Lietotājvārds
Parole
....Ziniet! 29.04.2016. 16:19:07
Mūsu skoas bērnus jau vadā 2 autobusi. Nu vajadzēs četrus!
te jau ieteica ar taksi vizināt skolēnus. Bet vajadzētu tā- ja visa skolēnu saime no skolas satilpst 1 autobusā, tad tos arī ved uz citu skolu (ar piebildi, ka tajā skolā pietiek vietas tiem 30 - 40 skolēniem)
Pauls teica, ka Krājbankas likvidators saņems 10 milj. latu? Padomājiet kāpēc tieši likvidatori saņem nejēdzīgi lielus atalgojumus?
>> skolotājs 28.04.2016. 07:44 28.04.2016. 09:04:19
pazīstu vēstures skolotāju, kura priecīgi mēģināja iestāstīt, ka Latvijai nevajag rūpnīcas (zilonis 2 istabu dzīvoklī), bet kā var nesaprast, ka mobilais dzīvoklī vajadzīgs! Mūsu VEFs telefonus ražoja kamēr NOKIA tikai riepas, un ? Kur mūsu mobilie, datori? Kūr mūsu hipotēkas banka?
Lieliski! Beidzot sakārtos. Un es jau domāju, ka manā skolotājas mūžā nesakārtos(sola jau vairāk kā 20 gadus). Es aiziešu pensijā sakārtota... un lieliski aplaimota.
Iznīcinājām ražotnes ( cukura razotni, vieglas rūpniecības razotnes, ....) runajam par lopkopības iznīcināsanu, likvidēsim skolas un .....likvidēta Latvija kā valsts . labi..... Tā turpināt!!!!!!!!!!!!!!!
kā vienmēr 28.04.2016. 06:43:12
Kādēļ tik ILGI?? (
to jau dara vislaik- strādājošais nabags vai inteliģentais bezdarbnieks/ tomēr derētu pacelt Kārli Ulmani, lai ieskatās acīs un iztīra
Nu, nu... Cilvēks domā, Dievs dara! Nu nesanāks tā - tik gludi un apaļi.
Vai ar vārdu "sakārtot" ir jāsaprot ... "likvidēt" ?
Pēc grozījumiem MK noteikumos, kas paredz 11,5 skolēnus uz 1 likmi, tad pieļaujamos 27 skolēnus 7.-9. klasē jāmāca ar 2 likmēm. urrā! Slēdzam visas lauku skolas, iztukšojam lauku teritorijas. Gan jau Eiropa mūs pabaros ar ķimizēto pārtiku. Bezdarba līmenis pieaugs, samazināsies valsts un pašvaldību budžeti... Beigas..
Cerams,ka viena no 100-115 modernizētajām skolām būs arī Laidu pamatskola,kura atrodas Kuldīgas nov. Laidos!
Sāciet vispirms ar ierēdņu armijas samazināšanu, tad ķerieties klāt lauku skolām!
Latvijai-100 27.04.2016. 14:31:38
Graujoši! Uz Latvijas 100-gadi- IZNĪCINĀSIM Latviju! - tāds varētu būt IZM uzsaukums. Ministrija varētu publicēt "ideālo" skolu tīklu karti, lai visi var iepazīties, nevis turēt sev slepenībā zem rakstāmgalda un ar nevainīgu sejas izteiksmi kaut ko.... paši nesaprotot ko- runāt.
Oi, nu to jau var teikt par jebkuru nozari, vai ne?
Sakārtojiet algas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.