Lietotājvārds
Parole
daaaaaaaauuuuuudz 16.03.2016. 16:31:04
Uz rokas ...5 eiro, nevis lati!
Realitāte ir tāda kāda tā ir.Nav ne skolotāji ne skolēni bez grēka.Labākajiem pedagogiem pacelt algu, bet tādām, kas bērnus pazemo un apsaukā tiešām uzskatāt, ka ir pelnījušas pat to pašu ko patreiz saņem?
>>>tantiņai 14.03.2016. 14:12:25
Rakstiet papīru, kariet augšā tās prastās učenes, bet jūs izklausāties vēl stulbākas, ja par visiem runājat, skatoties uz saviem paraugiem. Un nerakstiet anonīmi, nosauciet skolu, citādi tie, kas lasa, tiešā padomās, ka visi tādi. Nu tīrais absurds.Riebjās lasīt to zākāšanos.
par solijumiem skoolootaajiem 14.03.2016. 12:44:03
Kops' 1991gada visas valdibas mums solija un solija .Dombrovska valdiba reali,,palidzeja,, 50% nonema no algas.Tagad atkal solis ,solis kamer nakosa krize atkal 50% atnems.VEL, kad skolotajiem pieliek 3 eur pie algas ,tad cauram dienam radio skandina to ,bet kad valdibai un juristiem pieliek viss klusu. Kad atbrauca profesors no ASV vins teica, ka Amerika 2o 000 dolari gada ir trucigo alga.Latvija skolotaja gada alga 420x 12= 5040 eur uz papira.
Paldies Česlavam Batņam un viņa komandai par to, ka beidzot ir viennozīmīgi nosaukts 40 nedēļas stundu saturs. Punkts un amen!. Un lai vairs neviens no skolas administrācijas, no ministrijas departamentiem un citiem gudrības izplatīšanas centriem nemēģina piespiest skolotājus kaut ko darīt ārpus tā. Arī lai mikrobsofts neslavē skolotājus par virsstundām, bet labāk liek viņus mierā un ļauj atpūsties kā cilvēkiem. Galvenais, kas mums ir vajadzīgs, nav lielāki vai mazāki skaitļi, tie mainīsies tikpat strauji un neparedzami kā laikapstākļi. Galvenais ir atbilde uz neskaidro jautājumu - PAR KO MAKSĀS!!! Ne ministrija , ne tās sociālie partneri to nav pateikuši. Vai šī bailīgā klusēšana ir kārtējā liekulības (netikumības) stunda?
atkal .. "nekauņa" raksta 14.03.2016. 08:49:55
Šodien sākas skolēnu brīvlaiks.12-tie kārtos svešval.eks. Šodien, rīt un parīt vadīšu konsultācijas 12.kl. skolēniem (daru to tik ilgi,cik tas nepieciešams skolēniem), ceturtdien/piektdien eksāmens, jāpieņem mutv.daļa.Tad vēl šīs nedēļas laikā jāsagatavo atskaites, jāpārbauda kontroldarbi, pierakstu klades u.c. Un tad, pēc citu domām, skolotāji pēc šādas "bonusa" brīvlaika nedēļas "kā šokolādes atgriezīsies no siltzemju rehabilitācijas kūrortiem". Cilvēki, nevajag rakstīt un runāt par to, ko nezināt!!! Rūpējieties labāk par savu veselību, jo tik daudz žults nāk ārā no jums...Un vēl. Par cilvēku var spriest pēc tā, kā viņš runā par citiem, tātad jūsu komentāri ir zināmā mērā jūsu vizītkartes. Žēl, ka jums nepaveicās: man gan bija labi skolotāji, kurus es atceros ar patiesu cieņu un pateicoties kuriem es arīi zvēlējos kļūt par skolotāju.
Nē, Kerijai nav krāsu redze, viņai pietiek paskatīties uz kolēģiem, kas paliek pelēkāki un pelēkāki. Tā kā linkus te likt neļauj, katrs pats var iedvesmoties no bildītes, kas atrodama zem atslēgas vārdiem teacher at the end of the school year (divas pūcītes). Tur līdz zaļam ģīmim nav tālu. Bet daži te par nosauļotiem runā. Man pat prieks, ja kāds kolēģis, kam labi situēta otra puse, paņem bezalgas atvaļinājumu (ja viņš nav iesaistīts eksāmenu procesā) un aizbrauc izkustēties uz kādu slēpošanas trasi, pie viena iegūstot D vitamīnu. Reti, bet nu reizi pa 3-4 gadiem kāds no tā kolektīva, kur strādāju, atļaujas. Droši vien, pēc tam arī kādam ir, ko apzelēt un vispārināt.
Tieši tā, kāds labums no svešās tantes klases priekšā, ja neesmu atnācis mācīties. Slinkums. Aln!
Pārsteigtā... 13.03.2016. 22:47:52
Palsot komentārus kauns palika...
Zelta pedagogi mums skolās strādā....vārda tiešajā nozīmē...katra otrā tā apkrāvusies ar zeltu ka jābrīnās kā nes to smagumu...bet vēl algas par mazu...
to komentāram 13.03.2016. 22:18:44
Skolēni būtu ieguvēji, ja viņu vecāki būtu visi labi situēti, a kas viņam par ieguvumu no tās svešās tanntes klases priekšā????
Palasiet, palasiet pedagogi, ko par jums tauta raksta....manā bērnu skolā tik traki nav....bet nekāda labā attieksme un ieinteresētība rezultatīvā mācību procesā ar nav...
Mūsu skolā tas pats...skolotājas lamājas kā prostitūtas uz ielas un visu tik noveļ uz bērniem...
Nu ta uzklupušas dežurantantei...ha ha....tak lai jums tiek tas piķis...neaizrijaties tik komentārus rakstot....gribu redzēt kā nu mums celsies izglītības kvalitāte un mājās nāks laimīgi bērni nevis ,,trūcīgo,, skolotāju aprieti no sērijas idioti, izdzimteņi un cits trūcīgais skolotājs pat ar tādiem vārdiem apzīmē, ko šeit kauns uzrakstīt, bet tomēr riskēšu.Jāds atbalsts un cieņa var būt tādām skolas darbonēm, kuras stundas laikā mierīgi pasaka...a tu pe...ža...ko sēdi, atver grāmatu!!!!Lepojamies un atbalstām mūsu skolotājus par lielāku algu!!!
Skolēni būtu tikai ieguvēji, ja skolotāji būtu situēti, ceļojot paplašinājuši savu redzesloku,pozitīvo enerģiju nodotu zinātkāriem audzēkņiem. Mēs taču vēlamies tiekties uz nākotnes sabiedrību.
Laikam ir krāsu redze!
Un kāda būs direktoru alga?Vai atkal uz 50% lielākas- 2580EUR ?
Paldies Dievam, ka tādām "dežurantēm", kurām pietiek spēka visus apriet, ir vēl varēšana zvana pogu nospiest! Acīs noteikti visiem klanās un ir pati laipnība. Pēc kara tādi darboņi smalkos amatos tika, godīgie darba veicēji tika izsūtīti, rezultātā- valsts uz grunti. Tās žultainās vecenes jau vienmēr visu par visiem zina labāk. Kas viņām liedz braukt uz kūrortu? Izgulējušās jau darba laikā, grūti saprast, ka skolotāji arī grib mazliet atelpas. Mūsu skolā gan strādājam brīvlaikā. Kūrorts nespīd.
Malači tie kuri učenēm uz astēm uzkāpj.A ta staigā visgudrītes degunus pacēlušas.Nav tiesību redz viņām ar pirkstiem bakstīt...un kā vēl ir tiesības..par mūsu nodokļu maksātāju naudu braucat uz kurortiem
skolotājiem 13.03.2016. 16:56:01
Oi oi oi...necepaties necepaties...atpūšaties, pasauļojaties utt. Jums jau vienīgajām Latvijā ir gan smags morāls darbs, gan savu resursu izmantošana un viss pārējais šausmīgākais kas vien cilvēkam var būt darba dzīvē.....aizejiet pastrādājiet uz pansionātu ar nīgriem dusmīgiem večiem par divreiz mazāku atalgojumu kā jums ir tagad.
ohoho > ooo 13.03.2016. 16:06:22
Taviem vārdiem runājot: "...Un tādas ir daudz.Ticiet man." Jā, tādas kā tu, ir daudz. Un redzēt grib tikai to, ko grib, bet neredz visu kopumā. Ja skolotāja arī ir nolēmusi ar ģimeni aizbraukt atpūsties, tad ne Tev būs bakstīt ar pirkstu, un nosodīt, ka viņa savu vakaru darbu mājās kaut vienu nedēļu aizstāj ar atpūtu.
ohoho > ooo 13.03.2016. 16:02:51
Kāpēc nepaseko IZM ierēdņu darba laikam un atvaļinājumiem ar tūkstošos mērāmām atvaļinājuma naudiņām UZ ROKAS KATRU MĒNESI??? Kāds ir labums sabiedrībai no viņu darba? Ko viņi ar savu "darbu" devuši izglītības nozarei? Cik bērniem ir uzlabojušās zināšanas viņu "darba" rezultātā? Kāpēc neskaiti tās 2,5 - 3 stundas, kuru laikā apkopēja veic savu darbu un uz mājām līdzi neņem, bet saņem... tikpat cik skolotāja par nervozu, morāli smagu darbu ar 20 cilvēkiem vienlaikus 6 -8 stundas dienā? Kāpēc neredzi, ka tai skolotājai ir arī pēc tām kontaktstundām jāsakopo atlikusī enerģija darbu labošanai un tam, lai sagatavotos nākamajām stundām, pie tam, lielākoties izmantojot savu brīvo laiku un savus resursus - papīru, printeri, datoru, elektrību, kārtri'džus,... KĀPĒC TO TU NEREDZI?
Nezinu vai Amizantā ir vai nav neapmierināta mājsaimniece, bet piekrītu gan viņai , gan citiem, kas te pieminēja skolotāju nosauļotās sejas.Mūsu skolā tieši tas pats.Strādāju skolā par dežuranti un es jau nu ļoti labi zinu kas un kā un cik strādā mūsu skolā.Jau mēnesi atpakaļ skolotājas jautri čaloja un apsprieda pavasara brīvdienu plānus ārpus Latvijas robežām.Un tādas ir daudz.Ticiet man.Un ir arī skolotāji kas ar bērniem un pret savu darbiņu neatkarībā no samaksas ar visu sirdi un dvēseli.Bet tādi lielā Rīgas skolā ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.Tā ka var saprast cilvēkus, ka neatbalsta skolotājus.Man personīgi ne skauž ne interesē ko viņi saņem.Ar savu atalgojumu esmu apmierināta.
vēl viena skolotāja 13.03.2016. 14:55:47
pirmdien- skolotāju sanāksme, atskaišu un dažādu jautājumu kārtošana, trešdien, ceturtdien kursi, kuri ir obligāti. Un tas viss neatkarīgi no tā, ka man ir tikai 7 stundas nedēļā, un strādāju 1 dienu nedēļā
nu ja..esmu nekauņa 13.03.2016. 11:06:34
Nāk.nedēļ sāksies skolēnu brīvlaiks.12-tie kārtos svešval.eks. Pirmdien, otrdien, trešdien vadīšu konsultācijas 12.kl. skolēniem (daru to tik ilgi,cik tas nepieciešams skolēniem), ceturtdien/piektdien eksāmens, jāpieņem mutv.daļa.Tad vēl šīs nedēļas laikā jāsagatavo atskaites, jāpārbauda kontroldarbi, pierakstu klades u.c. Un tad, pēc citu domām, skolotāji pēc šādas "bonusa" brīvlaika nedēļas "kā šokolādes atgriezīsies no siltzemju rehabilitācijas kūrortiem". Cilvēki, nevajag rakstīt un runāt par to, ko nezināt!!! Rūpējieties labāk par savu veselību, jo tik daudz žults nāk ārā no jums...
>>> pedagogi pēc nedēļas brūni kā šokolādes atgriezīsies no siltzemju rehabilitācijas kūrortiem... Ja? Nez, kuri marsieši tad zaļiem ģīmjiem vadīs, novēros un vērtēs 12. klašu eksāmenus svešvalodā nākamnedēļ? Un 12. klasēm nav brīvlaika, ja nekārto eksāmenu, jānodrošina stundas.
Pirmskolas pedagogiem līdz 30 stundām nedēļā? Kur tad vecāki liks tos bērnus, ja audzinātājas strādās 6 stundas dienā? Redzams, ka skolu direktori nevar sastādīt šādus modeļus.
Arī mūzikas un mākslas skolās jāstrādā ar grupām , tāpat jāgatavo materiāli, kontroldarbi un tie arī jālabo. Mēs to visu darām par velti, jo līdz šim neviena kapeika ārpus kontaktstundām samaksāta nav. Un pamēģini paklausītes flautas vai vijoles skaņas 8 stundas dienā! Pie tam ne pārāk kvalitatīvas.
Ak, vai! Amizantā 13.03.2016. 00:08:38
Laikam esi ar dzīvi neapmierināta mājsaimniece, kam ir laiks lūrēt citu makos un atslēgas caurumos. Ir jau arī melnās avis tajā pedagogu pulkā, tas tiesa, bet ir pamatīga aprobežotība izteikt visaptverošu viedokli par visiem. Un tie valsts naudas izsaimniekotāji jāmeklē citos plauktos, ne skolās. Pieņemsim, ka tā daļa, kas savu darba laiku noslaistās, dzīvos labāk uz godīgi strādājošo rēķina, bet ne otrādi. Arī tās nosauļotās sejas ir kādā konkrētā iestādē, bet tas jau arī no sērijas "šaurs sliežu dzelzceļš". Nu nenotiek tā visās skolās. Tāpēc jau šajā valstī tik slikti iet, ka liela daļa dzīvo pēc principa: "Ka tik tev arī labi neiet! " Valdību ieskaitot...
Ir gan atšķirība, ja strādā 1:1 vai ar klasi, kur arī jaāgatavo materiāli, k-darbi, ieskaites, tie visi un mājas darbi arī jālabo.
Visi visā pasaulē vēlas ēst labu pārtiku un nēsāt kvalitatīvu apģērbu!!!!Parādiet tādu, kas to nevēlas.Ak tad pāris mēneši atvaļinājums vasarā un visos pārējos brīvlaikos tāds nieka bonusiņš vien ir....nu ja tā jau tas ir...un pasakiet ka šitā pedagogu varza nav nekauņas????
Vēl viens pierādījums tam, ka tās aptaurētās skolā no bezdarbības citu komentāros ieviesušās drukas kļūdas uzskata par pareizrakstības kļūdām.Cik jābūt aprobežotai personai, lai nodomātu, ka kāds latvietis elementārus vārdus nemāk uzrakstīt!!!!!
skolotājai 12.03.2016. 19:29:15
Lielākā daļa pedagogu nav mācījušies bērnībā ne mūzikas, ne mākslas skolā. Nu labi, pieņemsim, puse. Tādēļ negaidiet no viņiem sapratni šajā jautājumā, viņiem galvā tikai viens arguments - darba sarežģītība atkarīga no skolēnu skaita klasē un punkts. Jā, tas, protams, kaitina, arī mani, esmu saskārusies ar citu skolu pedagogu neizpratni (nekompetenci), bet vēlmi gudri spriedelēt. Pati strādāju mūzikas skolā. Mēs, mūziķi, mākslinieki, esam mācījušies gan vispārizglītojošajā, gan mūzikas (vai mākslas) skolā, tādējādi pārzinām abas jomas. Taču vairums pedagogu, kam nav saskarsmes ar šīm lietām, tajās galīgi neorientējas un ''brauc augumā'' par it kā daudz vieglāku darbu, jo skolēns klasē, redz, viens! Ko lai saka? Vai tas nav raksturīgi cilvēkiem vispār? Spriest par to, ko nesajēdz, kaut domā, ka visu zina. Mans vēlējums - esiet iecietīgi un saprotoši viens pret otru, cienījamie kolēģi! Visi esam skolotāji taču!
Kāpēc mūzikas un mākslas skolām 32 stundas? Ar vienu bērnu strādāt ir vēl grūtāk. Tā ir visa enerģija ko tu atdod bērnam , ja gribi kaut ko iemācīt.
Algu modelis interesants, bet noteikti mums pasniegts ļoti "noīsinātā" fomātā. Nekur jau nav teikts, ka tiks ieviests dzīvē. Skolotāju algu un dzīves modeli nebūs lemts saprast nevienam, kurš skolā nav strādājis ... diemžēl. Tādēl arī nav vērts ne uz vienu apvainoties. Vasaras atvaļinajums tiešām ir īpašs bonuss, bet es to pavadu, pieskatot savus un radu bernus, sanak arī sava veida pedagoga darbs :) Skola strādaju tāpēc, ka man tas darbs patīk nevis "superīgās" algas dēļ. Un darba stundas vismaz 2x nedēļā sanāk pilnas 10, pārējās mazak par 8 nesaskaitīt. Pratams, ka velos atalgojumu, kas ļautu no darba brīvaja laika izveleties kvalitatīvu partiku, apģērbu un atpūtu.
Cik precīzi aprēķināts: katra otrā - nekauņa. Bet pareizrakstībā gan jāpatrenējas, daudz kļūdu.
Spēj tik drukāt :)
to Amizanti! 12.03.2016. 13:22:23
vēmiens nāk no tāda tipa vecākiem/cilvēkiem kā jūs!
Pavasara brīvdienas.Urrāaa!!!Nu tik atkal mūsu skolas nabadzīgie un pārstrādājušies pedagogi pēc nedēļas brūni kā šokolādes atgriezīsies no siltzemju rehabilitācijas kūrortiem.Pilnīgi nopietni.Realitāte katru gadu pavasara brīvdienās.
Visiem nabaga skolotājiem!!! 12.03.2016. 12:29:54
Nekauņas Jūs esat katra otrā.Ko tad strādājat skolā, ja jau tur Jūs super profesionāļus pēc kuriem mums mirstīgajiem bez attiecīgās uzglītības kopā ar bērniem i jaunā viela jāskaidro i mājas darbi jāpilda nenovērtē????Par ierēdņiem redz bļaujat neko nedara par nodokļu maksātāju naudu, var padomāt Jūs tās lielās darītājas un galvenais jau ka NE par nodokļu maksārāju naudu!!!!Skolotāji un ārsti lielākie ierausēji un bļāvēji valstī!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.