Lietotājvārds
Parole
citai mammai 17.04.2016. 19:51:52
Es Jums piekrītu, tikai nesaprotu, kurš salicis mīnusus.. Vai tiešām kādam tādi jaunieši nepatīk?
Tiešām malacis! Apsveicu! Es arī esmu stipru, veiklu, gudru, atbildīgu jauniešu piekritēja.
Apsveicu puišus! Malači! Katram puisim ir jābūt gan stipram, gan veiklam, atjautīgam un radošam. Lai veicas konkursa organizēšanā arī turpmāāk!
tt, tu nu gan esi iesprūdusi padomju laikos. Ja tavs dēls ir datoratkarīgs un mīkstmiesis, tad nedomā, ka visi tādi. Un arī bez tēva (kas Latvijā ir parasta parādība) izaug lieliski puiši.
Dēla mamma 14.04.2016. 14:52:47
Vai tiešām armijā jāiet tāpēc, lai zēns izaugtu stiprs un disciplinēts? Pēc diviem gadiem atnāktu cits cilvēks, bet pēc pāris mēnešiem būtu atkal tāds pats. Bet par konkursu, tiešām prieks par puišiem!
Malači uzvarētāji. Bet pirmo reizi iedomājos, cik žēl, ka vairs nav armijas. Tā armija tā disciplinētu mūsdienu mīkstmiešus, kuri nemāk un negrib nevienam pakļauties un darīt nepatīkamu darbus, kas patiešām dara vīrišķīgu. Daudzas māmiņas būtu priecīgas tikt valā no saviem datoratkarīgajiem, bez tēva augušajiem dēlēniem. Un pēc 2 gadiem jau pavisam cits cilvēks atnāktu.
Prieks, ka ir tik paliekošas vērtības. :) Jau kopš 1991. gada... Ceru, ka vēl nākamie 25 gadi neapsīcinās konkursa aktiviāti un ideju!
Aleksandram 14.04.2016. 10:02:15
Apsveicu uzvarētāju!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.