Lietotājvārds
Parole
Svētulīte 21.05.2016. 09:58:16
Mjā, taisnība sāp gan skolotājveidīgiem radījumiem, gan to atbalsta grupai, ka tik neganti dzēš, kas acīs kož :))) Slima, slima publika, tāpēc jau neko nejēdz darīt kā tik maurot par algu :))) ko neesat pelnījušas.
"Ņemot vērā pēdējo divdesmit gadu sociāli ekonomiskās grūtības, tas ir pārsteidzoši, kā Latvija ir spējusi uzlabot savu skolēnu mācību sasniegumu līmeni," atzina OECD Izglītības un prasmju direktorāta vadītājs Andreass Šleihers (Andreas Schleicher)".. Tātad nav tie skolotāji tik slikti, kā te daži ar putām uz lūpām apgalvo...
skolotāja ar stāžu 18.05.2016. 09:45:40
No šīs reformas zaudē arī citu pilsētu skolu skolotāji, piemēram mūsu skolā zaudē vidēji skolotāji 100 eiro. Vai tiešām mūsu arodbiedrība ir bezspēcīga un nolaidusi rokas ? Bet tas jau ir pretlikumīgi, jo visas izmaiņas saistītās ar algu reformu ir materiālā stāvokļa pasliktināšanās, nevis uzlabošanās. Bet visiem jau ierēdņiem ir vienalga, ka tik viņu materiālais stāvoklis nepasliktinās.....
Ar slimiem pa labam! Diskutēt interesanti ar daudzmaz veseliem cilvēkiem! Saudzē sevi! Izolēs tevi, tad i pensiju nevajadzēs! Atkal mums būs jāuztur!!!!!
Svētulīte 17.05.2016. 15:08:15
Liekēdes! :)))
no Padomijas 16.05.2016. 18:27:35
Ka tik Svētule nav atkal kāda dežurante ar padomjlaika pieredzi! Viss nopirkts, uzpirkts, noblēdīts utt. Nez kurā skolā rausta zvana pindeli, ja tādi ekstrēmi vērojumi? Vai varbūt par sevi raksta un domā, ka visi tādi?
>>>Ak,Svētulīt! 16.05.2016. 15:09:53
Iedzer kādu nomierinošu tējiņu un pazūdi no tekstiem! Mēs nodokļus godīgi maksājam, neesmu pamanījusi, ka mērķtiecīgi slimotu. Kad tu par apriešanu dabūsi savu pensiju, tad to arī mēs būsim tev sametuši! Kāda nepateicība un prāta aptumsums! Saprāts pār smadzenēm kā Jupiters pār Sauli - tikai ar īpašu ierīci saskatāms punktējums.
Patiesībā 15.05.2016. 20:05:49
nekādas algu reformas nebija, nav un ari nebūs - ir kaut kāda vāja darbības imitācija: IZM tikai izliekas, ka kaut ko grib "'reformēt", beigu beigās viss paliek pa vecam. Liela brēka, maza vilna...
Svētulīte 14.05.2016. 19:23:11
Neinteresē tām skolotajās tantēm nekas kā tik pabļaut par algas pielikumu, ko nav pelnījušas. :) Valsts putinātājas, nevienu nodokli nav nomaksājušas, bet tērēt to grib kā deputāti. Tām bļāvējām, kas kliedz ka arī maksā nodokļus. Apklustiet! Jūs nodokļus nemaksājiet, tas, ko maksājat saņemat iztērējat slimojot un pensijā savā. ;)
Neinteresē mums jūsu algas, daudzi, daudzi jūsu mācāmo vecāki arī nezin, kā sagaidīt nākošo algu. Pie tam, jo lielāka skola, jo augstprātīgāka attieksme pret teiksim vienkāršajiem cilvēkiem.
Es domāju, ka skolotāji vispār nav vajadzīgi. Slēdzam skolas, bērnudārzus un dzīvosim ilgi un laimīgi. Cik daudz problēmu būs atrisinātas: netiks lieki tērēta nauda, netiks degradēta sabiedrība, nebūs rezultāts ar lielu mīnuss zīmi. Dzīvosim leiputrijā!
Vai skolotāja profesija dod papildus vērtību cilvēkam?
Atkal jau pāķi..... visu varošie un zinoši, vai piedodiet, LAUKI :D
Kur tā pēkšņi saradušies skolotāju nīdēji? Katram ir tiesības cīnīties par vietu zem saules. Kurš liedz to darīt Jums? Kas tad Jūs mācīja? Visuvarenais vai ja ne skolotājs!? Ja es redzu, ka skolotāja nespēj uzturēt savu ģimeni, tiešām sāp sirds! Un nē, es neesmu skolotāja, laukos labāk viss redzams.
Svētulīte 12.05.2016. 23:32:09
Maģistra grāds nav ieskaitāms kā 2. izglītība. Un ne visām skolotājām ir maģistrs. Sertifikāti kādi? Tik vien kā 36 akadēmiskās srundas divos gados tālākizglītībai, kurus jūs tāpat nopērkat, tā vietā, lai reāli izglītotos. Jums tak neko nevajag, tik pārgudras, ka visu ziniet, bet darba rezultāts tāds ļoti bēdīgs, ar lielu mīnuss zīmi!
Svētulīte》Kašķis 12.05.2016. 22:12:38
Ko vēlies? Kašķi? Meklē pati... Es ko gribēju - panācu!
Un Jūs savos pāķos tiešām 40min. laikā spējat 12 - 15 skolēnus kvalitatīvi pārbaudīt un novērtēt????????????? Kad tad mācat to kas standartā??Starpbrīdī vai?! :D
>>>Minimālā! 12.05.2016. 18:43:23
Beidzot arī kāds neatkarīgs un sakarīgs viedoklis!!!!!
Normāla nav skolotāju sevis iecelšana izredzēto statusā.
Svētule pazudusi, palika garlaicīgi...
>Minimālā 12.05.2016. 17:15:48
Pedagogi vēlas TIKAI savai kvalifikācijai un ieguldītajam darbam un atbilstošu atalgojumu, ne vairāk. Piekrītat taču, ka nav normāli, ja skolotāja alga ir tāda pati kā tiem amatiem, kur nevajag 2 augstākās izglītības un neskaitāmus sertifikātus,
cik žēl, ka lauki dažam labam joprojām ir "pāķi". Kas ir svarīgāks - kvalitāte vai kvantitāte. Vai bērns labāk var iemācīties konveijiera skolās lielpilsetās, kurām nereti skolēns izšļūc cauri īpaši nemācoties, vai tomēr tad, ja klasē ir mazāk skolēnu 12-15, kur katru var pārbaudīt un novērtēt.
Vai dārgās pedagoģes ir aizstāvējušas kādas citas profesijas pārstāvjus, kuru stāvoklis šajā valstī ir daudz smagāks? Kāpēc jūs cerat , ka sabiedrību tik ļoti interesē jūsu materiālais nodrošinājums.
>>>lauku skolotāja 12.05.2016. 15:58:21
Jūs neesat psihologs vai ārsts kurš individuāli katra cilvēka situāciju analizē un pieņem katram savu lēmumu! Un nevajag tikai teikt ka pāķos kur klasē 10 bērni skolotājs akadēmiskās stundas laikā katru apmāca individuāli un katram gatavo savu, atsevišķu stundas plānu :(((((((((((((
t.i- literatūru
ja ja katad 12.05.2016. 09:22:52
Jā. Tagad visi pārvāksies dzīvot uz Mārupi! Domāju,ka cilvēks domāja to, ka visi nevar tur tikt strādāt un tuvumā dzīvot. Var jau, bet ,ja meklē matemātikas skolotāju, bet skolotājs māca literature, diez kā var pretendēt uz šo vietu! Kolēģi, marazmu liksim pie malas.
e-skolā.lv rakstīts, ka Mārupes vsk. meklē dažus skolotājus! Uz priekšu!
Svētulīte 11.05.2016. 13:31:54
Lieku gan :D
un pati tik liek zaļos smaidiņus sev:D
Redz kā :D jūtos pagodināta, ka esmu ievērota! :D Dzēstie komentāri to pierāda ...un vēl mani gramatiski pareizi klonē. Tikai pamēģiniet vēl stilu noklonēt pareizi, bez dzejnieku un rakstnieku vārdiem. Savādāk tādi skolotājveidīgie analfabēti vien esiet!
Neesam vajadzīgi? Ha ha. Līdz šim strādāju bankā:) Pieņēma, jo pedagoga prof.ir visaptveroša! Bet sirds sauca uz skolu un tagad esmu daļa no Šadurska kunga cirka izrādes...
Vakar skatījos aridījmu 1:1. Šadurska kungam viss likās esam pie vienas vietas, atvainojos. Mala tik savu. Alga nebūšot mazāka dažiem,bet tāda pati. Kāds mierinājums. Lai būtu vienlīdzība... Viņa nav un nebūs. Kad padzirdēju,ka Mārūpē skolotājs plena 1500!!! Biju mēma, kamēr es knapinos ar 420 uz PAPĪRA! Un strādāju daudz arī mājās,lai bērniem būtu interesantas stundas, nevis sausās grāmatas. Un tas, ka klasē ir tikai 16 bērni ir mana vaina? Visi gribētu strādāt Mārupē un citās tāda tipa skolās...bet. Bet.
Kad beidzot prātiņš atnāks mājās un skolotāji sapratīs, ka ar skolotāja kvalifikāciju (kaut vai ar to apšaubāmo PROFESIONĀLO NE AKADĒMISKO!!! maģistru izglītības zinātnē) citur jūs neesat vajadzīgi. Ir jau skaisti domāt, ka ar učenes diplomu kāds pieņems darbā par ierēdni, zinātnisko līdzstrādnieku, utt............. Sapņojiet tik tālāk
Kur tad tie labie pedagogi ies? Uz Maximu? Rimi?
Daudzus komentārus lasot, rodas jautājums, neizpratne - to raksta skolotājs? Ja atbilde ir jā - tad šiem skolotājiem, lūdzu pārdomāt vai skola ir Jums īstā darba vieta. Noteikti nevēlētos, ka manu bērnu mācītu un audzinātu Jūs. Ķengājot vienam otru, kurš ir ieguvējs? - nezinu, zaudētāji - esam visi pedagogi! Sistēmas sakārtošana ir nepieciešama, bet ne tādā veidā, ka vieniem noņems, citiem iedos.... Aija no Rīgas, Pierīgas skolā strādāt patiesi ir sarežģītāk/grūtāk kā Rīgā, mūsu skolēnu vecākiem ir ļoti augsts pretenziju līmenis, un no tā arī seko daudzas jo daudzas problēmas ar kurām Rīgas skolā nesaskaraties. (Stāsts nav par to, ka man ir grūti un citiem vieglāk, padomājiet dziļāk). JA PALIKS ŠĪ BRĪŽA MODELIS BEZ IZMAIŅĀM, ZINU, KA VAIRĀKI LABIE PEDAGOGI NO SKOLAS AIZIES (NOTEIKTI NE PAR KASIERIEM LIELVEIKALOS). Ceru uz veselo saprātu, jo pagaidām vēl ticu...
Mērķis 05.05.2016. 15:06 11.05.2016. 00:15:11
Mērķis ir skaidrs - iznīcināt izglītību, kultūru, zinātni, medicīnu, ražošanu - visu, visu; panākt, lai cilvēki brauc projām, slimo, mirst; lai nedzimst bērni, bet, kas piedzimuši, lai aug par bezjēgas tumsoņām. Un tas notiek ar mūsu pašu kangarīšu rokām. Savu tautu postā dzīt un iznīcināt!
Svētule》visiem 10.05.2016. 23:45:29
Atvainojiet, ka reizēm nevaldu pār savām emocijām, un izšaujas kāds raupjāks vārds, bet, kā tur reiz teica latviešu dzejnieks J. Jaunsudrabiņš: "'Kā māku, tā maunu!"
To jau Jūs šeit, maisoties pa citu tēmu, neatrisināsiet. Arī es strādāju skolā, pat vairākās, bet man nav bijusi tā laime sastapties ar Jūsu pieminētajām "'skolotājveidīgajām"'. Šodienas apstākļos jāpriecājas, ka kāds vispār vēl grib skolā strādāt. Sistēmas vaina tā ir, ne jau konkrētu cilvēku, kas varbūt novesti līdz izmisumam. Arī skolēni un viņu vecāki samērā bieži nav nekādi ""zelta gabaliņi". Ir ko turēt...
Tiem, kas uzskata, ka skolotāji par maz strādā, neiemāca, bet tikai gaida algas paaugstinājumu - daļēji piekrītu, bet tikai daļēji, to konstatējot kā likumsakarīgu nebeidzamās izglītības "reformas", t.i. deformas rezultātu , jo - cik ilgi var gaidīt labdarību un neizmērojamu entuziasmu, un sava aroda patriotismu no skolotājiem, ja tiem nav ar ko lāgā ģimeni apgādāt JAU GADIEM ILGI; tad arī nonākam pie secinājuma - par izglītošanu jau skolotājam alga nepienākas, tikai par bērnu pieskatīšanu un jautru laika pavadīšanu, kamēr vecāki strādā...
Pierīgas skolotāju algas dzirdot, tā jocīgi paliek, tas gan... Strādāju Rīgā, skola liela, algas mums par slodzi 450-520.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.