Lietotājvārds
Parole
Malači lai veicas! Tikai nesaproti vēl jo projām un arī pēc raksta kur tas notiks tieši to es nesaprotu. Un tiešām labi ka to pateica laicīgi varbūt varētu es arī tur ierasties. Visiem dalbniekiem novēlu ļoti lielu veiksmi!
Pilnībā piekrrītu iepriekšējiem komentētājiem - informācija ir pietiekoša un laicīga, tikai katru gadu ir daudzi, kuri negrib saprast, ka visi no vienas skolas nevar braukt. Ļoti žēl, ja kāds tādēļ jūtas aizvainots, ka gadu no gada netiek, jo aizbrauc tikai vadība. Bet no gaišās puses - variet skatīties tiešraidi un pēc visus lekciju ierakstus! Viss tusiņš gan, protams, izpaliek... Bet nu vajag arī saprast, ka visus Latvijas skolotājus zem viena jumta nesaliksi. :) Es starp citu, arī nemaz nebraukšu, bet gan skatīšos vēlāk ierakstu. Tiešraides laikā man stundas. Lai mums visiem jauka konference - kuriem pie ekrāniem, kuriem - klātienē!
Hihi, man katru gadu patīk tie pukstētāji, ka nekas netika viņiem pateikts par pieteikšanos. Tikai laikam nesaprot, ka viņu skola zina gan pat pieteikšanos, mēnesi iepriekš ir pieteikušās, bet nav to izbazūnējuši pa visu skolu. :) Tas taču loģiski, ko kacināt pārējos, kuri netiek aicināti? Ja jau tiek tikai 1-2 personas no vienas iestādes, tak loģiski, ka sūtīs info direktoriem, kuri tālāk tad jau sarunās, kuri tad būs tie braucēji. Pārējiem, kuri nebrauc, jāzina par lekciju video, lai var tāpat sekot līdzi. Un tam jau gan nevajag mēnesi pirms zināt. :) :)
Madara Bot. @Andris 14.04.2016. 13:54:23
Pieteikties no katras skolas tak var tikai kādi pārstāvji! informāciju jau saņem direktori, e-klases virslietotāji, kuri tālāk nolemj, kuri dosies. Ne jau visi simti tūkstoši Latvijas skolotāju var braukt. :) :) Mūsu skolā vismaz ir tā - info vairāk nekā mēnesi pirms tam pienāk vadībai (neatceros, kad, bet krietni sen), kura tālāk nolemj, kuri dosies šogad. Tā ka par info jautā skolas vadībai, kādēļ nezināji agrāk. :) Portālā tikai pēc tam ir atgādinājums pirms pašas konf., infa par norisi utt., kas un kā. Es arī nebraukšu, gaidīšu, kad būs video lekcijas.
Paldies e-klasei par "savlaicīgu" informēšanu. Brīnos kāpēc informācija parādījusies tik ātri (3 dienas pirms). Varējāt kā parasti vai nu piektdien (konferences dienā) vai pirmdien (pēc konferences) paziņot. Diemžēl esmu savu laiku jau laikus saplānojis un tāpēc nesanāks.....
Līga @A.M. 14.04.2016. 00:20:47
Sakiet, vai Pierīgā nozīmē Juglā? :)
A.M. Mārītei 13.04.2016. 17:41:06
Priecājos, ka konference Cēsīs, neskatoties uz to, ka dzīvoju un strādāju Pierīgā. Svarīga nav vieta, bet saturs.
Opā, tā ir interesanta ideja! :) Es lieku plusu, vienīgais, ja būtu, teiksim, Daugavpilī, vai Liepājnieki brauktu. :D
Ir jāievieš tradīcija, E-klases konference katru gadu citā pilsētā
Malači! Lai veicas!
Es arī esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Cēsu koncertzāli, bet neesmu vēl bijusi. Interesantāk nekā Kongresu namā. Nesprotu, kādēļ daži uzskati, ka visam vienmēr jānotiek Rīgā, centrā!
Man liels prieks, ka būs Cēsīs! Neesmu bijusi nekad jaunajā koncertzālē, labprāt redzēšu. Gan jau daudziem rīdzniekiem un kurzmeniekiem tas sagādās problēmas, bet nu nevar vienmēr gribēt, ka viss notiek galvaspilsētā tikai.
Kāpēc konference ir Cēsīs?
Paldies e-klases administrācijai par konferencēm, vienmēr ir pārdomāti, aktuāli jautājumi par kuriem kuriem var saņemt informāciju.
Mums gan tikai direktore un virslietotāja dodas. Bet es noteikti pēc tam skatīšos lekciju ierakstus!
Pagājušajā gadā ļoti patika konference, visspilgtāk atceros Annas Zaulas lekciju. Ceru, ka šogad būs tikpat interesanti!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.