Lietotājvārds
Parole
NETICU!Noteikts ritmiskums manāms:1.septembris,1.janvāris utt un tājoprojām.Gadi nāk un iet,mijas rudens un ziema.Nemanot pienāk atkal jauns mācību gads,jauns ministra kungs/kundze.Jauni solījumi,modeļi,pilotprojekti.Kur tas viss paliek,kāds par to ir saņēmis algu.KO var pūst miglu acīs!?kauns.
skolotājai 16.03.2016. 09:14:08
vai tad pati nesaprotat,ka jāgaida,kamēr kāds pasaka?
Tā tas notiek 15.03.2016. 21:27:44
>>>Un pa riņķi- septembrī, janvārī, tad atkal n -tā gada septembrī, tad n-tā gada janvārī. Galvenais ievērot ritmu !
Ir ideja apvienoties skolas pedagogiem un pirmsskolas pedagogiem lai kopīgi streikot nevis gaidīt. Esmu par to lai visiem ir palielinājums vienā laikā. Tuvākā! Neticu, ka vajadzēs tik daudz miljonus...puse noteikti aizies kaut kur citur...
bez komentāriem
It kā nezinātu, ka IZM maksā algu, nevis arodbiedrība. Aizej un panāc pats kaut ko, nevis visu laiku gānies par tiem, kas dara. IZM tāpat zina, ka skolotāji nevarēs vienoties un atbalstīt cits citu, tāpēc tā arī rīkojas. Ja tā vietā, lai uzbruktu darītājiem, mestos viņiem palīgā, tad rezultāts būtu ātrāk. Uz priekšu, kašķenieki! Visu laiku domāju, kāpēc latvieši tādi ņaudētāji. Izrādās, skolotāji rāda sliktu piemēru.
Vai tiešām mani kolēģi pirmskolā ir tik naivi, ja tic, ka sasolītais piepildās pēc pus gada vai gada? Mums jau sola n-tos gadus un par paaugstinājumu var cerēt vien tie, kuriem jau sen ir paaugstināts.
Un kā tad būs ar pārējiem pedagogiem? Vai tad no 1.septembra nebūs atkal algu pielikums skolotājiem? Cik ilgi arodbiedrība krāps skolotājus? Vai vēl ir kāds, kas uztur šo organizāciju? Krāpnieku bandu?
....lai taču beidz ņirgāties!!! Ja negrib maksāt- lai konkrēti pasaka- strādājat par tādu algu , kāda ir............ kurš ar to samierināsies- paliks, kurš ne- ies meklēt citu darbu. Kāpēc tāda necieņa! Kāpēc solījumi jau 10 gadu garumā! Kā var prasīt sabiedrības, vecāku un bērnu pozitīvu attieksmi pret skolotājiem, ja valsts vadība mūs vienkārši sabradā!!! Saspļauj sejā!
beernudaarzos audzinaataaji arii maaca beerniem discipliinu! Reizee jaaiet guleet un tt, Bet daudzi to discipliinu grib aizstaat ar beernu paarprastajaam tiesiibaam!
......nu kā var nesolīt ?
SOLĪTS?????????????????? 15.03.2016. 12:11:54
zinām, zinām mēs tos "solījumus": .... ->septembrī, ->janvārī, ->septembrī, ->janvārī, ->septembrī, -> janv................ un tā gadu desmitiem. BET, JA VAJAG, NOGRIEŽ 50% MĒNEŠA laikā. Bez modeļiem, darba grupām, diskusijām, solījumiem u plānošanas. Cieti.
Un janvarii soliis, ka algas mainiisies no 2017 gada septembra!!!! Apnicis!! CIK VAR !!??
HA! Vanaga to nopietni? No jūnija sola informāciju?! KAD BŪS BRĪVLAIKS UN LĪDZ NĀKMAJAM MĀCĪBU GADAM VAIRS NEVARĒS NEKO MAINĪT?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.