Lietotājvārds
Parole
varu rakt un varu arī nerakt...
A Vaj tad jūs vēl neesat pamanījuši, ka mūsdienu politika ir temēta uz skolotāju skaita samazināšanu. Un tas tiek darīts lai pataupīt naudiņu. Algas reforma - mazāk skolotāju, mazāk izdevumu. Lojalitāte, protams, ir vajadzīga lai atbrīvoties no skolotājem pēc tas pašas loģikas. Bet no otras puses, profesionālo skolotāju trūkst, tāpēc ir atļauts strādāt neprofesionāliem (studentiem, piemēram, un personam, kuri pabeidza 72 stundu muldoloģijas kursu). Tāpēc ka profesionāļi nestrāda pa 500 eur un mazāk uz rokas. Tas viss ir taupišānas metodes.
Kāds sakars īr šai lojalitātei ar valsts budžetu?
Jāsaka, šis lojalitātes likums ir diez gan ironisks pēc savas būtības. Vai tas nevienam neatgādina laikus, kad PSRS slepenpolicija atsijāja "lojālos" pilsoņus no "nodevējiem"? Latviešiem ir izteikts pašlepnums skatīties uz pagātni ar augsti paceltu degunu un neredzēt savas kļūdas. Būsim atklāti, kamēr pastāvošajā iekartā turpināsies sporadiskais masonu perēkļa parazītisms, taisnība nekad neuzvarēs.
Kurš alternatīvi apdāvinātais vispār iedēja budžeta projektā galīgi neiederīgu un ar budžetu tieši nesaistītu likumu fragmentus?
Atkal te spieto pāris valstij nelojāli troļļi, kas visu laiku raksta vienāda stila komentārus.
Ņemot vērā, ka budžeta atgriešana atpakaļ izskatīšanai Saeimā nozīmē valdības krišanu, domāju, ka izsludinās. Ne par velti šos grozījumus ielika pie budžeta, lai gan tiešas saistības nav, jo skaidrs, ka pie pašreizējā Saeimas sastāva un koalīcijas prezidents neriskēs ar valdību. Ja būtu vērā ņemami pretendenti uz jaunas valdības veidošanu, tad droši vien varētu arī atmestu.
Neviens jau neapstrīd, ka skolotājam ir jābūt lojālam pret valsti. Bažas jau par to, kā jēdzienu var interpretēt, ko uzskata par nelojalitāti. Ir politiķi, kuri jebkuru kritiku valdības adresē jau uzskata par valsts pamatu graušanu.
Malacis ""Es""! Pareizi Jūs citējat Orvelu. Arī Staļins teica:"Ja tu neesi ar mani, tu esi pret mani!" .""Es jūs piespiedīšu mīlēt Raini!", bija tāda luga. Vajag kungiem Saeimā, ministriem u.c. bagātniekiem būt lojāliem pret tautu, tad tauta arī būs lojāla!
Lojalitātes likumi ir tikai totalitāros režīmos. Kur patiesības ministrija? Palasiet Orvelu.
Neviens jau neapšauba faktu, ka skolotājam ir jābūt lojālam pret valsti. Bažas (turklāt ļoti nopietnas) raisa fakts, ka šī likuma interpretācija ir ļoo-ooti staipāma, līdz ar to pastāv iespēja izrēķināties ar skolas vadībai neērtiem pedagogiem.
pārsteigums 25.11.2016. 12:15:49
Prezidents ir PAR nelojāliem skolotājiem?
matemātiķe 25.11.2016. 11:58:40
Teorēma: Ja cilvēks melo, tad viņš ir lojāls.Pierādījums:1) Izglītības ministrs ir lojāls.2) Solīja 68 procenti algas pieaugumu skolotājiem, bet tā nav , tātad viņš melo.3)Tātad, ja melo ir lojāls.4) Skolotājs var teikt ko gribi, tikai jāsaka ,ka melo , tātad būs vienmēr lojāls.
Galu galā pēc būtības jau tie lielai daļai liekas o.k. TIkai, ja iedziļinās, kļūst skaidrs, cik subjekīvi tie ir un dažādi interpretējami.
Es vienkārši domāju, ka prezidents ņemtu to vērā, cik sarežģīts bija šis budžeta pieņemšanas posms un tas būtu par pamatu, lai nemestu atpakaļ šos lojalitātes grozījumus.
Hmm, tagad mums jāuztraucas, vai deputāti ir laimīgi?
" ..ir jāsaprot, vai atgriezt iespējams tikai Izglītības likumu vai arī tā ietekme uz budžetu ir tik liela, ka Saeimai atpakaļ būtu jāatdod viss valsts budžeta likumprojekts." Oho! Tas būtu iespaidīgi, ņemot 'vērā, cik grūti un ilgi bija pieņemt budžetu. Diez, vai deputāti par to būtu laimīgi.
Šaubos, ka to darīs. Bet būtu jau labi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.