz tikai izlaistus un visādi citādi neriktīgus bērnus, it kā pašām dzimtu ideāli!? Vajag strādāt nevis savā bezatbildībā vainot bērnus un vecākus!
Tvaika ielā internetu par godu svētdienai pieslēdza?
Visi te sacepās par svētuli. Taisnība jau ir, nezinu par gudrību, bet bezkaunības pārpārēm. Liekas, ka kāda no karojošajām māmiņām, kurām skolotāji ir visa ļaunuma iemiesojums, bet pašu izlaistie bērniņi - tīrie eņģelīši, kuri pat mūzikas skolā jāieinteresē, lai kādu noti puslīdz pieņemami nospēlētu. Un tad gaida no pedagogiem, lai strādā papildus, bet tikai lai samaksu neiedomājas prasīt, jo jābūt taču sajūsmā par iespēju strādāt ar viņu beztalantīgajiem eņģelīšiem.
Nekas Tevu ļaunumu neapturēs! Lai Tev veicas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
atceraties Sķēli 08.05.2016. 15:56:35
Ievēlēsim lielāko kretīnu!
Kāds naids? Laikam jau pati neko neesi sasniegusi. Žēl, ka tādi staigā par Latvija zemi. Gribu zināt, cik tālu iesi savā ļaunumā. Lai Tev veica!. Paldies Dievam, ka man nav nācies ar tādām saskarties kā TU.
Paldies par jauko komentāru Mātes dienā!!!!!!!
Svētule》SVETULEI 08.05.2016. 09:49:56
Tiešām jums ir ģimenes!? :D ...kaut kā apšaubu, jo ļoti necienīgi zākājoties izsakaties par bērniem! Nevajag melot par zemenēm, gadus 20 atpakaļ vēl varēja nopelnīt zemenēs, tagad gan ne. Pedagogi ar augstāko izglītību, bet stulbas un mēģina citus par stulbiem uzskatīt.
Kāpēc nepieciešmas zākāties? Tādi nu mēs esam cilvēki. Vai tad grūti izteikt komentāru bez apvainojumiem? Pedagogiem ir vecāki, vīri, kāpēc par to neviens nerunā. Pa vasaru pedagogi brauc uz ārzemēm zemenes lasīt un tā to naudiņu nopelna. Es ar savu komentāru gribēju pateikt, ka valsts līnenī katra vārda galā nevajag piesaukt algu modeli, jo tas atnesīs tikai naidu un vilšanos.
Svētule》Svētulei 07.05.2016. 14:00:47
Tieši tā, paskaties uz sevi spogulī...
Paskaties uz sevi spogulī...
Svētule》muša 07.05.2016. 11:32:23
Tas ir pa daudz... neesi pelnījusi pat to, ko saņem!
Kāpēc LIZDA UN LIVA klusē? Briest pamatīgākās ,,ziepes" kopš 2008./2009.m.g.!
Man ir 35 kontaktstundas, saņemu 590 eiro, tas ir normāli?!
Pāšlaik skaistajā ievziedu laikā jāsaprot, ka nākamgad pedagogi staigās caurās zeķubiksēs vai vienigajās džinsu biksēs. Elektrība sadādzināsies, pārtika nemāni sadārdzinās, bet algas samazinās. Es izrēķināju, ka man pēc pašreizējām aplēsēm būs jāsaņem par 150 euro mazāk. Kur tad tos 9 miljonus ieguldīs? Droši vien kārtējās darba grupas, konsultanti, padomdevēji utt. Vai tiešām mūsu arodbiedrība ir tik nespējīga pieņemt lēmumus, kas vasarā pedagogus iepriecinātu, nevis teiktu: " Pagaidiet, debesīs labāki būs!" Vienu lietu es nesaprotu, kāpēc pedagogi uztur izlemt nespējīgo arodbiedrību? ??? Manuprāt, jāpieprasa ne tika ministra kunga demisiju, bet visas valdības demisiju.
Prom un basta 07.05.2016. 07:12:39
LIZDA klusē, jo ir nodevīgs grupējums.
Kāpēc LIZDA klusē? Vai tad šis nav īstais brīdis streikam? Visriņķī samazinājumi.
Lizda! Publicē, kurās skolās algas palielināsies! Uzpeld tikai samazinājumi- ja parēķina.
Šadurska demisija un streiks
Bet tomēr, ja nu esmu nepraša rēķinos, jo humāno bloku pārstāvu. Kolēģi, VAI TE IR KĀDS, KURAM VARĒTU BŪT VAIRĀK PĒC reformas?????? Man kursa biedros nav neviena....
nevajadzēs 06.05.2016. 16:47:12
ZB 06.05.2016. 12:16 Kā tērēsim ''Mistiskos" 9viņus miljonus? Vai vajadzēs ? kolēģi, domāju, mēs neesam pareizi sapratusi, būs 9 milj.ekonomija.........visiem apkārt būs mazak.....
Nav tik daudz sliktu vārdu lai raksturotu pašreizejo valdību, neizglītots cilveks spetu pieņemt labākus lēmumus nekā viņi!
Kad Rainis bija izglītības ministrs, ministrijā pietika ar 22 ierēdņiem. Kāpēc šobrīd abas arodbiedrības (LIZDA un LIVA) neaicina samazināt uz pusi ierēdņu (ekspertu, vecāko-jaunāko speciālistu, projektu vadītāju, koordinatoru, konsultantu u.tml.) skaitu departamentos, izglītības pārvaldēs un ministrijā? Būtu reāla ekonomija!
Matemātiķe 06.05.2016. 13:02:49
Ir arī šāds komentārs: "Es 05.05.2016. 13:55 Tie, kas te veic aprēķinus, arī nav līdz galam godīgi un pārspīlē. Visiem taču ir skaidrs, ka šobrīd slodze ir 21 stunda, kas kā kontaktstundu skaits tiek saglabāts arī nākotnē, ietverts tajās 30 stundās. Var jau būt, ka kādam šobrīd nav jāgatavojas stundām.... Lielo skolu skolotājiem, kuriem ir n-tās paralēlklases. Mazajās skolās jāgatavojas katrai stundai.... " Kas man kā matemātiķei liekas visai loģisks.
Kā tērēsim ''Mistiskos" 9viņus miljonus? Vai vajadzēs ?
Starp citu , arodbiedrībai nekas arī nav jārunā. Tagad viss ir atkarīgs no tās paraksta zem trīspusējā līguma. Vanagai turpat uz vietas vajadzētu savu pildspalvu salauzt, samīdīt, piecelties un aiziet.Te vairs nav par ko runāt un spriest.
Izlasīju visas atsauksmes par šo informāciju. Ir acīm redzams, kas jau ir un kas vēl būs: satraukums, īgnums, panika, dusmas, nemiers, nemieri, muti ciet, ārā, prom... Un ir taču mums jau bijis 15. maijs, un viens Kārlis jau ir bijis.
Izlasīju visas atsauksmes par šo informāciju. Ir acīm redzams, kas jau ir un kas vēl būs: satraukums, īgnums, panika, dusmas, nemiers, nemieri, muti ciet, ārā, prom... Un ir taču mums jau bijis 15. maijs, un viens Kārlis jau ir bijis.
Palielināja algu...un slodzi. Parēķinām, cik maksā viena stunda tagad un cik maksās, par slodzi saņemot 680...
Ja nav vairs "Vienotības", tad nav jābūt arī Šadurskim. Nav ko viņam stāvēt uz mauzoleja un gvelzt padomiskos melus.
es -muļķim 06.05.2016. 08:58:13
Mazās skolas nevinnēs,tās vienkārši nomirs"dabīgā nāvē"!
Ne tikai Pierīgas, bet arī Kurzemes vidusskolas skolās algas samazaināsies par 100 eiro. "Super "reforma! Paldies Izglītības ministrijai un Kārlim!
Par skolas atbalsta personāla algām vispār nekas nav zināms. Pirms visi pedagogi aiziet vasaras atvaļinājumā ir jābūt zināmām algu izmaiņām. Ja par to paziņos tika septembrī, tad tas ir likuma pārkāpums un mēs varam tiesāties un saņemt kompensāciju.
Lai rotē uz tām skolām kur maksā vairāk!!!
LIZDA birojā ir 11 darbinieki. Pieņemsim, ka viņi saņem minimālo algu (ha!), tad parēķiniet, cik tas ir gadā. Plus - pirmorganizāciju vadītāju alga!!! Man par streika dienu nebija ne graša no arodbiedrības streika fonda. Iesmējos, kā Vanaga noliedzoši vaikstīja ģīmi, kad kāds uzņēmējs teica, ka nauda neseko skolēnam, bet pašvaldībai, kura sadala, lai vilks būtu paēdis un kaza dzīva. Es sponsorēju, nē - mecenitēju divas novada skolas, jo pašvaldības priekšnieks pirms vēlēšanām ir apsolījis saglabāt 2 skolas ar 30 skolēniem. Skumji, ka arodbiedrības biroja 11 locekļi nav spējuši valdībai ierosināt aizstāvēt skolotājus!
Arī mazās skolas zaudēs. Vairs par stundu nemaksās kā par stundu. Par pārējo jau 9 gadus praktiski nemaksā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.