Lietotājvārds
Parole
Man pašai patika, bērniem arī patika.
Manuprāt, bija labi. Pirms darba bija stress, ka skolēni netiks galā, bet nu tagad jau skolēni ar datoriem rīkojas labāk, nekā dažs labs skolotājs. Bija atsevišķi bērni, kas nedaudz satraucās, bet pēc pirmajiem jautājumiem jau saprata, ka viss ir viegli un ērti. Daži skolēni tehniski kļūdījās, bet to novērsām, jo bija iespēja palabot atzīmes. Un skolotājam - lielāko daļu uzdevumu nebija jālabo, bet pēdējos uzdevumus sistēma piedāvāja diez gan veikli un ērti novērtēt. Kas MAN ļoti patika - pēc darba beigām nebija ''jābaksta'' punkti sistēmā - viss pārnesās automātiski.
Dabaszinības apgūstam latviski, šo to skaidroju bilingvāli, Skolā mācās daudzu tautību bērni, bet darbu rakstām latviski. Darba vadītājam skolēni prasa nesaprotamos vārdus iztulkot. Atbildes katrs raksta, kā māk. Mums gan tiešsaites variants sagādātu problēmas.
--> Par diagnosticējošo 16.03.2017. 10:00 - man nekāda stresa nebija! Mierīgi varēja pārbaudīt to daļu, kas bija jāpārbauda, Nekā pārmudrīta tur nebija, rezultāti automātiski aizgāja, kur vajag, procenti uzreiz redzami man un skolēniem, katra bērna uzdevumi, viss. Bija OK. Protams, darbi, kur skolēnam jāveido apjomīgāki teksti, varētu būr problēma, bet tā ir risināma. Bērniem arī stresa nebija vairāk kā rakstot darbu uz lapām.
Nebija neviena stresa, viss bija vienkārši un ērti! Ar bērniem jau sen lietojam socrative.com testu vidi, visi bija pieraduši, darbu izdarīja ātri un uzreiz pēc testa apspriedām rezultātus, kā parasti. Vainot uzņemējus, ka viņi piedāvā savu produktu, ir nepedagoģiski. Mēs visi vēlamies, lai mūsu skolēni būtu veiksmīgi, un veiksmīgas uzņēmējdarbības piemēri, tostarp e-klase un uzdevumi.lv, tikai nostiprina bērnos pārliecību, ka tas ir iespējams!
Nu gan uzdevumi.lv sevi reklamē. Un vēl lūdz skolas, lai tās viņu reklāmu izvieto arī savās mājas lapās. Maksājiet un izvietosim.
Lācs @Par diagnost. 16.03.2017. 10:01:31
Neko darīt, jāpierod. :) Nākotnē domāju, ka VISI testi tādi būs. Sākot no CSDD, beidzot ar visiem skolu kontroldarbiem.
Par diagnosticējošo 16.03.2017. 10:00:43
Nezinu. Skolēniem varbūt patika, bet skolotājiem tikai stresi. Vismaz man.
Ērtāk bija. Bet vēl ir, kur augt, lai patiešām būtu ērti un potenciāls tiktu izmantots.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.