Lietotājvārds
Parole
Realitātē, audzinot un mācot sākumskolas klasi arī paiet vismaz tās 40 stundas. Tas ir, ja ieskaita visus darbus! Acīmredzot neapmaksātā daļa tikai palielināsies! Jaunie! Uz priekšu ar kaujas saucieniem uz lūpām!
Kāpēc neviens nesaka, ka nekāda algas pielikuma nebūs, jo plānots, ka stundu skaits nedēļā pieaugs no 30 stundām uz 40 stundām? KURŠ SĀKUMSKOLAS SKOLOTĀJS VARĒS "SAVĀKT" 40 STUNDAS NEDĒĻĀ?
Gatavs atkal "palielināt"! Jau tagad ir 2 eiro par stundu, trešā daļa par velt = labi, ja1,40 par reālo darba stundu!
Skaisti- Latvijā būšot tik skolu, cik var atļauties.... un kā ar deputātiem? Cik tos var atļauties? Tas 2020. gada minimālās algas apmērs būs~ Euro 4,38 "uz rokas"par mācību stundu....., ja nepalielināsies nodokļi..
Ļīģelītei 16.03.2017. 18:47:36
Abi labi, kāds Kučinskis, tāds Šadurskis. Muldoņas. Ne darba, ne ideju, ne jēgas. Putrasdaiķi.
Nezinītis tikai ar 62 gadu darba ztāžu. 16.03.2017. 14:12:58
Nesaprotu, kā var regulēt izglītības likumus cilvēks, kas nav savā mūžā pasniedzis nevienu mācību stundu?.....
Beidziet taču blefot! Meklē un meklē visādus risinājumus, mierinot skolotājus, ka 2022. gadā par 30 stundām saņems apmēram 700 eiro uz rokas. Tas ir daudz?Vienkārši smieklīgi! Lai nopelnītu kaut cik sakarīgu algu, skolotājs spiests skraidīt pa vairākām skolām visas dienas garumā. Nu nevar prasīt, lai tas pats skolotājs justos laimīgs, atpūties un ar gandarījumu un atdevi strādātu nelielu slodzi par grašiem.
Kad pirms pāris gadiem pēc IZM pasūtījuma skolās tika hospitēts skolotāju darba laiks - cik stundas dienā nepieciešams, lai sagatavotos nākamās dienas stundām, cik laika jāveltī darbam ar talantīgiem skolēniem un tiem, kam ir problēmas (it īpaši, ja klasē mācās viens vai vairāki skolēni ar speciālām vajadzībām, kam jāgatavo īpaši uzdevumi, jāvienkāršo vieglajā valodā uzdevuma teksts u.tml.), daudzi skolotāji atklāti rakstīja, ka nepieciešams 120-160 min., lai sagatavotos vienai stundai. Bet šobrīd skolas administrācija uzskata, ka mums pietiek ar vienu stundu nedēļā! Arguments neapstrīdams - skolai vairāk nav naudas! Iespējams, tas ir bērnībā lasīto pasaku, piemēram, "Pēc līdakas pavēles" iespaidā - pietiek pateikt burvju vārdus, un viss notiek! Velkot paralēles - varbūt skolu direktori un vietnieki, Izglītības pārvalžu, departamentu un IZM speciālisti un eksperti ("Pēc līdakas pavēles") arī katrs ar savu darbu sekmīgi varētu tikt galā 5 vai 10 stundu laikā nedēļā? Valstiski tā būtu ļoti ļoti ievērojama naudas resursu ekonomija
Ministrijas vasaras 16.03.2017. 09:56:03
Līdz šai vasarai.. .Hmm. tas pats bija līdz pagājušajai, aizpagājušajai un būs arī līdz nākošajai. Ministrija jau kopš Ķīļa kaikam to saka, manuprāt. Varbūt kļīdos.
Līģelīte 16.03.2017. 09:54:54
Nu ja, nekas cits jau neatlek, ja premjers parāda sarkano gaismu. Šadurskim būs jāpasvīst.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.