Lietotājvārds
Parole
to Gunita 18.04.2016. 08:30 20.04.2016. 12:44:25
Vai IZM par mums tā rūpējas kā Jāņa Kaģa brigāde ? jā, IZM rūpējas! :)) stājoties amatā ministrs teica, ka skolotāji zinās savas algas aprīlī vidū, šodien ir aprīļa beigas, nekādu ziņu nav. varbūt viņš ir domājis, ka mēs zināsim 2017./18.m.g. algu 2018.g aprīlī??? konferencē viņš par algu nerunāja, laikam, grib sagādāt skolotājiem pārsteigumu. izskatās, ka pārsteigumi būs! :))
Kā sauca aktīvo, inteliģenti humorīgo konferences vadītāju?
garam
PALDIES! Pievienojos jau teiktajam( Jānis, Gunita). Gaidām lekciju ierakstus, lai varētu parādīt kolēģītēm, kuras netika.
Pirmkārt ĻOTI liels paldies par to, ka konference nebija Rīgā. Bet gan citur. Nav visu laiku ko braukt uz Rīgu. (Rīdzeniekiem jāizbrauc arī ārā). Un par cik tas notiek citā pilsētā, arī pilsētai neliels ieguvums tūrismā. Ja nākošgad būs Kurzemē, būs interesanti turp doties, varbūt pat uz divām dienām, pie reizes paceļot ekskursijā. Par konferenci, bija patīkama, un noderīga. Iegūt jaunus kontaktus ar citu skolu pārstāvjiem. Ministra kungs gan tā izvairīgi runāja par nākotnes plāniem izglītībā. :( pēc tam gaidīsim atkal pārsteigumus no preses.
Sirsnīgs - PALDIES!!!!! 1.Par pozitīvo noskaņojumu, viesmīlību. 2. Par iedvesmojošām lekcijām. 3.Par jautro loterijas stundu. 4.Par absolūti dvēselisko koncertu. Nezinu... Vai IZM par mums tā rūpējas kā Jāņa Kaģa brigāde ? Ļoti jauka , organizēta un piepildīta diena izglītotiem cilvēkiem.
Paldies! Pārdomāti, lietderīgi, relaksējoši, pozitīvu emociju piepildīta diena. PALDIES!!!
Ļoti pozitīva diena, kas sākās ar iedvesmojošiem vārdiem un beidzās ar tikpat iedvesmojošu mūziku. Paldies! Tas dod prieku strādāt.
Bija jauki, kaut arī neveicās loterijā. Paldies par koncertu.
Paldies konferences rīkotājiem! Lietderīgi pavadīts laiks gan mācoties, gan satiekoties ar kolēģiem!
Super par A.J.Stabinga uzaicināšanu!
Jāievieš tradīcija, E-klases konference katru gadu citā pilsētā. :) Nākamgad, lai iet Kurzeme!
Sākumā bija domāts Ķīlis, bet skatos, ka samainīts pret Stabingi... Interesanti, bet es labprāt dzirdēšu viņa lekciju, jau sen gribēju aiziet uz viņa vadītājiem semināriem!
Lai veiksmīga konference! :) Skatīsimies vēlāk lekciju ierakstus un gaidīsim atsauksmes no skolas pārstāvjiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.