Lietotājvārds
Parole
Чему удивляться? Назовите отрасль экономики, где что-либо улучшилось. У власти этнократы. И их электорат глуп, не в обиду сказано. Это Латвия этнократов и строили они ее под себя, эксплуатируя национальные чувства латышского народа. Про инородцев речи не идет. Сами латыши стонут под этой властью, но гипноз очень сильный. За 26 лет народ так запрограммировали, что они и думать не могут о смене власти
Un pareizi. Darbs nav padarīts kvalitatīvi. Formulējumi izplūduši, nekonkrēti, interpretējami. Nepieciešams kļūdu labojums un darbiņš būtu jāpārstrādā.
Varu rakt un varu arī nerakt..."Likumprojekta autore - Izglītības un zinātnes ministrija - skaidro, ka tas izstrādāts,.. lai novērstu to, ka izglītības iestādē strādā tās vadītājs vai pedagogs, kas ir nelojāls Latvijai un tās Satversmei, kā arī ierobežotu neracionālu valsts budžeta līdzekļu izlietojumu." Šadurska kungs taču vēl nesen mierināja, kā šādi ""nelojāli"" pedagogi valstī ir uz 1(vai tomēr abu?) rokas pirkstiem saskaitāmi - kāpēc tad tik liela ažiotāža par šo likumu? Lai novērstu uzmanību no svarīgākiem jautājumiem? Būtu labāk ko darījuši ar algām. CELT MINIMĀLO ALGU! - attiecīgi tāpat kā valdībai un prezid. kancelejai, jo krīze taču beigusies visiem vienādi (deputātu algu paaugstinājums arī galīgi neizskatās pēc valsts budžeta līdzekļu racionāla izlietojuma). Aiz ko šie ir labāki par citiem? Tautai nav taču no kā dzīvot - valdība laikam veikalos neiet, degvielu nelej (ak vai, piemirsu - transportu tiem apmaksā valsts) un nezina, kā cēlušās cenas nepieciešamajām precēm, zālēm, nerunājot par pakalpojumiem, elektrību, siltumu utt.
Ernests @GG 28.11.2016. 15:40:03
Nē, tieši to arī LIZDA saka - grozījumi tika pieņemti, bet tiem nemaz nav sakara ar budžetu! Tikai ar izglītības politiku Latvijā.
Drīzāk būs tā - izlasīs un izdomās, kā pieklājīgāk "atšūt". Manuprāt. Jo izskatās, lai viņš maiņitu šos grozījumus, būtu jāatmet atpakaļ budžets, ja jau tika pieņemts tā ietvaros. Bet varbūt kļūdos.
Vismaz reāla rīcība no LIZDAS un LIVAS. Jācer, ka prezidents ieklausīsies.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.