Lietotājvārds
Parole
Aicinātu mazāk nīgriem interneta komentētājiem! Priecājieties par citu veiksmēm, nevis skaudiet to. ;)
Kāpēc visie e-klases lietotājiem jālasa par Rīgas interešu izglītības skolortājiem???
K
Nav jau laikam daudz tādu skolotāju, kuri ,, deg" ne tikai par mūsu kultūras metropoli Rīgu, bet ,,aprauga'' un iedvesmo arī savus kolēģus tā-lā-ka-jos lauku nostūros....Nujāāā....cik tad mums vairs atlicis....Dienas, tā teikt, skaitītas...Un tieši tāpēc, vēl jo vairāk priecē tas ,ka kāds vēl izrāda interesi par mums. Tā uzmanība un degsme, ar kādu Dina Liepa darbojas folkloras laukā, meklē repertuāru, aranžē un apmāca kokles spēlē, ir pašaizliedzīga un nesavtīga cēlā mērķa priekšā - gada beigās radīt svētkus un gandarījuma sajūtu Bērnu un jauniešu Nacionālajā sarīkojumā ,,Pulkā eimu, pulkā teku''.Radīt gandarījuma sajūtu par to, ka neesam pazaudējuši savu senču garu. Labi, ka kāds ,,PALDIES'' pasaka skaļi, jo neesam jau tie latvieši pārāk runīgi.
zinu, ko rakstu 28.11.2016. 13:55:08
skolot'ajai ->> Direktoru un skolu vadību ziņā ir tas, vai izvirzīt vispār kādu savu kolēģi, pulciņu vai skolēnu. Izvērtēšana lai paliek Departamenta ziņā. Vieglāk ir neizvirzīt un direktora fonda piemaksas sadalīt administrācijas starpā.
SKOLOTĀJA e-skolā atbild "TĒTIM" (iepriekšējais kom.) 28.11.2016. 11:10:08
Tas tiešām būtu lieliski, ja ikviens varētu uzzināt, kuru skolu un interešu izglītības centru vadītājas-direktores ir pelnījušas Ziemassvētku vecīša žagarus par to, ka nespēj vai negrib novērtēt savu skolotāju un arī audzēkņu veikumu! Mēs visi lepojamies, ka mums ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas datoriķi un matemātiķi, bet "Pūces balvas"ceremonijā mēs uzzinām par citām skolām, kurās mācās ne mazāk zinātkāri skolēni un strādā ne mazāk radoši skolotāji. Tāpat ar interešu izglītību - vai tiešām mums Rīgā ir tikai Skolēnu pils un Franču licejs? Kāpēc šogad nav izvirzīts neviens speciālo skolu skolotājs vai interešu izglītības pulciņš? Saņēmām Sarmas Freibergas un fonda "Nāc līdzās" ielūgumu apmeklēt bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām koncertu Nacionālajā Operā. Vai tas nav sasniegums? Vai ar to nav jālepojas? Ai, kā dažai direktorei vajag žagarus ....!!!! Vēlreiz paldies tētim par ierosinājumu un salīdzinājumu ar "Latvijas lepnumu" - mums jāzina labākie, arī tad, ja viņi tikai izvirzīti, lai ir uz ko tiekties, lai skolēni un skolotāji redz, ka viņu darbs novērtēts, kaut šoreiz citi ir nedaudz labāki! Paldies, ja ieklausīsīeties!
izlasīju "NEAPMIERINĀTĀ TĒVA" komentāru e-skolā 28.11.2016. 11:08:48
Kad piešķir balvu "Latvijas lepnums", ikviens var iepazīties (izlasīt) visu "Lepnuma" balvai izvirzīto sarakstu. Rīgas labākajiem mācību priekšmetu un interešu izglītības skolotāju - laureātu sarakstu E-SKOLĀ parādās tikai apbalvošanas dienā vai arī pēc balvu piešķiršanas. Skolēniem, vecākiem un kolēģiem-skolotājiem nav laika pienācīgi sagatavoties un ar ziediem apsveikt savējos. Rodas iespaids, ka balvas Rīgas skolotājiem ir "PĒDĒJĀS DIENAS PIEDĀVĀJUMS" - tāpat kā preču, kurām beidzas derīguma termiņš piedāvājums lielveikalos. Kāpēc tā? Mēs, skolēnu vecāki, uzrakstījām kā pratām lūgumu piešķirt balvu mūsu bērnu skolotājai, bet līdz pēdējai dienai nezinājām būs vai nebūs. Šoreiz nebija, bet nesaprotam kāpēc nebija? Vai vispār mūsu iesniegums sasniedza adresātus un tika izvērtēts? Protams, nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara, bet cik reizes var kāpt uz viena un tā paša grābekļa? Vai tiešām par maz atbildīgo ierēdņu? Bet, varbūt, gluži pretēji - ierēdņu skaits pārāk liels, lai darbs tiktu organizēts efektīvi un plānveidīgi!?
Wohoo, sveiciens Dagnim no Domiņas!:)
Apsveicu laureātus! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.