Lietotājvārds
Parole
Kad to bezjēgu Šadurski vienreiz noņems no ministēšanas. Vai tiešam visa izglītība ir jānolaiž par grunti, lai valdība kaut ko sāktu darīt. Šadurskis atriebjas tauta, ka nevēla par VIENOTĪBU, kuru ir viss stulbākā un negodīgākā partija visos Latvijas laikos
Ministrus vajadzētu iesēdināt karstās klasēs, lai pasēž vasarā. Bērniem jau maijā sāp galva no bezgaisa un karstuma.
nav normaali vasaras jau tapat Lavijaa ir vesas un nav saules, bet tāpat japagrina mācību gads. vnk bērviem vajag uznemt sauli kuras tāpat ir maz! Man liekas debila ideja....
atvaliajums:(...
Jus esat galvu saspiedusi??? Kapec n**** vajag to macibu gadu pagarinat???
Es neredzu vajadzību pagarināt mācību laiku, bērni maijā tik un tā ir jādabū prom no skolas jo eksāmeni notiek. Es savus bērnus uz skolu nelaidīšu, jo tās vasaras jau tā paiet ātri un to vienīgo lielo prieku es saviem bērniem negrasos atņemt! Vasara ir lai atpūstos no skolas, kautkur aizbrauktu kādā ceļojumā un vienkārši atpūstos! Manuprāt aptuveni 50% ( vismaz ) māmiņas uzrakstīs zīmi, attaisnojumus u.t.t un es tam piekrītu - tas ir par traku! Bērniem nav laika normāli atpūsties jo pēc stundām daudzi ( var teikt visi ) iet uz pulciņiem. Un pēc pulciņiem vēl ir jāizmācās...un tad Šadurskis brīnās - Kapēc skolās mācību rezultāti krītās... bērniem nav vēlmes censties :( To ministrs grib panākt? Ja pagarinās m.g tad bērni VISPĀR nemācīsies, un tad lūdzu nevainojiet mūs - vecākus, ka esam vainīgi pie tā ka mūsu bērni ir emocionāli pārguruši un negrib mācīties. Tūlīt būs vasaras brīvlaiks - mani bērni to gaida ar nepacietību, plāno ko kurš vasarā darīs, ar draugiem, kur ceļosim u.t.t. Neatņemam skolēniem to kas viņiem pienākas - neliela deva brīvības!
kas tie ministri galigi sapipejušies kas ta par pagarinašanu
Kārlis Šadurskis, Izglītības ministrs " 22.05.2017. 21:59:17
Labdien bērni un jaunieši. Kā jūs mani nesaprotat, man vienkārši vajadzēja ielīst Eiropai pakaļā un parādīt cik viss ir labi. Jūs tikai nedusmojaties, bet es jums varu pateikt pa cik nedēļām īsti tiks pagarināts šis mācību gads. Par 1 mēnesi un 2 nedēļām. Tātad jūnija beigās beigsiet un augusta vidū sāksiet mācības. Vai nav lieliski? Man patīk! Vēl viena laba ziņa, būs vairāk mājasdarbu ( vismaz 10 nedēļā ) un sestdienās uz skolu nāksim. Nāks klāt arī vairākas stundas ( aptuveni 6 ). Un no 2023 gada vasaras brīvalika mēnesis būs tikai jūlijs un pavasara un rudens brīvlaiku vairs nebūs, kam jums tos? Vai es nēesmu izcils ministrs? Aizmirsu piebilst ka pamatskolas klasēm būs visās nedēļas dienās 8 stundas. Jums tak patīk skola vai ne? Nu būšu tik mīļš un no 2025 gada jums paildzināšu m.g. Atpūtīsities tikai svētdienās. Tāds termins kā " vasaras brīvlaiks " nebūs. Novēlu jums nenomirt no šī grafika turpmākajiem gadiem. Ar cieņu, ministra kungs! ( Ceru ka jūs sapratāt manu ironizāciju )
Lieciet mieru man ja pateikts ka jāiet tad jāiet!!!
Mācību gads jau paskrien diezgan nemanot. Vasara vispār satilpst piecās minūtēs. To pašu vēl grib atņemt...
Saprotat jums vjaga iet uz solu un viss! Nevjaga apainoties!
Tad, lai pats sēž karstajās vasaras dienās ar skolēniem skolā.
Jau tagad mācību programma ir praktiski izņemt un skolotājam jādomā , kā nodrošināt bērnus ar darbu stundās!!! Vai tiešām saņemsim jaunas mācību grāmatas un materiālus jau uz aiznākamo mācību gadu, kas nodrošinās normālu darbu tajās liekajās 2 nedēļās??? Vai atkal tā ir tikai tāda darbošanās ķeksīša pēc????
Kaķis iet skolā mņau???????? 17.05.2017. 17:09:35
Sīrijā ir normālas skolas. Liepājā tādas nav. Priekškam Tādu vajag Pagarināt?
Kaķis iet skolā m; 17.05.2017. 17:05:31
Sīrijā ir normālas skolas. Liepājā tādas nav. Priekškam Tādu vajag Pagarināt?
Ik vienā skolā jau šobrīd notiek bardaks, eksāmenu sakarā, stundas tiek pārceltas, vai tā s nenotiek vispār, jaunieši kaut ko bumbulē...kādu ellē ratā pagarinājumu???? SLIMA SUŅA MURGI !!! Daudzi jau brauc projām uz ārzemēm, un nevajag te tikai bļaut, ka tā nav...jo vecāki dabū atvaļinājumu tad, kad to var dabūt. Neviens te skolā vasarās netupēs!
Tieši tā. Un mūsu klases vecāki būs pirmie, kuri šādas attaisnojumu zīmes sarakstīs, vai arī pēkšņi visi saslims un dabūs ārsta zīmes. Un klases solos dabūs sēdēt Šadurskis !!!
K.Šadurskim 16.05.2017. 20:22:05
Sūtam ministra kungu uz viņa pieņemto skolu modeli? Kas par? Paskatīsiemies CIK TAD TAS "GUDRAIS" MINISTRIŅŠ JUTĪSIES LAIMĪGS !
Vai mūsu "gudrais" ministra kungs ir padomājis par sekām...? Nē? Nu tad rakstu jums, K.Šadurski! Tas izraisīs vairākas būtiskas problēmas...piemēram skolotājiem pa tām nedēļām naudiņu vajadzēs? Vajadzēs!...2. Latvijas skolas ir iekārtotas vasaras mācībām? Nav! ( Nu 30 grādos, piesmakušā klasē kad ir karsts, nav viegli padomāt )3. Vai skolēni nebūs pārguruši? VAI JŪS NEBŪTU PĀRGURIS, MINISTRA KUNGS? 4. Tas novedīs pie tā ka skolēniem būs sliktāki rezultāti mācībās...to jūs gribat panākt?? Es esmu pret skolas pagarināšanu, nu comon, vasara ir lai atpūstos, aibrauktu kaut kur pie radiem, paceļotu pa Latviju/ārzemēm. Deram kaut uz 100€ ka skolēnu mammas būs tik labiņas un sacerēs kaut ko lai bērns atpūstos. Es tam piekrītu...es atbalstu tās mātes kas rūpējas par saviem bērniem - emocionāli pārgurušajiem bērniem. Padomājiet pirms pieņemat kaut ko šādu!
viņš uzvedas kā ienīstu bērnus, bet viņš pats bija bērns
Mums nevajag pagarināt mācību gadu - mums jau tā ir par daudz mācību priekšmetu! Turklāt ir tādi skolotāji, kuri mīl uzdot mājasdarbus arī brīvlaikos, tāpēc varētu teikt, ka mums arī to tikpat kā nav. Vienīgais, ko mums izmisīgi vajag pagarināt, ir brīvais laiks!
Nav forši.
NAH to vajag
Dace Bērziņa 11.05.2017. 21:21:36
Mums Latvijā ir skolas, kurām mācību gads ir līdz jūnija vidum un neviens no vecākiem, kam bērni šajās skolās mācās, kaut kā neprotestē. Ja tiek izmainīta mācību programma, sakārtots mācību apgūšanas temps, veidotas interesantas stundas un bērnam mājās nav papildus jākaļ galvā bez saprašanas nepieciešamā viela, uzskatu, ka pagarinājums ir lietderīgs. Latvijā šīs skolas ir piem. Ādažu Valdorfa skola, Ikšķilē Valdorfa skola. Strādā pēc Montesori principiem mācību materiāla apguvē. Un bērni no šīm skolām izprot vielu daudz labāk, kā parastā skolā apmācītie. Es par labu mācību procesu. Vēl, skolotājiem vienīgiem mūsu valstī ir valsts apmaksāts 2 mēnešu garš atvaļinājums. Kuras specialitātes pārstāvjiem vēl valsts ir tik dāsna?
cermanis555 lvYT 11.05.2017. 14:30:18
Es nesaprotu, kāpēc jāpagarina mācību gads! Mēs jau tā mācamies, ka galvas kūp!!!!! ES PIEKRĪTU! TAS IR MURGS!!!!!!
Duraks puņķu tapa ministrs vēl saucas.
Par kādu pagarināšanu Jūs runājat? Pašlaik maijā vidus jau ir saliktas gada atzīmes, maijā otra pusē skolēni nevis mācas, bet iet uz skolu pēc ķeksīša, izlabot atzīmes tiem kas grib nav iespējams, priekš kam vēl divas nedēļas? Prieks atskaitei Eiropai? Citu iemeslu es neredzu.
Kad deputāti saīsinās savu vasaras brīvlaiku? Vai tad valstī viss tādā kārtībā?
Ka tik ieriebt nabaga bērniem :(
Nav nepieciešamība neko pagarināt, acīmredzot tā rezultātā skolēniem nebūs motivācija mācīties papildus 2 nedēļas pēc mācību gadu beigas. Vasara ir domāta atvaļinājumiem, pavadīšanu laiku ar ģimeni un atpūtai, nevis sēdēšanu skolā. Īsti neizprotu, jo zinādams, ka skolēnu zināšanās tās pāris nedēļas tāpat nenostiprinās vai neuzlabos, tādēļ lieki.
Ak jel , pie teikšanas ir cilvēks , kas pats neiet uz doto brīdi skolā un kam ir ļoti liela saprašana par to , kāds ir mācību plāns , bet par skolēniem kā cilvēkiem , ne kā nākotnes robotiem gan ne . Ļoti atvainojos , ja aizskāru kāda jūtas , bet šis ir mans viedoklis .
Noguris skolēns 02.05.2017. 20:00:29
Es nesaprotu, kāpēc ir jāpagarina mācīnu gads!!!!???!!!?? Jau tā ir ļoti grūti nosēdēt šos 9 mēnešus. Ja šis murgs ir jāpagarina vēl par pāris nedēļām, tad es vienkārši neizturēšu. Skolēniem uzdod ļoti daudz mājas darbus un brīvlaiks šķiet tik īss, ka pilnīgi asaras sariešas acīs. Bērniem jau tā nepatīk skola, tāpēc varbūt nevajag likt viņiem justies vēl sliktāk.
tas ir vispār stulbi.Es mācos 4.klasē bet man būs izlaidums 31.maijā bet to pārcels.Visi skolas bernu vecāki ieplānojuši bet nekas neiznāks no tā ministra slimā
Domāju, ka mani tas neskars, jo līdz plānotajam pagarinājumam būšu izpildījusi visu mācību plānu. Esmu vienādās domās ar bērniem un vecākiem, kuri domā, ka mācību gadu nevajag pagarināt.
murgs kkkāds
Maaciibu gadu pagarinaat nevajag. Prasiibas skolaa ir augstas un jaastraadaa nopetni. Vasaras meeneshos ir sporta nometnes.
kam man jamacas vel!? KAPEC??????
Beidz lūdzu vaimanāt te un vnk.nelaid uz skolu no 31. maija. Nu cik var te vaidēt.
Pagarināt??? Manējam vakar mājturībā izlika otrā semestra atzīmi !!!!! Pastāstiet lūdzu, ko darīs tagad maijā un vēlāk jūnijā, ja ar katru gadu arvien ātrāk izliek atzīmes! SLIMAIS - ne ministrs!
Ir grūti noticēt, ka ministrija neņem vērā visus faktorus kas ietekmēs skolēnu pašsajūtu, ja tiks pagarināts mācību gads. Latvijas vasaras ir tik īsas, ka lielākajai skolēnu daļai ir nepietiekams D vitamīna daudzums organismā. Tam pievienosim stundas kuras skolēnam jāpavada skolas solā vienviedīgā pozā un nepietiekamo skaitu sporta stundu nedēļā. Rezultātā jaunatne ar deformētiem mugurkauliem. Jau maijā klasēs ir neciešami karsts un bērniem ir grūti koncentrēties. kāda gaisa temperatūra klasēs būs jūnijā? Ja risinājums būs kondicionieri, tad bērni sāks slimot un vecāki ņems slimības lapas. Vai tas ir ministrijas mērķis?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.