Lietotājvārds
Parole
Droši vien, ka pietiks ar tiem +35 miljoniem, jo "Alternatīvais modelis aptver vispārējo izglītību, kā arī profesionālās ievirzes izglītību. Profesionālā un augstākā izglītība modelī netiek atrunāta, sacīja Č.Batņa."
Ja jau atkal MODELIS, tad visiem skolotājiem nebūs vienāda alga par vienādu darbu. Tur, manuprāt, būtu kārtējais darbiņš tiesībsargam. Starp citu, ir tāds jēdziens VERBĀLĀ VARDARBĪBA, un tas ir tieši tas, kam tiek pakļauti Latvijas skolotāji. VARMĀKA šajā gadījumā ir mūsu valdība, kura šādi izturas pret Latvijā vēl palikušajiem Latvijas patriotiem (vismaz mani par tādu ar lielu izbrīnu nodēvēja mani vidusskolēni), turklāt jau gadu desmitiem ilgi. Tas, ka valstij nav naudas, ir pēdējās muļķības, par to liecina kaut vai nejēdzības VID, ir nevis nevarēšana, bet negribēšana sakārtot nodokļu jautājumu. Notiek arī bezatbildīga naudas novirzīšana dažādiem pabalstiem. Nevar pastāvēt valsts, kas dzīvo tikai no pabalstiem!!! Dodiet NORMĀLAS pensijas pensionāriem, NORMĀLAS algas strādājošajiem, sakārtojiet nodokļu sistēmu, izskaudiet aplokšņu algas- tad nevajadzēs nekādus pabalstus bērnu uzturēšanai, trūcīgā statusu saņēmušajiem, vismaz uz pusi samazinātos bezdarbnieku pabalstiem nepieciešamā summa.
Par ko Batņam paldies? Par to, ka ir ņemtas vērā tikai lielo skolu intereses?
Jautājums-KĀPĒC NETIEK ŅEMTAS VĒRĀ CITU SKOLOTĀJU DOMAS, BET TIKAI VIENA DIREKTORA VIEDOKLIS??????IR PAZEMOTI LIELĀKĀ DAĻA SKOLOTĀJU, VAI NE??? UN KĀ IR AR STĀŽU ,PIEREDZI, UN TĀM ,,KVALITĀTES" PAKĀPĒM???jEB SKOLOTĀJS AR 40 GADU PIEREDZINEKAS NESKAITĪSIES, JA NEBŪS TĀ PAPILES MAPE UZMEISTAROTA???
Paldies Batņam. Dod, Dievs, veselo saprātu IZM, galīgā lēmuma pieņemšanai. Papules k-dze., lūdzu, atstājiet IZM, gana cūcību un neizdarību no Jūsu puses
Un pie tam vēl tādu mēnešalgu, kādu godprātīgi strādājošs skolotājs labi ja pusgada laikā spēj nopelnīt.
A, par ko Papuve saņēma algu, radot brāķi???
Finansiālā ietekme uz valst budžetu ir izmas vīģes lapa, lai slēptos no padotajiem - skolotājiem. Citādi jau karalis izrādīsies pliks. Interesanti, kas tā par jaunu pārrunu istabu ir izveidota izmā - konteksts, kur notiek īpašas pārrunas. Nopietni ir tas, ka šajā sarunā Česlavam Batņam tika dots pēdējais vārds - kā birokrātijas nerakstīto likumu, "labā toņa" un iekšējo tikumu pārkāpējam. Taču notiešajošais gala vārds un spriedums tik un tā paliek izmai. Tāpēc jau izmietes atļaujas atklāti vīpsnāt par skolotāju satraukumu.
nu nevar but 14.03.2016. 11:52:49
Nu nedrikst but skolotajam alga, ka apkopejam .Kad beidzas krize?Vilcinaties ari nedrikst !Pieliek tagad, cik var un tad sola talak parejo.Bet tas vismaz paradis ,ka ledus sakustejies.
VIENS DIREKTORS VAR VAIRĀK PAVEIKT NEKĀ VISA LIELĀ KOMANDA KOPĀ. MALACIS DIREKTORS.
Batņas modelis - labāks, bet nereāls, tātad mūs sagaida sū.., bet reāls.
no komentāriem e-klasē 14.03.2016. 11:11:28
Nu nepieļaus Šadurskis, ka kaut kāds mazpilsētas skolas direktors var dažu mēnešu laikā (pie tam bez maksas) izdarīt to, ko vesela labi atalgotu ierēdņu armija IZM nespēja divos gados!
Neba jau nu uz viena direktora... tak gan LIVA, gan LIZDA, gan arī tā pati ministrija iesaistās.
Lauvas darbs uz viena driektora pleciem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.